Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lis 2007, 13:23

Jagodka...mala jest bossska...i jak sie cieszy do muzyczki..hehehe...a co to za bajka leciala,albo jakis teledysk?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 lis 2007, 13:24

Jaka Jagódka uśmiechnięta na tym filmiku - muzykalna dziewczynka wam rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

massumi ciekawe jak ci się odwdzięczał :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

10 lis 2007, 14:02

Witajcie

Kate fajnie że już w domku jesteście, dopiero docenia sie luksus jakim jest własny dom jak jest sie w takim miejscu jak szpital, jak byłam z Kingą tydzień to myślałam że oszaleję a jedyne o czym marzyłam to wyspać sie na normalnym wygodnym łózku, bo rozkładane zdezolowane łóżka polowe ciężko nawet określić mianem łóżek, już wygodniej by było chyba na podłodze :-D

A Jagódka to strasznie poważnie podeszła do oglądania bajeczki i śmieszek z niej :ico_brawa_01:

A my mieliśmy być własnie w Krakowie, Marcin z Dominikiem miał iść do aqua parku a ja do kumpeli ale zadzwoniła że niestety szef jej męża zawalił go robotą i nic z tego, a już prawie wychodziliśmy, wcześniej dzwoniła ale ja wyłączoną miałam komórkę, dobrze że nie włączyłam jej w aucie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 lis 2007, 14:42

a moje dziecko jest na diecie :ico_olaboga: rano zjadła sete i dopiero teraz kolejną
ja nie wiem jak ona chce tak cały dzien?????
warzywka sa nadal bleee

dzieki dziewczynki
to jest teledysk z programu rock your baby z VH1 halo dziadku spiewane przez bebe lili

[ Dodano: 2007-11-10, 16:51 ]
a tu jeszcze cosik

http://pl.youtube.com/watch?v=LICdl4kb6kQ

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 lis 2007, 18:01

jagodka24, :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: a już się bałam /po przeczytaniu tytułu/, że podrzucanko będzie trwało całą minutę heheheee
Słodka Jagódka :-D wysportowany tatuś... :ico_oczko: a Ty czemu sie nie odzywałaś ??? :-)

My rządzimy... może uda się nakręcić coś wow - owego :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-10, 17:02 ]
kamizela, no oczywiście.... bardzo !!! :ico_oczko: :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 lis 2007, 19:17

w koncu dotarłam...
po tych paru godz w szkole dostałam takie bolu głowy ze od razu musiałam se kawke smignać, bo te w szkole to chyba jakies cyganione :ico_noniewiem:
ale było fajnie spotkac kumpelki, poopowiadac jakie mam kochane maleństwo,a one wszyskie: jak fajnie ja tez bym chciałam, ale jeszcze nie moge.... :ico_haha_01:

A. zrobił obiad, ale juz zmywanie zostało na mojej głowie i oczywiscie Milenka, tak sie ładnie uśmiechneła jak wróciłam..moje złotko :-)

jagodka Jagodka super, na obu filmikach, a Milenka tez uwielbia jak sie ja tak podrzuca do gory, albo wogle nonono jej rusza, to tez :ico_haha_01: :ico_haha_01:

massumi to opłaciło ci sie puszczenie chłopa na chwile :ico_oczko: obawiam sie ze u mnie by to nie przeszło, A. jakby poszedł to by wrocił nad ranem i to w kiepskim stanie.. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lis 2007, 20:39

Jagodka...drugi filmik tez super...hihihi...Maya tak sie chichra jak ja askocze pod pachami..hhihi...

podobno pogoda w pl nieciekawa...mama jechala na lotnisko 2,5 h...gdzie normalnie duuuzo mniej.....podobno drogi bardzo sliskie......az sie boje jaki bedzie lot...a w domu juz brat placze za mama....ach.... :ico_noniewiem:
u as tez nie najcieplej dzis wieczorem...mala jakas zmierzla byla wiec ja do wozka i rach ciach w ciemnosciach na dwoze szybko zasnela...ale dlugo nie bylam bo tak mi zimno w uszy bylo ze az glowa zaczela mnie bolec...brrrr

Maya spi znow z tatusiem...ale dzis juz nie pozwole jej spac tak ciagiem do nocy-bo nigdy sie juz nie wykapie....a musi bo jeden dzie bez kapieli i zaraz odparzenia sie robia :ico_olaboga: ...chyba ma to po mnie,znaczy sie ja sie nie odparzam ale nie umie zasnac bez kapieli :ico_noniewiem: :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-10, 20:52 ]
mala sie obudzila z rykiem niestety...musze kupic cosik od bolu...co najlepsze??stawiamy na zeby bo zachowanie ma niesamowite....i widac ze cs ja mierzi....tak jak niegdys kupa ja meczyla tak teraz cos innego...pewnie ida kly....byla szybka kapiel bo to ja uspokaja...i lapanie rybek i innych rekinow..teraz cyc...i pojekuje co chwilke w sypialni....ciekawe czy pospi w ncy normalnie :ico_noniewiem: ale zdziwko bedzie miala jak rano w lozku obok siebie ujrzy moją mame.hihihi....

widze ze weekend i pustki...trudno....

[ Dodano: 2007-11-10, 22:02 ]
dziewczyny...gdzie jestescie?tak martwo to tu jeszcze chyba nie bylo.......jakos tak mam przeczucie ze to przez te wczorajsze wymiany pogladaow-ja naprawde nie mialam na mysli nas poklocic :ico_olaboga: :ico_placzek: ...Zborra,Kulka...gdzie jestescie?a jak tam Mati -moj zieciunio?a obie Kingi...i Damianek od ANES,i MisiUla...a o Sikorce to juz wogole sluch zaginal....i jeszcze Lady ii Gosia....a Patrycja gdzie?no i Anza...moze hociaz Ty wpadniesz tu wieczorkiem?czy ja o kims zapomnialam?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 lis 2007, 23:21

glizda ja jestem :ico_zly: :ico_placzek: na maksa ale jestem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lis 2007, 23:30

Lady...a co sie stalo?moze jakos pomoge?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 lis 2007, 23:34

nie dzieki...nie bede tu wypisywac swoich zali,bo to co mnie trapi jest przykre i wstydliwe...
ide jednak spac, bo boli mnie nadal głowa i oczy z niewyspania sie kleja...
moze jutro wstanie lepszy dzien...

[ Dodano: 2007-11-11, 08:13 ]
dzien dobry..
wstał miejmy nadzieje lepszy dzien...
Wczoraj obnizylismy łóżeczko i załozyliśmy ten ohraniacz, ale Milka nie zauważyła chyba specjalnie zmiany, a myślałam ze będzie sie bała z tym ochraniaczem ze nas nie widzi jak sie obudzi, ale na szczescie luz...
ale ten ochraniacz mały jst, tzn krótki, siega moze do pasa Milenki jak lezy, wiec jakby tak sie wykopywała w nocy to nózkami szczebli dotyka..
zycze miłego dnia, bede zaglądac.. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość