Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lut 2008, 10:34

Madziu, wow - gratuluję!!! Twój sukces mnie motywuje, ale ja sobie dietę ani1980 zapodam :ico_oczko: Moja Helenka też dziś ślicznie pospała, prawie do 8.30, a w nocy tylko 3 pobudki były :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do rozstań, Krzyś do domu na dobre zjedzie w połowie maja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kamilko, wózek bardzo fajny. Ja z kolei mam pytanie jakiej to firmy??
Frydza, brat rzeczywiście ma urwanie głowy, ale mogę się założyc, że Aruś szczęśliwy, bo ma z tatusiem takie męskie sprawy :ico_oczko:
Opiekunka ok. Wczoraj nic nie pisałam, bo jakoś doła wyłapałam... bo Heleneczka niedługo zostanie z obcą osobą :ico_placzek: . Nic to, dziś już lepiej. Wczoraj p. Natalia tylko obserwowała, dziś już będzie zajmować się Heleneczką, jutro zostawiam ją samą na pół godzinki i skoczę na solarkę smutki leczyć :ico_oczko:
A tak w ogóle to zapraszam na :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-02-27, 09:43 ]
Heleneczka też już sama ładnie i długo siedzi :ico_brawa_01: Wasze Bąbelki robią to dość dawno, ale ja chcę i tak się pochalić moim Szkrabikiem :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 10:56

WITAM :ico_oczko: jem pelno lekarstw dawki konskie bo juz mnie kosci bola cholerka jasna :ico_zly: Maz dalej zdechly :ico_noniewiem: Bratowa juz w szpitalu,i h...... by to trafil godzine czeka w poczekalni ma juz dosc TA NASZA SLUZBA ZDROWIA JEST DO nonono!!!!!Ja prawie cala noc nie spalam tak sie martwie ogolnie mam dola i wszystko do nonono Obrazek KAMILKO wozek fajowe naprawde,i sliczny Tomus w podpisie,Wiki to brawo caly dzien robi hihihi MADZIU gratuluje spadku wagi oby tak dalej!!ANIU sliczna Heleneczka siedzaca cukiereczek :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 lut 2008, 11:03

Oj Magda jak ci zazdroszcze spadku wagi .Frydziu bidulko kuruj się , a nasza służba zdrowia to szkoda gadać naprawdę Ja nie miałam bym nic przeciwko prywatyzacji bo składki kolosalne odciągają a i tak prawie za wszystko czeba płacić jak sobie policzyłam ile mi tych składek odciągli :ico_szoking: teraz by mie było stać prywatnie chodzić a tak do nonono to wszystko płacisz a oni mają cię w nonono jeszcze co chwile strajkują bo wiecznie mało mają :ico_zly:
Indygo wózeczek fajniutki mam nadzieję że będziesz zadowolona
Heleneczka jak z obrazka :ico_brawa_01: śliczniutka i jak ładnie siedzi

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 lut 2008, 11:11

hej dziewczyny
niestety z racji tego ze nie bylam w stanie znow was nadrobic- skomentuje tylko pare watkow i napisze pare slow co u nas

juli - potrafie sobie wyobrazic jak tesknisz i trzymam kciuki abys jak najszybciej byla przy duzym krzysiu, napisz wiecej bo ja nie za bardzo rozumiem, bedziesz tam emigrowac do szwecji czy on tam bedzie pracowal a ty chcesz byc tu?

u nas 5 ząbków, apetyt dopisuje, mała chce wszystko smakować to co my... mówi dada daj i ostatnio w kółko mama zwałaszcza w chwilach stresu
nie wiem co jest ale od 2 dni placze w kapieli, z czym to moze byc zwiazane? wczesniej bylo ok... przenieslismy ja to duzej wanny ale juz jest tam z miesiac i nie plakala wczesniej a teraz nie chce się kąpać

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 lut 2008, 11:14

Witam po niezbyt miłej nocy. Jednak nam zęby idą. JUż widać jedynkę górną, która nieudolnie próbuje sie przebic do góry, ale jej to paskudnie wychodzi. Tomek w nocy sie budził i jęczał. na szczęście nie płakał tylko jęczał i nie chciał nawet cycka. Ale jakoś przetrwalismy.

Aniu pięknie Helenka siedzi. Nie ważne, ze inne dzieci juz to robią,dla Ciebie radością jest twoje dziecko więc się chwal, a my będziemy tryskac dumą razem z Tobą.

frydza widzę, ze was rozkłada na amen. Ale kicha. Nie zazdroszczę. Ferwex bierz bo jak dla mnie jest najlepszy i najszybciej pomaga.

A wózek to jest firma GRACO model MIRAGE. Kupiłam w sklepie za 349zł. Ale brakuje pokrowca na nóżki i folii. Jednak zamówiłam juz na allegro cos takiego. Wykorzystam jeszcze w tym roku, a i na nastepną zimę będzie jak sie patrzy. Wziełam z torbą bo tez sie przyda na pewno.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=313999778

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 11:16

-indigo-, oj te zabki :ico_olaboga: oby szybko Tomusiowi wyszly :ico_oczko: i pokrowiec super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-27, 10:17 ]
avisek, ale macie zabkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my tylko 2 i stop!!A z ta kapiela to niewiem co sie moze Laurze nie podobac??moze sie wystraszyla czegos??

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 lut 2008, 11:21

Indygo fajny ten śpiworek i torba Ja właśnie też sobie zamówiłam pokrowiec na nóżki i czekam czy dostanę bo wózek mam używany zobaczymy i współczuję nocek wiem co czujesz

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lut 2008, 12:00

wrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: napisałam długiego posta i mnie wywaliło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie chce mi się pisać drugi raz, może później. Teraz zmykam na śnadanko, bo Heleneczka zasnęła. Opiekunka dziś przychodzi później.

[ Dodano: 2008-02-27, 11:01 ]
p.s. dziękujemy za komplementy :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 lut 2008, 12:17

Kamilka swietny ten wozek i spiworek tez :ico_brawa_01:
aviskua u nas bylo tak,ze Oli nie lubi sie kapac,a teraz chodzimy z nim na basen i uwielbia,placze jak z wanny wychodzi :ico_brawa_01: wrzucam mu zabawki i sie bawi w wanience....w ogole taki z niego spioch,ze przed 10 wstalismy ...on sie do mnie tak tuli,ze nie mam sumienia go zostawiac...a teraz sie bawi grzecznie i gada....my w sobote sie przeprowadzamy,wiec nie bede miec neta,musze zaraz zadzownic,zeby nam przeniesli ....nie wiem jak wytrzymamy hi hi bo moj laptop nie ma tego nadajnika co sciaga od innych :ico_placzek: dzis ide na jazde i jeszcze musze posprzatac ,bo o 5.30 przyjda ludzie mieszkanie ogladac,a u nas jak zwykle balagan,choc wczoraj sprzatalam :ico_zly: ale teraz bedzie wieksze mieszkanko i w koncu bedzie porzadek :ico_brawa_01: mam nadzieje,ze skocze z malym na miasto,bo nie mam dla niego zadnych owocow :ico_olaboga: a zauwazylam,ze jak gdezies z nim ide to je nawet warzywa,wczoraj u znajomycg zjadl zypke ,ktora mu zrobilam :ico_brawa_01: a wczesniej ze mna szpinak ,jak widzial ,ze ja jem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 12:26

lucy23, to niech ci zaloza szybko neta i wracaj do nas :ico_oczko: sliczny przystojniak Oli w pdpisie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość