lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 mar 2008, 09:46

oooo jaka niespodzianka ze tt juz dziala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak tam swietowanie??????????????????

gosia my wczoraj bylismy u moich rodzicow na snaidaniu a potem u tesciow na obiedzie.
nic sie nie robi tylko je i je.
dzis chcielismy na oddpust jechac <krakowski wmaus> ale snieg sypie i pada deszcz.zimno i nieciekawie...

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 mar 2008, 12:21

Hejka
i już mamy TT

u nas święta pod znakiem imprez,wczoraj zjechała sie moja rodzina i rodzina męża,dziś ma wpaść jeszcze kuzyn męża z rodziną,praktycznie nie wychodzę z kuchni,ale przynajmniej coś się dzieje :ico_oczko:
Na szczęście nie mam wielkiego apetytu,nawet się nie objadam :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Tylko pogoda szalona,wczoraj wiosna,dziś zima,zwariować można :ico_puknij:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 mar 2008, 20:55

Obrazek

Obrazek


prawdziwa dama...

Obrazek

po imprezie...
Obrazek

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

25 mar 2008, 09:40

dzien dobry :-D kaffke stawiam poswiateczna, napewno sie przyda :ico_spanko: :-D
Obrazek

u nas swieta minely zupelnie spokojnie, to jest, gdyby nie procesje to by swiat nie bylo :ico_oczko: tutaj nie ma zwyczaju swiatecznego posilku, tak wiec taka jedna wielka tylko impreza uliczna, ze tak powiem.

lilo

25 mar 2008, 10:09

Hej!

Dzięki za życzenia - ja nie mogłam od czwartku już zajrzeć więc składam życzenia poświąteczne - na cały rok zdrowia i uśmiechu :ico_oczko:
U nas Święta minęły miło - w niedzielę zwłaszcza bo byliśmy u moich rodziców :ico_oczko:
No ale nie będę na teściową narzekać bo wczoraj sama zaproponowała, że ugotuje mi dziś obiad - fajnie bo musiałabym jeszcze wczoraj wieczorem coś pichcić :ico_oczko:

To zdjęcie ze spacerku w niedzielę - u mnie w rodzinie jest tradycja, że w pierwszy dzień Świąt idziemy na spacer do lasu "po zdrowie" :ico_oczko:
Obrazek

A to mój komandos w Lany Poniedziałek :ico_oczko:
Obrazek

No a to wczorajsza zima :ico_noniewiem:
Obrazek

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 mar 2008, 10:21

hejka ja tajnie w pracy :-D

lilo

25 mar 2008, 10:29

Cześć tajniaku :ico_oczko:

A wiecie co - ja się w sobotę dowiedziałam, że moje dziecko potrafi jeździć samo na rowerku :-D W wakacje zeszłe jeszcze mu nie szło, resztą i nóżki miał za krótkie nieco :ico_oczko: A w sobotę wsiadł na swój motorek z pedałkami i pojechał po prostu :-D Dumna jestem niesłychanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 mar 2008, 10:29

dzień dobry..

fajnie że tt juz jest :ico_sorki:
my w pierwszy dzień swiąt mieliśmy gości i równiez pojechlaismy w gości a w drugi od rana pojechalismy do moich rodziców,poslziśmy sobie na spacerek,Julka została u dziadków na wakacje (tydzień) i w niedziele Ją moi rodzice przywiozą....jak będe w domciu to powklejam pare zdjęć

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 mar 2008, 10:54

hej dziewczyny
ja już w pracy :ico_placzek: choc nie chce mi się bardzo. Dobrze że chociaż mogę się troszkę poobijać :-D
lilo pisze:A w sobotę wsiadł na swój motorek z pedałkami i pojechał po prostu

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawo ale zuch chłopak. Pewnie był za chudy do pedałków. Teraz przytył i dosięga :-D

Osita kawy nie piję ale ta pianka tak super wygląda że bym z chęcią zjadła :-D

A gdzie reszta dziewczyn świętuje jeszcze?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 mar 2008, 12:40

brawo dla piotrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dominika tez ciagle mowi ze marzy o rowrku.zobaczymy jak bedzie z jazda....

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość