Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 paź 2007, 18:27

halo!Ja Was doczytuje pobieżnie :ico_wstydzioch: strasznie dużo piszecie i choć cały dzień mam kompa włączonego a nawet tt to tyle na głowie.Z tatkiem lepiej,my dalej chore,Gabi jeszcze dostała jakiejś strasznej wysypki ale czekam do jutra bo dopiero będzie pediatra nasza. Ale mam bałagan ,chyba muszę z Sandry wziąć przykład i przelecieć porządnie chatę bo się w końcu zakopię.A niedawno generalne robiłam.Dziś pół dnia placki robiłam a pół koleżance bloga naprawiałam i tak zleciało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 20:00

zubelek kurujcie sie kochane!!! ZDROWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

felicity ja mialam ten test potrojny, wlasciwie wynik nie zmienilby wiele. napewno chcialam urodzic.. a skorzystalam z badania.. tak dla siebie. chcialam wiedziec i juz..
wynik byl 1: 6 700

gosia u nas to krecenie wiercenie i denerwowanie sie przy ccyku trwa juz ponad tydzien...
tomek szalony na maxa!!! super!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 paź 2007, 20:43

dziewuszki, straszne sorry, ale nie mam za bardzo czasu wszystko przeczytac i odpowiedziec, jutro bede miala wiecej czasa, chcialam wam tylko pokazac nowego "nawroconego" :-D :-D i pokazac, ze jak moj maz potrafi to musi to byc łatwizna :ico_oczko: :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 20:51

Jasnie Pani ciekawe jak namówiłaś męża zeby ta chuste założył ????? :ico_oczko: jakies specjalne tehniki?????
Zubelek zdrówka dla Was kochane
Felicity ja tez robiłam ten test, cokolwiek by sie stało to bym urodziła i kochała
a mój misiek ma stan podgorączkowy 37,5 a jutro szczepienie i teraz nie wiem co zrobic bo te konowały powiedzą napewno ze moze byc szczepiony :ico_puknij: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 20:53

leos znow zly na cycka
ale jemu zaraz przechodzi i juz happy
wiec nie wiem o co biega
a taki jest zywy
boze dziecko mi sie zmienia z dnia na dzien.....

dziewczyny tak sie zastanawiam czy ten zmieniony leos.. czestsze pobudki, marudzeniaa.. i ten niby brak mleka...
czy to wszystko nie za sprawa jego naglego rozwoju
od soboty nasze dziecko jest nie do poznania
nabywa nowych umiejetnosci, rosnie w oczach...
nagle trzyma sam zabawki, wszystko chwyta i mocno zaciska... zwlaszcza moje wlosy. ałaaaaaaaaa,
bierze wszsytko do buzi.. i slini sie coraz bardziej.. puszczajac babelki i tak slodko pierdzac hihi
kłoci sie z nami po swojemu.. z cyckiem rowniez prowadzi ostre monologi hihi
i na boczki sie kreci.. a dzis pierwszy raz sam przerwrocil sie na z brzuszka na plecki... normalnie szaleje na maxa hihi
co prawda juz raz dawno temu przerwrocil sie na plecki ale to bylo na miekkim lozku i nie na moich oczach.. i taki jednorazwoy wyczyn hihi
a teraz sam swiadomie.. hihi
strasznie sie kreci i wygina.. a z pozyji lezacej trzymajac za nasze rece sam siada.. normalnie fika nogami jak oszalaly.. hihi
prostuje je i tak siluje z nami..
za chwile bede sie wam zalic ze moj syn mnie bije. hehe
i to wszystko skumulowalo sie z moimi sflaczalymi cyckami...

[ Dodano: 2007-10-24, 20:58 ]
lucy ja tez nie mialam pojecia jakie tutaj sa dosteone mleka modyfikoewane .. a teraz juz wiem i zakupilam dzis.. wielka papke.. mniejszych nie bylo hihi a trzeba zuzyc w ciadu 4 tyg..
mam nadzieje ze nie uzyje anu razu hiih
Cow&gate zielone premium od 0-12 mies
chyba ze dziecko jest uczulone na laktoze albo glodomorek z niego to sa jeszzcze inne hihi

jasnie pani
fajny zamotany tatus hihi

a zapomnialam wam napisac ze wczoraj tesxc sie obrazil na nas hehehe
adas zartowal z niego.. bo on taki typ ze wszystko oddalby innym.. tzn np mama nam przwiozla kielbase itd a on dla chlopakow z pracy wzial.. i to smao bylo jak przyjechal, hihi mama podala adasiowi wafla a ten mowi ze musi koniecznie kawalek dac chlopakom hihi
a adas sie wkurza ze on zawsze mysli o obcych w pierwszej kolejnosci hihi
tym sposobem juz wiele adama rzeczy w polsce rozdal innym nie pytajac go o zdanie
i adas mo mowi ze on dobry dziad z cudzej torby
i sie koles obrazil hihih
a ja sie nie przejmuje hiih
no taki ciezki typ
dobrze ze juz pojechal do pracy bo bylam zmeczona nim
i ciaglym opatulaniem przez niego leoska i haslami typu nie dojada.. i czy ja moge jesc to i tamto jesli karmie hihi
ach... faceci sa dziwni hihi

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 21:36

madziorka hihi, wszyscy starsi ludzie tacy sa :ico_olaboga: ja tez sie wsciekam jak tesc swoje madrosci mi kladzie :ico_olaboga: typu "bo go zawieje, ubierz go bo mu zimno i takie tam :ico_zly: ) a mnie cisnienie w oczach do gory idzie :ico_zly:
Ale nie tylko starsi tacy sa bo tak np dziewczyna mieszka 2 domy odemnie polka ma synka 1,5 roku i ona go opatula itd a Nati wtedy jeszcze bez czapki :ico_szoking: no i oczywiscie komentarze takie same jak tesc :ico_zly: to ja jej mowie ze Nati tak przezwyczajony itd a ona swoje :ico_szoking: no i ona glowa kreci a ja tez a tak ogolnie to Adas mu dobrze powiedzial jesli tego bylo tak duzo :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-24, 21:45 ]
A wlasnie Jasnie Pani :), :ico_szoking: ze udalo ci sie faceta przekonac :ico_szoking: cos ty mu tam naobiecywala??? :-D
martuchafrost, a jak ty mierzysz temperature u Frania??
Tu taka przydatna informacja :ico_oczko:
Temperatura ciała zdrowego dziecka wacha się od 36oC do 37oC. Zmienia się ona w zależności od pory dnia i nocy oraz od aktywności dziecka. Zazwyczaj rano jest najniższa a wieczorem wyższa. Temperaturę niemowlaków (również dzieci starszych) można podzielić na 4 przedziały:
temperatura normalna - 36oC do 37oC.
stan podgorączkowy (podwyższona temperatura) - 37.1oC do 38oC. Jednakże w tym przedziale dziecko może mieć temperaturę np. wieczorem bo długim płaczu.
gorączka 38.1oC do 39oC.
stan silnej gorączki - powyżej 39oC.

Generalnie uważa się, że stwierdzenie u dziecka temperatury powyżej 38oC świadczy o gorączce.

Należy również pamiętać, że wartość temperatury zależy od metody jaką jest wykonywany pomiar. Temperaturę można mierzyć pod pachą, w ustach oraz w odbycie. Pomiar w odbycie szczególnie polecany jest u noworodków i małych dzieci ze względu na łatwość pomiaru i jego dokładność (w tej metodzie zalecane są termometry elektroniczne). Wartość temperatury w odbycie jest o 0.5oC wyższa od faktycznej temperatury ciała natomiast mierzona w ustach o 0.3oC.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 paź 2007, 21:47

Madziorka dobrze Adas powiedzial hi hi a tesciowi zaraz przejdzie...a oliverek dalej sie nie podnosi jak go ciagne za rece ...Tomka kuzyn mowi,ze to nic,ale ja sie troche martwie.Jasnie Pani a Luska sie podnosi? gratulacje dla Leosia za postepy :ico_brawa_01: jak mojego podnosze za rece,to on wygina glowe do tylu i sobie cos oglada i sie cieszy ,a mi przeciez nie o to chodzi hi hi wazy 7400,moze ma glowe za duzo,bo czapke nosci na 6 do 12 mies :ico_haha_01: hv mowi,ze wszystko ok ...jak go na wage golego polozylam to sie cieszyl jak glupi :ico_haha_01: taki jest pocieszny,ale dzis ma jakis slabszy dzien i nawet po kapaniu poszedl spac przed 20 :ico_szoking: jestem w szoku :ico_szoking: a z tym testem potrojnym ja mialam 1 do 5000,a kolezanka 1 do 500 i obie mamy zdrowe dzieci...podobno badaj dokladniej jak jest mniej niz 1 do 250 ,a i tak zazwyczaj wychodzi,ze jest ok :-D

[ Dodano: 2007-10-24, 21:50 ]
fajna chusta :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 paź 2007, 21:55

hejka,
ja na momencik po padam, dosłownie...
Viki od wczoraj jak nie moje dziecko :ico_placzek: jak zazwyczaj wesoła i pogodna, tak od wczoraj włączyły jej sie marudy, płacz... ciągle niezadowolona, ciągle mi popłakuje i tylko chce żeby ją nosić i tulić :ico_olaboga: w nocy spała raptem 2h a resztę przepłakała :ico_olaboga:
Ja z R. padnięci na maxa a tu dzisiaj powtórka marudów i to jeszcze gorsze :ico_olaboga: Zadzwoniłam do pediatry i na jego zalecenie zapodałam jej pół łyżeczki Hydroxyzyny na spanie, zeby chociaz troszke ona odpoczęła, bo w dzien to płakała nawet przez sen :ico_olaboga:

Podejrzewamy, ze własnie nastału nas okres ząbkowy :ico_olaboga: :ico_noniewiem: Bo do marudów doszło jeszcze, że mała nie chce jeść ani nic do buzi wziąśc. Jak jej chciałam posmarować dziąśła żelem to się rozpłakała :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A jak w płaczu otworzy paszczę to widac tylko dwa wielkie napuchnięte dziasła z czyms białym prawie na wierzchu...

No nic, oby jak najszybciej bylo po... bo jeszcze kilka takich dni i nocy i bedę mogła straszyć swoim wygladem :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 22:14

gosia888,
gosia888 pisze:a corke Ole w wieku Tomka strasznie mi Twoj Nathanek ją przypomina. Normalnie jak rodzenstwo.

:ico_szoking: to on wyglada na dziewczynke :-D a tak wogole niektore dzieciaczki sa do siebie bardzo podobne pomimo ze nie spokrewnione, co ja mowie dzieciaczki :ico_oczko: ile osob jest bo siebie niemalze blizniaczo podobnych :ico_oczko:
A Twoj Tomus to tez niezly rozrabiaka :ico_brawa_01:
lucy23, dobrze ze spotkalas sie z HV bedziesz spokojniejsza :-)

A jeszcze Wam sie pochwale ze dzis porzadki robilam :ico_oczko: i przemeblowanie w jednej sypialni (uwierzcie nie bylo latwo g:hmm ) ale niestety jeszce jutro musze sie poswiecic zeby bylo wysprzatane na blysk :-D Moze bym dzis dokonczyla ale Karol zadzwonil zebym przyjechala po niego do pracy bo chce ogladac auto, no i pojechalam :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_szoking: sama z dziecmi pierwszy raz sama na taka droge autem :ico_szoking: ale o dziwo trafilam i nie bylo zle (chociaz daleko :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga: ) Zaklepalismy Citroena Xantie Exclusive , sliczne autko jestem zachwycona :ico_haha_01: w sobote finalizujemy zakup :ico_haha_01: i jeszcze facet nam 100f zjechal :-D

[ Dodano: 2007-10-24, 22:23 ]
kasi.k, jak mi szkoda Vikuli :ico_placzek:
A probowalas jej w nocy podac czopki paracetamol lub Viburcol
Mam nadzieje ze dzis juz bedzie lepiej i malutka nie bedzie sie meczyc

O musze Wam sie pochwalic :ico_haha_01:
Wczoraj wieczorkiem dalam ogloszenie na forum ze sprzedam fona tego samsunga co wczesniej mialam :ico_oczko: i dzis juz facet zadzwonil i w sobote wezmie :509: a tak wogole to musze zaczasc sie pozbywac tych dupereli bo w szufladzie 4 telefony w doobrym stanie leza :ico_wstydzioch:
To Jasnie Pani i Kasi.k mnie troche zmobilizowaly tym ze cos sprzedaja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 22:41

oglaszam wszem i wobec LEOS DZIS WYPIL SWOJE PIERWSZE 80ml mleczka z butelki :ico_placzek:
na dwie raty, 20ml i po polgodzinie 60ml :ico_oczko:
wczesniej troche z piersi ciagnal, ale zloscil sie niemilosiernie i plakal i tatus zrobil mleczko ...
mamusia ze lzami w oczach patrzyla na ten biaky mleczny napoj w butelce nieswojego pochodzenia... i rzucalam do leosia ostrezgawcze znaki :to niedobre, to nie mamusiowe mleczko, zrob bleee. nie pij tego hihihih
ale maly ciagnal lapczywie i zaraz usnal hihi i wcale tak duzo tego nie zjadl tylko 20ml na raz hihi
dopiero potem sie przebudzil i wciagnal wiecej hihih
a teraz znow zaplakal ale tatus juz mleczko wylal, bo napisali ze do godziny trzeba podac hihi co prawda leos obudzil sie na minute przed uplywem godziny ale tatus byl szybszy hihih
juz mi jakos lepiej wiecie??
jak pomysle ze czasem butelka zastapie swoje mleko i tym samym odzyskam troche wolnosci.. wiem wyrodna matka hihi
ale ja tak popadam ze skrajnosci w skrajnosc hihih

wlasnie dzwonila do mnie instruktorka z basenu. zaczynamy kurs w przyszla srode. jupi!!!! powiedziala ze jesli bedzie miejsce to oboje rodzicow zaprosi do basenu... zobaczymy. hihi
poki co adas bedzie sie pluskal z leosiem hihih

a w sobote jak nic sie nie zmieni to pojedziemy na luzaka sie pppluskac sami z leosiem hihi
chyba ze tesc bedzie nadal obrazony i powie ze nie jedzie hihi wiec glupio bedzie ich samych w domu zostawic hihih
a sral go pies.. jak to mowia hihih

[ Dodano: 2007-10-24, 22:43 ]
emilka gratuluje zakupu furki hihi ja nie wiem jak wyglada takie auto wiec pochwal sie jak juz bedziesz pelnoprawna wlascicielka hihi

kasik zabkowanie to trudny i bolesny czas dla rodzicow jak i maluszkow... och wszystkie bedziemy przez to przechodzily.. oby u was trwal jak najkrocej... buziole!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość