Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 lut 2008, 12:39

Mi też wcięło posta, ale krótkiego na szczęście.
Pisałam do Aviska, że może Laura ma jakąś rankę, albo pupcia jej sie odparzyła i ją szczypie w wodzie?? A moze do oczka jej wleciało mydło lub woda i teraz źle kojarzy wodę?? No nie wiem??

Lucy fajnie, ze się przeprowadzacie, jednak jeden pokój to za mało. Tylko szkoda, że nie będzie neta. Załatwiaj szybko i wracaj do nas.

Uciekam teraz. Tomek sie zaraz przebudzi i zawijamy się w odwiedzinki do koleżanki i jej córci.

[ Dodano: 2008-02-27, 11:40 ]
Lucy ale ten twój synek się zmienia, no nie mogę. A śliczny jest.... A jaki "dorosły"...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 13:48

MOJA bratowa wypuscili do domu plytki krwi jej wzrosly Obrazek Obrazek Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 lut 2008, 16:22

Kurde nie chciało mnie wpuścić :ico_zly:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Frydziu dla bratowej

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lut 2008, 16:40

Frydza, to świetna wiadomość!!! Bardzo się cieszę!!!

Kamilko, trzymam kciuki żeby ząbki szybko wyszły! Co do wózeczka to tak mi się wydawało, że to mirrage, bo też miałam upatrzony, ale własnie z powodu braku osłonki na nóżki, folii przeciwdeszczowej oraz dlatego, że nie składa się jak parasolka zrezygnowałam.

Avisku, witaj, gratuluję 5 zębów. My nadal szczerbaci hihi. Co do lęku przed kąpielką do nie mam pojęcia czemu Laura płacze. Może woda za ciepła/zimna była i troszkę się Maluszka zraziła??

Lucy, mam nadzieję, że net załatwicie szybciutko!

Kamilko i Lucy, zapomniałam napisać, że świetne zdjęcia macie w podpisach. Tomeczek i Oli jak malowani :-)

A u mnie jest teraz opiekunka. tzn u Helenki jest oczywiście. Bawi się z Lenką w pokoju.A mamusia co??? Siedzi w kuchni z uczuciem ulgi (bo dziewczyny się świetnie dogadują) i z zazdrości (bo dziewczyny się świetnie dogadują). Jestem zazdrosna o moje dziecko!!! Które wcale nawet się nie obejrzało jak sobie wyszłam do kuchni i dokazuje radośnie z p. Natalią. Uff, ale to dobrze że się dogadują. Taka ze mnie mama-wariatka...

A tak w ogóle, to gdzie jest madziorka?? No i Alinka, która już przecież wróciła z Litwy. Nie wspominając o BeWu i kilku innych nieobecnych...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 16:45

ania1980, wcale nie mama wariatka hihi to zrozumiale ze jestes zazdrosna ale MAMUSIA jestes ty i Helenka zawsze to bedzie wiedziec :ico_oczko: A opiekunka jest i sobie pojdzie a Mamusia jest zawsze :-D No wlasnie paru dziewczyn brakuje i co z ASIULKA???zagladala co dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 lut 2008, 16:46

Właśnie gdzie dziewczyny??

Aniu każda z nas taka by była zazdrosna troszkę. No ale tylko sie cieszyć. Dobra opiekunka teraz to skarb.

Frydza cieszymy sie razem z Wami.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 16:50

Frydza cieszymy sie razem z Wami.
no my tez sie cieszymy !!!tylko jest dalej problem bo niby Dominis ma mala nerke i to lekarzy martwi!!Ale miejmy nadzieje ze jak sie urodzi to okaze sie ze jest ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 lut 2008, 18:55

Lucy zycze łatwej przeprowadzki ( o ile przeprowadzka jest łatwa) :):

Frydza super ze z bratową ok :):

Aniu to normalne co czujesz kazda z nas byla by zazdrosna hehe
Oby zdała egzamin opiekunka :):

My juz po spacerku wieje jak cholera brrr ale maly zasnol wiec spoko
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lut 2008, 19:46

Przyszedl moj orbitrek ale skrecania :ico_szoking: :ico_szoking: ale fajniusi podoba mi sie :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 lut 2008, 20:19

Tomek marudził i tarł oczka więc gojuz połozyłam. Ale dalej jęczy.

[ Dodano: 2008-02-27, 19:21 ]
A poza tym ma straszny katar. Warczy jak stary traktor. Nie chce dać wyfridować ani zakroplić. masakra jakaś.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość