Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

17 sie 2012, 21:56

A może poradzą jakies dziewczyny zaglądające na nasz wątek te karmiące???
Gosia, ja już z drugim dzieckiem przerabiam takie "nerwy" przy cycku!mój starszy mial taki okres, ale przetrwałam i było ok, teraz Laura też się czasem denerwuje, ale ja myślę, że trzeba jakoś to przetrwać, prawdopodobnie to przez to, że dzieciaczki maja jeszcze niedojrzały układ trawienny i ucza się dopiero wszystkiego, włącznie z trawieniem i radzeniem sobie ze wszystkim innym "do kupy", Alkowi minęło to własnie chyba w okolicach 3, 4 miesiaca czyli mniej wiecej tak jak powolutku sie wszystko normuje,
ja teraz Laurze daje Biogaie, róznica jest taka że kupka jest ładniejsza jak na moje oko, aa i jak się denerwuje przy cycku, to biorę do odbicia, zagaduje, bo ona coraz bardziej kontaktowa i zainteresowana, Twój Maksiu teraz akurat ma chyba tez taki kryzysowy etap, pamietam , że Laurunia przez pierwsze tygodnie była spokojniutka, malo plakała, a własnie jakos od 4 tygodnia sie zaczeły newry, teraz odpukac jest coraz mniej tych nerwów i płaczów, i u Was sie bedzie normowało!czego Wam życzę!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2012, 21:58

pochwalę wam się co Maksio dostał od mojej mamy i siostry

Obrazek

Taki miś usypiacz - ma pozytywkę a w niej szum morza, melodyjki, ale najlepsze to szum z brzucha mamy, rewelacja :ico_sorki: bardzo uspokaja Maksia :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

17 sie 2012, 21:59

teraz obudził się zjadł ładnie bez płaczu pierś i śpi :ico_szoking: już sama nie wiem może pokarmu mam wystarczająco tylko on rozdrażniony wieczorami
no wlasnie, jezeli ładnie przybiera, tzn ze pokarmu mu starcza a własnie powod jest jakis inny, moze Maksio i nasze dzieci jak to ja juz kiedys doszłam do wniosku "wyżywa się na cyckach" :ico_sorki: nadmiar bodzców w ciagu dnia, gazy, dyskomfort w pieluszce albo innego typu i gotowe :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2012, 22:00

ja teraz Laurze daje Biogaie
muszę i ja kupić bo zaraz będzie miał miesiąc to już można tak? Od jakiego wieku one są?

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

17 sie 2012, 22:06

muszę i ja kupić bo zaraz będzie miał miesiąc to już można tak? Od jakiego wieku one są?
ja daje od ponad tygodnia, brak jest informacji dokladnie od jakiego wieku, informują tylko ze dla niemowląt też i że brak skutków ubocznych itd,
misiak świetny!moja Laura lubi sie otulac pluszakiem i pieluchą :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 sie 2012, 22:08

U nas tez nerwy. Od kilku dni maly tak jak pisalam ciezko mial z zasypianiem.dzis stwierdzilam ze to chyba kolki. Biedny prezy sie i placze.miota sie i rzuca:( kupilismy teraz krople espumisan i mam nadzieje ze pomoze.dzis pierwszy posilek zjadlam o 17 bo maly od rana nie chcial spac.strasznie niespokojny byl.w nocy to wogole ciezko...mam nadzieje ze niedlugo to minie bo juz chodzimy jak zombie:(

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

17 sie 2012, 22:09

co do Biogai, ja jestem z kolei w szoku wielkim, bo tych kropelek jest aż 5 ml bodajże, ja nie przeczytałam i sie rozpedzilam i starszemu jeszcze zapodawałam, a dzis się skończyły własnie :ico_szoking: :ico_szoking: wiec i tak długo ujechalismy z tymi 5 ml :ico_sorki: :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2012, 22:09

moze Maksio i nasze dzieci jak to ja juz kiedys doszłam do wniosku "wyżywa się na cyckach"
Całkiem możliwe :-D

znowu się obudził i je drugiego cycka :ico_noniewiem: tylko będzie płacz jak mleko się skończy :ico_olaboga:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

17 sie 2012, 22:12

tylko będzie płacz jak mleko się skończy
polecam przysiady :ico_sorki: zresztą u Was to wyczytałam, ktoraś kobietka pisala, ja jak juz nie mam pomysłu na zasniecie zaczynam serie delikatnych przysiadów, odpukać daje rezultat :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 sie 2012, 22:13

Biedny prezy sie i placze.
a jak często kupki robi? Ma ulgę jak zrobi?
Maksio tak z 3 razy dziennie nad ranem, w południe i wieczorem. No i wczoraj było wieczorem i nie było rano i też biedny tak się prężył :ico_olaboga: zrobil dopiero po połudnniu i ulga duża :ico_sorki: Bo kolki to chyba wieczorem tylko.

[ Dodano: 17-08-2012, 22:15 ]
polecam przysiady
z dzieckiem? ciężko tak :-D

zasnął przy cycku :ico_noniewiem: ciekawe czy znowu się obudzi tylko wtedy już nic mu nie będę mogła dać jedynie przysiady :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość