Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 12:34

martuchafrost, dobrze ze z synusiem, juz sie dogadalas :-D
A co do Delfiny to faktycznie znikla :ico_olaboga: ciagle nam uciekaja tiktakowiczki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 paź 2007, 12:43

martuchafrost pisze:Franko mi mówi: allright mother !!!!
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 paź 2007, 12:49

czesc ja tak na chwilke .Nathus sliczny ,a Oliverkowi sie filmik podobal,bo sie bardzo cieszyl do tiktakowego kolegi :-D
Madziorka dopiero przeczytalam smska :ico_wstydzioch: gdzies wsadzilam koma i nie moglam znalezc he he ja tez juz nie zakladam wkladek na noc ,ale jest ok....i czytalam,ze jak wydaje nam sie ,ze mniej mleka to czesciej dostawiac,a jak ma sie czas to nawet 2 dni spedzic w lozku i dawac ciagle cyca do ssania i bedzie wiecej mleka ....ja mysle,ze to mleko ze sklepu jest zbedne,bo masz mleczka wystarczajaco,skoro przez 3 miesiace karmisz,ale jak ma Cie to uspokoic to kup ...ja tez sie nie interesuje mlekiem i w razie w niue wiem jakie bym miala podawac....

dziewczyny Oliver czasem trze prawe ucho i nie wiem czy to jak jest zmeczony,czy moze ma zapalenie :ico_szoking: wyglada na zdrowego,tzn smieje sie ciagle,ale ma tez katarek lekki ...czasem jak zmeczony to trze ucho i oko,ale czescie trze wlasnie prawe ucho,wiec sie martwie ....dzwonilam dzis do przychodni,ale terminy zajete na dzis,wiec ide do hv ,bo tam nie trzeba rejestracji....podobno czasem jak ma sie ucho chore,to mozna nawet nie czuc :ico_olaboga: jutro i tak pojde z nim do lekarza,niech mu zajrza w to ucho,chyba,ze dzis sie wyjasni.....ostatnio nie chcial spac w lozeczku i okazalo sie,ze chyba mu zimno bylo,bo rece mial takie zimne :ico_placzek: a ja go troszke grubiej ubieralam i kocyk ,zamiast koldry :ico_placzek: ale jak plakal ,to zaraz do lozka pod koldre ,moze dlatego lozeczko beee...a ja strasznie lubie z nim spac i jak T idzie do pracy,to go zabieram i sie przytulamy ....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 12:56

Lucy dzieci trą oczka na spanie a i sie przewracają z boku na bok bo są śpiące, jakby Olivier miał coś z uchem to by Ci sie darł wniebogłosy bo ból ucha u dzieci jest niesamowicie bolący, wiec napewno uszko to nie bedzie :ico_oczko: a próbowałas małemu położyc pieluszke koło tego uszka które trze???? mój jak tak robi to znaczy ze szuka " ciepła" i jak lezy lub zasypia to kłade mu pieluszkę wtedy on sie w nią wtula i zasypia
oczywiście tetrowa a nie pampersa :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-24, 12:58 ]
Jasnie Pani bo u mnie tu gdzie mieszkam sąsiedzi ( faceci) mówią do innych facetów ( nie jakieś hello, czy good morning) tylko: allright men???? hiihiihihi śmiesznie to brzmi wiec mój Jacol zawsze juz tez mówi tak, bardzo mnie to bawi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 13:00

lucy23, Moj Nati od urodzenia trze przed snem uszko :ico_haha_01:
A dzieci kiedy maja zapalenie ucha to podczas snu bardzo placza, podczas jedzenia (boli je przy polykaniu)nawet kiedy leza na danym uchu to placza :ico_oczko: wiem to poniewaz ALicja nieraz przechodzila bedac niemowlakiem a i teraz sie zdarza :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-24, 14:33 ]
dziewczyny gdzie sie podziewacie????????

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 paź 2007, 14:46

Hej dziewczyny
pokaze wam tomka szalejącego
http://pl.youtube.com/watch?v=eYK-_5iMbnw

lucy tez mi sie wydaje ze to nie zapalenie ucha bo by go to bardzo bolalo.

Madziorka jak go bedziesz dokarmiala to mniej mleka bedzie od ciebie bral i wtedy bedziesz go miala mniej. Wiec niech przemeczy sie z dzien a potem bedziesz miala tyle mleka ile potrzebuje leos.


Emilka nie obejrzalam filmiku bo cos komputer mi sie wtedy zawiesil :ico_placzek: ale zaraz sporbuje znowu.

Marta dobrze ze Frania przeprosilas :-D Dobrze ze nie czuje urazy :-D A z tornadem to naprawde myslalam ze jakas katastrofa u ciebie.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 paź 2007, 14:47

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziewczyny no to mnie pocieszylyscie....czekam na T i jedziemy do baby clinic zwazyc malego i zapytam sie o katarek i takie tam he he a przypomnialo mi sie,ze czytalam w polskiej gazecie ,ze dzieci czesto do 3 lat wyrastaja z alergii ....no ,ale musza sie do tego czasu pomeczyc ...i tez nie wiadomo czy przejdzie :ico_olaboga: tak mi sie przypomnialo.....

[ Dodano: 2007-10-24, 14:49 ]
Gosia ile on ma energii :ico_szoking: jak on tak caly czas,to sie nie dziwie ,ze taka chudziutka jestes :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

24 paź 2007, 14:52

Ja sie zglaszam po wizycie u midwife :ico_haha_02:
Kobieta super....ba, nawet tlumaczke dostalam, choc nie prosilam - ale,ze ja nie mam problemow z angielskim, wiec siedziala i sie nudzila :ico_oczko:

Umowila mnie na scan na jutro :ico_szoking: a nastepna wizyta 12.11...

No i oczywiscie dostalam mnostwo ulotek itp. Mam pytanie: czy wy robilyscie badanie krwi na zespol downa - bo niby miedzy 16-19tyg. mozna cos takiego zrobic (nieobowiazkowo)? Dostalam ulotke...przeczytalam - i w sumie nie wiem - bo to i tak nie da pewnosci o chorobie, a nie wiem czy chcialabym wiedziec :ico_noniewiem:

A tak od poczatku to:

Beatko - gratuluje synka Marcela!!! :ico_prezent: P.S. Swoja droga to dzielna jestes, bo takiego kolosa urodzic, to naprawde sztuka :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 paź 2007, 15:21

felicity pochwal sie zdjeciem malenstwa jutro

Emilka mialam ci juz dawno napisac jest taka dziewczyna na forum Kaja - jest moderatorem a u nas pisze na dzieciach 2005 ma corke Ole w wieku Tomka strasznie mi Twoj Nathanek ją przypomina. Normalnie jak rodzenstwo.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 paź 2007, 16:58

Felicity ja robilam to badanie ,ale pozno ,bo jakos po 20 tyg,wiec pewnie i tak by nic nie zmienilo...te badania sa po to,ze jak podejrzewaja ,to robia Ci badanie inwazyjne ,ale to sie tak rzadko zdarza....a wiele matek i tak rodzi mimo wszystko... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-24, 17:00 ]
bylam w przychodni,byla inna hv,taka starsza...bardzo fajna,duzo wiedziala i bardzo uspokoila...mowila,ze te kosmetyki to g....i kazala kapac w owsiance :ico_haha_01: bo maly ma znow egzeme i to na buze,bo sie mleka wczoraj napilam :ico_puknij: jednak nie moge mleka,ale po serach jest ok,wiec dziwne he he ucho ma zdrowe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-24, 17:01 ]
a teraz spi,a ja nie mam na nic sil :ico_wstydzioch: troche dzis dal mi w kosc,az sie dziwie ,ze usnal he he bo on w dzien rzadko spi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-24, 17:02 ]
Madziorka chetnie odwiedze,tylko kiedy T prawko zrobi :ico_noniewiem: slyszalam ,ze znajoma z hotelu zdala za 9 razem i to angielka ,wiec chyba nie sa uprzedzeni :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość