Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 maja 2007, 22:41

ja też mam 15kg+ a ile jeszcze do końca :ico_olaboga: obawiam się ,że dopiero się rozkręcam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dominika_S
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2007, 14:17

18 maja 2007, 22:55

Mi zostal jeszcze miesiac, w sumie przytylam 10 kilo.Wogole jakos mi sie to wydaje malo bo maluszek wazy tez dopiero 1800g. Nie wiem czy to duzo czy malo.Jakos moje przeczucie mi mowi ze moze jeszcze z kilo przybierze ale w sumie to pewnie bedzie mala

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 maja 2007, 23:00

no właśnie jakie to dziwne...nasz przyrost wagi wielkość brzucha itp często nie są adekwatne do wielkości maluszka

Dominka_S nawet jak dzidzia się urodzi mała to bardzo szybko nadgoni i dorówna do rówieśników, a Tobie będzie łatwiej urodzić :-)

Awatar użytkownika
Dominika_S
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2007, 14:17

18 maja 2007, 23:16

no wlasnie tym sie najbardziej pocieszam :ico_haha_01: Bo jak slysze jak znajome rodza dzidzie po 4 albo wiecej kilo to az mi ich zal> wiadomo ze dzidzia wtedy zdrowsza, ale co musze przzywac te kobiety i to jeszcze jak rodza naturaknie?? naprawde jestem pelna podziwu dla nich wszystkich.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 maja 2007, 23:16

racja,bo chyba ciezko sie rodzi takiego koloska :ico_haha_01: a co do mojej wagi,to moze woda mi sie zatrzymala ,albo co...bo nogi mam spuchniete strasznie...moj T mowi,ze mam stopy jak hobbit i ze brzydszych nie widzial :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Dominika_S
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2007, 14:17

18 maja 2007, 23:20

ehh nie przjmuj sie tym. Widocznie malo wypoczywasz albo raczej nie masz czasu na wypoczynek? ja nie chwalac sie prawie ciagle leze, siedze.Nawet mi sie zadne zylaki nie porobily. A pytalas gina czemu tak masz???

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 maja 2007, 23:24

dzięki Dominika_S bo ja takiego "maluszka 4300" urodziłam właśnie naturalnie :ico_haha_01:
a znajoma w tym samym czasie 2800- córeczkę, dzisiaj nasze maluchy się nie różnią wcale

Lucy jeżeli jesteś opuchnięta to kilogramy pewnie tu są ukryte... teraz ciężko, ale po porodzie jak to zejdzie to będziesz jak motyl- to też przeszłam wychodząc ze szpitala miałam już 16kg mniej :ico_szoking: - nic tak nie poprawia samopoczucia :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 maja 2007, 23:25

dominika lekarz powiedzial,ze to normalne...szczerze mowiac ja nie moge za bardzo w domu usiedziec i caly czas gdzies laze...malo leze...tzn w nocy spie dlugo i czasami w dzien,ale tak ogolnie jak sie zapuszcze na miasto ,to na 5 godzin nawet...odkad nie pracuje ,strasznie sie nudze,a takie lezenie to jednak nie dla mnie ;( lubie sobie odpoczac w domku ,ale nie codziennie...a nawet jak jestem w domu,to sprzatam zazwyczaj ,bo sie nudze he he...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 maja 2007, 23:26

a te wielkie stopy- no cóż już końcem lutego chodziłam w klapeczkach bo w żadne buty się nie mieściłam :-D

Awatar użytkownika
Dominika_S
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2007, 14:17

18 maja 2007, 23:30

Aga 78 mam nadzieje ze nie zrozumialas mnie zle?? ja naprawde jestem pelna podziwu dla takich mam.Ja przyznaje sie ze gsybym miala miec takiego duzego maluszka to bym chyba zdecydowala sie na cesarke.Dlatego uwazam ze jestes naprawde dzielna.

Lucy 23 Ja wlasnie wszystko bym oddala za to by nie musiec siedziec w domu.Ale w mieszkala dlugo zagranica i jak wrocilam to niestey nie mam tu tez zadnych znajomych. A jestem bardzo towarzyska osba i ciagle przbywanie samej mnie przytlacza. Dlatego ciesze sie bardzo ze znalazlam takie swietne forum bo bede moga poznac wiele ciekawych mam, przynajmiej na odleglosc

[ Dodano: 2007-05-18, 23:36 ]
Okej laseczki ja uciekam sie kapac, bo mala juz chyba tez chce spac, bo jakos sie rozkrecila :-D Mam nadzieje ze jeszcze bedziemy mialy okazje pogadac.Tym bardziej ze wy pewnie wiecie o wiele wiecej ode mnie. A kazda wasza rada bedzie dla mnie wazna, bo mi nie ma kto poradzic.Buziaczki i dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość