Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 wrz 2011, 08:14

moze dlatego ze coraz czesciej myślałam o tym ze jedne dziecko nam wystarczy
Moja bratowa miała to samo, 7 lat czekali z podjęciem decyzji o drugim dziecku, były różne opcje, długo twierdzili że na jednym dziecku się skończy, ale teraz jak już drugi szkrab ma pół roku to zastanawiają się nad trzecim skrzatem i żałują że taka duża różnica wieku jest między tą dwójką. Starsza pociecha jest okropnie zazdrosny o młodszego, tym bardziej, że od niego się już wymaga - szkolne obowiązki i domowe, a niemowle ma swoje prawa.

Ja chyba dłużej niż 2 lata nie chciałabym czekać z decyzją o drugim dziecku, ale to tylko teraz tak myślę, a zdaję sobie sprawę, że życie pisze własne scenariusze :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 wrz 2011, 09:14

Witajcie :ico_ciezarowka:

Ja odnalazłam zloty środek na mdłości :-) z tym że ja mam oczywiście wieczorem najgorsze mdłości i zaczelam skubać słonecznik i jakoś jest lepiej oszukuję żałądek że cały czas coś dziubie ciągle muszę coś rzuć i jest znośnie :-) ale tez popijam colę i wczoraj nawet łyka piwa od męża wziełam tak mi sie chciało i odbiło mi sie cudownie że od razu człowiek żyje.
myśle ze tak...ja to do 3-cich urodzin Dawidka nie myślałam o drugim dziecku...chciałam odczekać az do 6-7 -mych urodzinek...ale coś nam odbiło...i wczesniej sie zdecydowaliśmy...moze dlatego ze coraz czesciej myślałam o tym ze jedne dziecko nam wystarczy...i na pewno zbiegiem lat coraz trudniej byłoby mi sie zdecydować na drugie...choć cały czas jestem przerazona jak to bedzie...ale wciąż mam nadzieje ze jak pierwsze strasznie absorbujace i wymagające...to drugie bedzie spokojniejsze wszyscy mnie tak pocieszają
ja jak urodziłam Franka i jak z nim w ciąży chodziłam to mówiłam że nigdy wiecej że adoptuję dziecko :ico_wstydzioch: ale teraz latem moja siostra dala Frankowi całą serię książeczek o Franklinie i najbardziej mu sie spodobała Franklin czeka na siostrzyczkę i Franklin starszy brat wiec Frankus nam tak truł że chce mieć małą siostrę że mówię do P. choć spróbujemy pozwoliłam mu jeden jedyny raz do końca ( ponieważ nie stosujemy antykoncepcji tylko mąż wyskakuje w danym momencie :ico_wstydzioch: :-D ) i w ten jeden jedyny dzień zaszłam w ciąże :ico_haha_01: a tak sobie myślałam że jak sie nie uda to za pół roku spróbujemy ponownie ale strzał w 10 tkę .


a ja stawiam za skończony 11 tydzień rozpoczety 12 jupiiiii !!!!! :ico_tort:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 wrz 2011, 09:19

ponieważ nie stosujemy antykoncepcji tylko mąż wyskakuje w danym momencie
my tez nie stosujemy i to byl blad bo maz za pozno wyskoczyl i tez to bylo jeden raz i bach zaszlam w ciaze

asiab, to jeszcze tydzien i zaczynasz 2trymestr.

ja w srode do lekarza ide ale sie boje

no i moje dziecko chyba naprawde skonczylo spanie w dzien

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 wrz 2011, 09:36

asiab, to jeszcze tydzien i zaczynasz 2trymestr.
nie mogę się doczekac :) 22 wrzesnia mam wizyte
no i moje dziecko chyba naprawde skonczylo spanie w dzien
_________________
ja tam wolę jak Franek nie śpi w dzień bo wieczorem godzina 20 jest juz w łózku i śpi a ja mam wieczór dla siebie

acha no i wczoraj zmieniliśmy imiona dla córeczki bedzie Ula a dla synka Stasiu :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2011, 09:43

że mówię do P. choć spróbujemy
- z Zuzka nam sie tez udalo za pierwszym razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
.i na pewno zbiegiem lat coraz trudniej byłoby mi sie zdecydować na drugie
- pewnie tak,ja mam siostre 5 lat starsza i musze przyznac,ze dopiero super kontakt zlapalysmy jak mialam 16 lat,ona 21,zreszta zaraz wyszla za maz i bylo mi smutno bez niej,dlatego zawsze mi sie marzyla 3 dzieci z nie duza roznica wieku :ico_sorki:
A mojej siostrze chyba tez braowalo jeszcze kogos,bo ma 3 dzieci i decydowac sie beda na 4 :ico_oczko: No ale oni mieszkaja na wsi,maja bardzo duzy dom,duze gospodarstwo i duzo kaski,wiec moga sobie pozwolic nawet na 6 :ico_oczko:
Ja chyba dłużej niż 2 lata nie chciałabym czekać z decyzją o drugim dziecku
- napewno wam sie uda,jesli bedziecie chcieli :ico_brawa_01:
my tez nie stosujemy i to byl blad bo maz za pozno wyskoczyl i tez to bylo jeden raz i bach zaszlam w ciaze
- e tam,przynajmniej Zuzka bedzie miala z kim sie bawic,a Ty odchowasz malenstwo i bedzie sobie pracowac dalej :ico_oczko:
ja w srode do lekarza ide ale sie boje
- ja ide w czwartek :ico_olaboga: Tez mam stracha,boje sie,ze lekarz powie,ze cos jest nie tak albo,ze dzidziusie siedza dwa :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 wrz 2011, 09:45

iw_rybka, kiedy mialas ostani okres bo ja 1 sierpnia i jak patrzylam bo tez dzis mam skonczony 6tydz

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2011, 09:46

zmieniliśmy imiona dla córeczki bedzie Ula a dla synka Stasiu :-)
- a mi sie meza juz prawie udalo przekonac na Ige,jesli bedzie dziewczynka :ico_oczko:

[ Dodano: 12-09-2011, 09:47 ]
bo ja 1 sierpnia i jak patrzylam bo tez dzis mam skonczony 6tydz
- dokladnie 1 sierpnia :) A w ciaze zaszlam 15 sierpnia,wiem bo bylam na monitoringu i jaji jeszcze nie peklo a po wizycie zwijalam sie z bolu,wiec wtedy peklo i doszlo do zaplodnienia :ico_oczko:

[ Dodano: 12-09-2011, 09:48 ]
albo moglam zajsc 16,bo wtedy pamietam,tez mnie bardzo brzuch bolal i pol dnia lezalam :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 wrz 2011, 10:06

iw_rybka, no ja tez 1 sierpnia i czemu mamy inne terminy porodu ja sobie sama wyliczalam i mam tydzien po tobie

a co do imion to u nas juz dawno wybrane Karolinka lub Jaś

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 wrz 2011, 10:12

ponieważ nie stosujemy antykoncepcji tylko mąż wyskakuje w danym momencie
my tez nie stosujemy i to byl blad bo maz za pozno wyskoczyl i tez to bylo jeden raz i bach zaszlam w ciaze
nie no ja Was podziwiam....

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 wrz 2011, 10:33

nie no ja Was podziwiam....
3 lata przed Frankiem też tak stosowaliśmy :) i nie zaszłam w ciąże Franuś był planowany staraliśmy sie o niego 3 miesiące po urodzeniu Franka nie mogłam brać żadnej chormonalnej do ustnej antykoncepcji jak chciałam mieć jeszcze dziecko (przebylam wciąży cholestazę icz tego powodu nie mogę doustnej antykoncepcji) teraz jak juz sie dzidzia urodzi wiecej dzieci nie planuję wiec bedziemy musieli o czymś pomyśleć albo plastry albo gumka nic innego nie wchodzi w gre, albo jak do tej pory sex przerywany moj P. przyzwyczajony do tego :-) i ufam mu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość