margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

28 cze 2009, 18:55

hello
ale upałłłłłłłłłłłłłłł :ico_olaboga:
nie wiem gdzie sie schowac zeby nie było goraco
rano bylismy w kosciółku później pojechalismy nad wode wrócilismy obiadek i ja oczywiście drzemka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 cze 2009, 19:17

betina, to dzisiaj masz wg mnie 52.

Ja dopiero teraz wróciłam z kościoła. Dziewczyny, klękacie w kościele i stoicie przez cały czas jak stoją wszyscy? Bo ja od jakiegos czasu nie klękam i wstaje tylko na chwile bo mi od razu brzuch zaczyna ciążyć.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

28 cze 2009, 19:33

Dziewczyny, klękacie w kościele i stoicie przez cały czas jak stoją wszyscy?
ja w takcie :ico_ciezarowka: rzadko bywałam w kosciółku bo odrazu robiło mi sie slabo i prawie mdlałam :/ ale np w tamtym tygodniu byłam cała msze i zachowywałam sie tak jak wszyscy a dzis po kazaniu wyszłam i wstałam tylko na ewangeliee bo nie dam rady stac brzucho ciagnie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 cze 2009, 20:18

olala, ja to prawie całą mszę siedzę sobie na dworze na ławeczce przed Kościołem i słucham, od samego początku nie mogę stać za długo

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

28 cze 2009, 20:43

olala, ja stoję i klęczę jak tzreba, choc czasami muszę się podeprzeć

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 06:05

czesc dziewczęta :-D

własnie piję sobie herbatke, zaraz jakies sniadanko naszykuje...

przed chwileczką Przemek pojechał na delegacje - ostatni raz jako kawaler :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
piernik mój przymierzył źle obrączke i bede musiała ją zmniejszyc, miał ręce spuchnięte chyba, nie mam pojecia jak on ją mierzył i twierdził ze dobra :ico_puknij: :ico_puknij:

sierpniówka, skoro krostki masz też na nogach to moze być cholestaza ciezarnych, sprawdź to, zrób sobie dzisiaj badania krwi Alat, Aspat, nie trzeba ich robić na czczo i lec do lekarza jutro z wynikiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-29, 06:29 ]
zapomniałam sie Wam jeszcze pochwalić moją :ico_puknij: chora teściową :ico_puknij:
wczoraj kazałam Łukaszowi sie zapytać czy oina w koncu przyjdzie na ten obiad po naszym ślubie czy nie...
no i co sie dowiedziałam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
miniemy sie w USC :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
stara głupia baba :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wykrakałyscie że razem z teściową bedziemy ślub mieli :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

wszystko idzie nie tak z tym ślubem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: do tego nasi świadkowie chyba nie bedą mogli nam swiadkować :ico_placzek: jutro sie dowiem... ech, Tatianka ich córcia miała ostatnio chrzciny i przyjechała babcia Michała z Niemiec, zostali tu na tydzień i dopiero teraz wracali do domu... no i autokar miał wypadek pod Hamburgiem, zgineły dwie osoby w tym babcia Michała, :ico_placzek: tragedia wielka, nie wiadomo kiedy pogrzeb, nie wiadomo czy bedą w sobote w Polsce... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

w takim wypadku bedziemy mieć innych świadków, no ale nie ukrywam ze wszystko idzie nie tak jak miało... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 cze 2009, 09:28

izuś_85, czytałam w zeszłym tygodniu o wypadku autokaru w Niemczech. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 cze 2009, 09:52

izuś_85, i znowu pod gorke-glowa do gory bedzie dobrze
ale to ze tesciowka bierze slub w tym samym dniu :ico_noniewiem:

wczoraj znowu padnieta bylam ale wrescie wszystko pomalowane -dzis wykonczeniowka,nakladanie lampy,kontaktow,wnoszenie mebli i naklejki wystarczy nakleic :-D jutro wkleje foteczke
ogolnie -jestem zadowolona kolory bardzo fajne wyszly tak dziecieco w pokoiku jest moj K caly dzien cos tam robil i ciagle powtarzal ze to dla jego synka kochanego :-)

[ Dodano: 2009-06-29, 09:54 ]
ps.niestety wczoraj moj organizm sie zbuntowal i wymiotywalam znowu ogolnie wieczor zaliczam do kiepskich teraz juz jest duzo lepiej bylam zrobic badania a w srode wizyta u gina i usg

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 10:01

izuś_85, ale jak one zniknelay jkak przestalam stosowac ziajke? nie chce panikowac i sie denerwowac ....

[ Dodano: 2009-06-29, 10:04 ]
izuś_85, a co do ślubu, to fajtycznie wszystko pod górę. .. to moze poczekajcie az się Amelka urodzi i na spokojnie wezcie sobie slub, bez stresu, ze cos z tesciową, poszukacie spokojnie świadków a nie na hurra ... takie moje zdanie.
Współczuję rodzinom ofiar z wypadku pod Hamburgiem :(

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 10:41

sierpniówka, ja stawiam ze to zwykłe uczulenie ale lepiej dmuchać na zimne, wiesz ze w ciazy trzeba sie kontrolować pod każdym względem, lepiej sprawdzić i sie miło rozczarować a do lekarza i tak isc musisz, i tak każe ci te badania zrobić bo są obowiazkowe po 32 tygodniu ciazy

a ze slubem nie bede zwlekać ani przekładać... nie teraz jak wszystko już załatwione jest i zapłacone... moja rodzina bedzie na naszym ślubie, brat Przemka też bedzie, nikogo wiecej mi do szczęscia nie trzeba :ico_oczko: szkoda tylko naszego znajomego Michała...

byłam właśnie u sąsiadki na śniadanku :ico_oczko: :ico_oczko:
tak sie najadłam ciastem z truskawkami ze zaraz pękne :ico_olaboga: fajnie mieć męża cukiernika :ico_oczko: :ico_oczko: tylko teraz wiem czemu jej tak ciężko zrzucić zbedne kilogramy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

betina, wstawiaj foteczki i przygotowuj sie powoli na nalot zwiadowczy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-29, 10:44 ]
izuś_85, czytałam w zeszłym tygodniu o wypadku autokaru w Niemczech. :ico_placzek:
a Michał ma teraz wyrzuty sumienia że zaprosił babcie i fatygował ją tak daleko na chrzciny prawnuczki, jego ciocia jeszcze wczoraj w szpitalu leżała, chyba dziś ją wypuszczą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość