Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 22:56

Madziorka nastepnym razem kup sobie małe pudełko mleka, są mniejsze tez tylko nie wszedzie, zobacz w bootsie :ico_oczko: a tym ze mu podajesz nie przejmuj sie, to nie swiadczy o miłości matki do dziecka :ico_olaboga: no i to mleczko dzieci lubią i bedzie Ci lepiej spał w nocy :ico_oczko:
Emilka mierzyłam Franiowi temp, w odbycie :ico_olaboga: wiem ze to nie gorączka, ale ja mam jutro szczepienie i dlatego sie martwie :ico_placzek:
kasik żal mi Viki :ico_placzek: jak nie alergia to ząbki :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-24, 22:57 ]
madziorka hihi pisze:a sral go pies.. jak to mowia hihih

niech sie dobierze z moją teściową :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 23:16

marta wiesz on zly nie jest i chce dobrze,, i jest ok.. ja mu dogaduje polslowkami hihi i sie nie daje hihi
ale 4 dni z nim pod jednym dachem to za duzo hihi

kiedys z rodzicami nie moglam mieszkac a teraz miesiac z moja mama bylo super ... nie spodziewalam sie ihi
za to tesc nadrobil... hihi
i na koniec focha walnal

martus nie wiem co ci poradzic z ta temp.. hmmm
wiem ze to nie goraczka.. ale nie wiem czy szczepienie w takim wypadku jest ok
a moze zadzwon do jakiwegos polskiego lekarza i zapytaj
a moze lucy dowie sie u ojca chrzestnego oliwerka??

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 23:39

martuchafrost, nie martw sie wszystko bedzie dobrze :ico_buziaczki_big:
madziorka hihi, to ci pokaze
Obrazek
Obrazek
Z ogloszenia autko, oczywiscie to co ogladalismy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2007, 00:28

emilka ladne :-D

[ Dodano: 2007-10-25, 00:29 ]
martus ja wiem ze to mleczko dobre dla dzieciaczkow ale wiesz.. tak mi jakos smutno ze piersi nawalily....
ale przyzwyczaje sie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 09:34

witam z rana :ico_oczko: :ico_kawa: :ico_kawa:
madziorka hihi pisze:martus ja wiem ze to mleczko dobre dla dzieciaczkow ale wiesz.. tak mi jakos smutno ze piersi nawalily....

madziorka mam ci wkleic swoje zdjecie, zebys sie podbudowala, ze nie taka maszyneria siada i to duuuzzzooo wczesniej niz twoja :ico_oczko: :-D
a tesc niezle wam szabruje lodowe :-D :-D
Marta i Emilka ja tam duzo nie naobiecywalam, tylko ona sie drze jak ja sama z tata zostawiam, a on rozumie, ze nie moge byc przywiazana do Lusi i nie mozna tak dziecka uczyc, zeby tylko mama, mama :ico_nienie: i on tez z nia chce sam sobie czas spedzac. a jak jest w chuscie to u samego Belzebuba by sie nie darla :ico_oczko: tak kocha ten kawalek szmaty :ico_oczko: najpierw mu pokazalam kilka zdjec z innego forum, gdzie tatusiowie normalnie w chustach nosza i sam poprosil, zebym go nauczyla :-D :ico_brawa_01: a potem powiedzial, ze jak mi juz ta nowa przyjdzie, to on sobie ta czerwona zaklepuje :ico_oczko:
Emilka czadowy samochodzik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
martuchafrost, ja ci z goraczka nie poradze, bo mloda jeszcze nigdy nie miala
kasi.k, a Viki jeszcze nie ma zadnego zabka??? pociesz, ze ne, bo przy Olim w kompleksy z Luska popadne :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-25, 10:12 ]
Lucy chyba ty sie pytalas, czy sie Luska podciaga (niewyrazne, bo w ruchu, a ja zaawansowana w fotograii nie jestem :ico_noniewiem: )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 10:44

Hej
Emilka_M pisze:a tak wogole niektore dzieciaczki sa do siebie bardzo podobne pomimo ze nie spokrewnione, co ja mowie dzieciaczki

no wlasnie, napisalam to na dzieciach 2005 i od razu dziewczyny przyszly obejrzec Nathanka i wszystkie stwierdzily ze mam racje, podobienstwo uderzające


Choruje na takie figurki jest taka seria willow tree z drewna gdzie jest kobieta, kobieta z mezem, kobieta z dzieckiem w roznych sytuacjach zyciowych. Ja dostalam kobiete w ciazy jak siedziala w anglii z dzieciakami to od tej facetki, o własnie taką.
Obrazek
A chcialabym kupic jakąs inną np taką
Obrazek
tylko jest problem bo w polsce nie ma, znalazlam na ebayu nawet sie zarejetstrowalam i taka figurka 35 euro kosztuje ale nie wiem co z przesylką, i nie wiem czy mozna do niemiec wysylac normalnie pieniadze z konta. W ogole nie wiem nic kupowal ktos kiedys?

[ Dodano: 2007-10-25 ]
koszty juz wiem 12 lub 17 euro ale jak to jest z przelewem z polskiego konta na obce? Bez problemu sie przelewa? Jakas prowizje doliczają?

[ Dodano: 2007-10-25 ]
jest taka opcja paypall korzystal z niej ktos?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 11:02

Dzien dobry dziewczyny!!!
Ja na razie tylkona chwile...bo musze Vinee sniadanko naszykowac!!!Pozniej poodpisuje!!!
Gosia ja tez dostalam taka figurke jak bylam w ciazy jak kobieta trzyma malutkie dzieciatko,a niedawno kupilam na urodziny znajomej inna...tez mi sie strasznie poodbaja...jest ich teraz mnostwo..jak chcesz to ja moge Ci bez problemu taka kupic jak znajde identyczna jak chcesz i Ci wysle poczta!!!!Bez problemu.. :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 11:16

ilonakk9 pisze:..jak chcesz to ja moge Ci bez problemu taka kupic jak znajde identyczna jak chcesz i Ci wysle poczta!!!!Bez problemu..

Ilonka jestes kochana a jak sie przesyla pieniadze do anglii? Przez konto przelew? Czy jakis przekaz czy co?

[ Dodano: 2007-10-25 ]
Tylko sie musze zastanowic którą bo wszystkie są takie sliczne popatrzcie na tą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 11:22

gosia888, mozemy tak pokabinowac, zeby cie ten przelew nic nie kosztowal :ico_oczko: ty mi przelejesz w zlotowkach na polskie konto a ja przeleje Ilonce z mojego angielskiego (tylko kursik oblizymy, ale cie wysylka kasy nie bedzie nic kosztowac :ico_oczko: ). niestety nie moge bez kart placic pay palem teraz, ale jakbys np na angielskim ebayu znalazla jakas co ci sie podoba i mozna przelewem za nia placic to ci tez moge zamowic :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 11:24

[b]Gosia wiem wszystkie sa sliczna,bo jak kupowalam znajomej to nie umialam sie zdecydowac ktora i stalam pol godziny przed nimi..hihih..
Kazda jest inna i niepowtarzalna...wiesz kazda ma jakis przekaz,napisane jest co znaczy kazda z figurek,ale pewnie to wiesz...hihih
Ja widzialam u nas 2 sklepy w ktorych sprzedaja,byly i te pojedyncze(kobiety) i te podwojne...jak juz wybierzesz to mi pokaz,zebym wiedziala,ktorej mam szukac i mam nadzieje,ze taka znajde.. :-D :ico_haha_01:
A co do kaski,to ja jestem w tym zielona,nie mam pojecia... :-D
Dodano: 2007-10-25, 11:25
No prosze Jasnie Pani:) to ma lepetyne nie od parady...rozwiazanie super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość