Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 lis 2007, 13:36

iwona83, gratulacje za 38 tydzień!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też już bym chciała!!!! :ico_ciezarowka:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 lis 2007, 16:48

hej gwiazdeczki :-D
iwonko gratulacje 38 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ojej mam nadzieje ze u joli ok , oj kobitka to sie ma :ico_olaboga:
Asikk no ja tez juz bym chciala miec 38 tydzien nie powiem :ico_oczko: ale jeszcze troszke i my tez dotrzemy :-D ja dzis mam dzien na owoce :-) caly czs mi sie chce pomaranczy i jablek :ico_szoking: mezus mi rano kupil ale juz wszystko zniknelo :ico_oczko:
ja dzis nocke mialam w porzadku i ogolnie czuje sie dobrze .
dobra zmykam konczyc obiadek,dzis szef kuchni podaje pomidorową z makaronem :ico_oczko:
buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 lis 2007, 17:46

robak zjadlabym taka zupke pomidorowa ja mialam dzisiaj gulasz a na jutro chce placki ziemniaczane mialam miec ostatnio ale jakos nie chcialo mi sie robic ale jutro juz musze bo mam straszna ochotke :-D
dobra uciekam zrobic sobie sjeste :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 lis 2007, 19:08

iwonko ale mi smaka narobilas z tymi plackami jutro musze zrobic na obiad koniecznie :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 lis 2007, 20:09

A ja nabrałam ochoty na tą zupe pomidorową , mój dzis wraca więc go jutro namówie zeby ugotował. Wiecie ja się dzis pokreciłam po domku, posprzatałam ,poprasowałam mężusiowi koszule i coś zaczoł mnie dół brzuszka pobolewać , ale to taki dziwny ból jak by ktoś wsadził mi rękę w ten kanał rodny i zaczoł tam mieszać w prawo i wlewo i cały czas chce mi sie siusiać :ico_olaboga: Mój już się zestresował i kazał mi dzwonic do lekarza bo wizyte mam dopiero na środe za tydzień, dzwoniłam i czekam na zwrotny tel. może uda mi się przenieś chociasz na poniedziałaek bo na jutro to pewnie już nie da rady. :ico_puknij: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-15, 19:28 ]
iwona83, widze że ty jako ostatnia zostałas na listopadówkach. He he ciekawe czy wkońcu skonczysz jako grudnióweczka czy listopadóweczka????? :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lis 2007, 20:54

no no Asikk, uwazajbo moze wyprzedzisz iwone.
Ja dzisiaj jestem strasznie slaba nie wiem moze anemia dostalam mam zrobic badanie krwi to zobacze. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 lis 2007, 20:55

Asikk tez sie zastanawiam ja od poczatku nastawiam sie na grudzien no ale to juz nie odemnie zalezy tez mnie cos brzucho pobolewa i jest to taki dziwny bol ale sie jeszcze nie nakrecam bo wkoncu jeszcze przenosze ta ciaze

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lis 2007, 21:27

Dziewczyny te ostatnie miesiace tygodnie to koszmara przy pierwszej ciazy to wogóle bo nie wie sie czy te bóle to akurat juz te co maja być.Mogłby juz byc luty i wszystko mialybysmy za soba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 lis 2007, 09:43

Czesc dziewczyny.Witam was o poranku w okropnym humorku :ico_placzek: ,całą noc przecierpiałam,mało co spałam,a z bólu to az plakalam.Jak polozylam sie na lewym boku i usnelam obudzil mnie straszny bol lewej nogi oraz biodra,z prawa strona bylo to samo i tak całą noc :ico_placzek: ,do tego bolał mnie dół brzuszka i krocze :ico_olaboga: ...Dziewczyny wieszcie mi,ze ja mam juz dość ostatnio ciagle cos sie ze mna dzieje,nie moge spokojnie donosic...Z Julcia jak bylam w ciazy nie mialam taki problemow,a teraz :ico_olaboga: ....Wczoraj moja mam powiedziala,ze jeszcze z 2tyg i powinnam rodzic jesli mam takie objawy bo ona tak miala przy moim bracie...Te ostatki są okrpne...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 lis 2007, 09:50

Hello!!!!!!!!!!!!!!!! loguje sie teraz bo pozniej jade na zakupki z mezusiem i nie bede miala czasu
Mariola strasznie sie ciagnie ten ostatni miesiac ja jeszcze zeby do niedzieli wytrzymac ale nastepnej i poem moge juz na spokojnie rodzic :ico_brawa_01:
dziewczyny dla mnie noce sa juz okropne o dziwo dzisiaj nie meczyla mnie zgaga :ico_brawa_01: ale juz nie moge lezec na boku bola mnie kosci biodra i kolana nie wiem czy to rzeczywiscie przez ciaze czy to ten materac do du............... wiecie mieszkanie nie moje a wlasciciel pewnie najtanszym kosztem wyposazyl no i materac nie patrzyl zeby byl wygodny tylko tani

uciekam pic :ico_kawa: wiec stawiam dla wszystkich no i do kawy :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość