Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 10:47

izuś_85, hmm ja na hbs mialam robione badanie 12,06 wiec wyszło ze nie mam zapalenia wątroby, a to chyba z cholestaza jets jakos zwiazane co ?czy myle pojecia?

[ Dodano: 2009-06-29, 10:51 ]
w ogóle coś cisza tutaj jak na poniedziałek!!!
halo dziewczyny weekend się skończył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 10:53

izuś_85, hmm ja na hbs mialam robione badanie 12,06 wiec wyszło ze nie mam zapalenia wątroby, a to chyba z cholestaza jets jakos zwiazane co ?czy myle pojecia?
ja mam wirusowe zapalenie wątroby a cholestaza to jest chwilowe zachwianie ilości bilirubiny i takie tam inne wyniki też wychodzą gorzej, trzeba łykac wit K... przechodzi w każdym razie ale sprawdzić to trzeba

ale aspat i alat wcale nie musza przy wzw wyjsć wysokie (ja mam ponizej "normy") a jednak wzw mam... ale wyniki te wskazuja zę nie mam cholestazy-przynajmniej narazie

najlepiej zapytaj lekarza, bo pierwszym objawem jest świad skóry, wysypka, wrażenie naciagniętej skóry...

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 10:54

izuś_85, hm to na oko mam ta cholestaze, heh ale dobra pojde zrobic wyniki choc w moczu bilirubinę miałam negatywną.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 11:01

izuś_85, hm to na oko mam ta cholestaze, heh ale dobra pojde zrobic wyniki choc w moczu bilirubinę miałam negatywną.
wiesz wcale nie musisz jej mieć :ico_nienie: ale sprawdź, bedziesz miała spokojne ostatnie tygodnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: lepiej wiedzieć wcześniej niż zbyt późno :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: i zaradzić jakoś tej przypadłosci

albo zadzwoń do gina :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: lekarz chyba najlepiej ci doradzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-29, 11:06 ]
sierpniówka, a jak tam wogóle z mieszkankiem? już cos remontujecie?

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 11:37

izuś_85, niestety nie :(:( musimy czekac do okolo 10 sierpnia, wiec może wczesniej urodze niż sie przeprowadzimy. Zła jestem strasznie ale co zrobic, najgorsze ze na poczatku to chialam tylko odmalowac pokoje i sie wprowadzic. Tam tzreba by położyc nowe panele w przedpokoju a jak juz panele to najlepiej odrazu drzwi wymienic na nowe itd itp poprostu rosna koszty z minuty na minute. Niestety nie mamy narazie kasy, wiec pomalujemy, ubzieramy kasę i zrobimy remont za jakis czas. Teraz tzreba kupic sprzet agd i już mnie kieszeń boli :)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 cze 2009, 11:40

I ja się dziś melduję,
z rana już byłam w Kielcach z babcią u lekarza a teraz bym się trochę pobyczyła, słońce dopiera, zaraz Arturka wysmaruję kremem z filtrem i idę na dwór :-D
Ale ale, dzisiaj normalnie szok przeżyłam letnią porą ;-) dojeżdżam do tego lekarza,babcia się zapiera że to ie tu ale szczegół, kolejka do rejestracji ogromna, stoimy chwilę, ściągnęłam z siebie i Arturka bluzkę z dł. rękawem a tam jakaś babka wyskakuje czy Ci wszyscy ludzie nie mogli by mnie przepuścić bo ja w ciąży i z dzieckiem (tylko nie wiedziała że na wizytę babcia, nie ja) no ale ok, weszliśmy do tej rejestracji to mieliśmy być drudzy ale też nas babka przepuściła więc czekaliśmy tylko pół godziny żeby lekarka zaczęła przyjmować. Aż się normalnie wzruszyłam że tacy ludzie jeszcze są :ico_oczko: Normalnie na cały głos na korytarzu się darła żeby mnie przepuścić, choć on już w tej kolejce nie stała :027:

Beti to czekam na wynik remontu :-D

izuś no z tą teściową to rzeczywiście się Wam trafiło :ico_puknij:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 cze 2009, 11:52

hello
ale upał u nas dziś :ico_olaboga:
izuś_85, ale sie porobiło z tym ślubem :ico_olaboga:
sierpniówka, lepiej sprawdzic czy to nie cholestaza
Aż się normalnie wzruszyłam że tacy ludzie jeszcze są
to chyba wyjatek u nas nie przepuszczaja nikogo i patzra jeszcze jak na jakies ufo :ico_puknij:
aaaaaaaaa i stawiam :ico_tort: za skonczone 37tc :ico_brawa_01: teraz juz spokojnie moge urodzic synka :ico_brawa_01: trzeba z nim porozmawiac niech zaczyna pakowac walizki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 12:10

chialam Wam powiedziec że się rozstepuję!!!!
smaruję sie od poczatku ciazy, róznymi kremami, ale głownie pharmaceris i nic to nie dało.Widocznie moim przeznaczeniem było posiadac te okropne blizny w postaci rozstepów! Mam już na udach z przodu i z boku, na tylku i na piersiach. Bedzie jzu tylko gorzej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 cze 2009, 12:15

chialam Wam powiedziec że się rozstepuję!!!!
nie jestes sama mi też powyłaziły i to dopiero w 9 m-cu na udach brzychu tak ponizej pepka a o piersiach juz nie wspomne :ico_olaboga: jagorzej wygladaja te moje cycochy od dolu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 12:22

malutkaniunia88, no bo ja tak slyszalam ze wychodza w 8 i 9 miesiacu.. ale ja nogi to mam pociete a jeszcze 1,5 miesiąca :|

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość