Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 cze 2008, 13:02

blumek :ico_haha_01: to nie byłaś Ty :ico_haha_01: ale przegapiłam super spodnie w super cenie :ico_oczko: Za 32,- poszły :ico_szoking: nowiutkie i wymiary jak na mnie szyte. Ale cóż teraz licytuję kolejne :ico_oczko:

osita ja Cię wyganiać od kompa nie będę bo teraz leniuchowanie Ci się należy :-) a nawet jest wskazane :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 cze 2008, 14:26

osita fajny ten Twók wózeczek. I to polski jeste? Właśnie ta oś mi się podoba. Jak mozesz, to podaj więcej danych wojego wózeczka, moze faktycznie uda mi sie kupić tańszy. Co do gondoli to ponoć wcale nie jest mniejsza niż w innych standarodych wózeczkach, ktoś to zmierzył. Ale sama muszę sprawdzić w sklepie.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 cze 2008, 15:58

czesc dziewuszki :ico_haha_01: nie pisze duzo bo dzis imprezuje i nie bardzo mam czas!!! Ale chcialam sie odezwac i napisac (a wlasciwie pochwalic) ze mam MGR!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i bardzo sie ciesze - niby juz takie zwyczajne ale dla mnie nowe i czuje sie z tym tytulem jakos tak lepiej narazie :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 cze 2008, 16:00

blumek, tutaj masz link do producenta tych wozkow
http://www.mikrus.com.pl/

ja kupowalam ponad 3 lata temu wiec byl troche inny :ico_oczko: wiem, ze wiele osob narzekalo ze cos tam, sprawdz na forum wozkowym. jako spacerowka sie nie nadaje pozniej - wazy od groma, zreszta jak wiekszosc tych wozkow, ale tak do ponad roku - poltora to luzik :ico_oczko: tata mi tylko "wzmocnil" ten koszyk, po prostu zrobil na podwoziu takie "rusztowanie" zeby koszyk opieral sie na nim, a nie wisial na linkach. w ten sposob mialam niezla ciezarowke, nawet po 15 kg tam wozilam :ico_szoking: kosztowal mnie ze wszystkim wtedy 1050 zl :ico_oczko:

juz po obiadku, zrobilam cos takiego:
http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=6400

tyle ze dalam polowe wody i dodalam ziemniaki gotowane i jajka na twardo. Pycha :-D

[ Dodano: 20 Czerwiec 08, 16:06 ]
tutaj masz link na allegro
http://www.allegro.pl/item380960346_woz ... atis_.html
teraz sa troche inne, ale tez i tansze - niecaly tysiac z wysylka i wszystkim. mi sie sprawdzil, ale radze obejrzec w sklepie wczesniej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 cze 2008, 18:40

Witajcie, niestety nie udało mi się dzisiaj dostać do fryzjera, bo moja fryzjerka ma kolejki na dzisiaj i jutro wiec dopiero w poniedziałek na 15.40 ide, troche żałuje, bo chciałam jutro na rodaniu świadectw wystąpić w nowej fryzurze, ale nie wyszło..

Byliśmy dzisiaj na zakupach, kupiłam sobie świetne klapeczki za 16 zł i bardzo jestem z nich zadowolona.. zakupiłam jeszcze bluzeczke taką zwykłą zieloną z koronką i mam nadzieje, że troche w niej pochodze, bo jak założyłam w domu to wydała mi się bardzo obcisła, albo to już brzuszek tak barzo widać..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 cze 2008, 19:38

betka, Gratulujemy PANI MAGISTER :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
osita, - dziękuję za namiary, całkiem fajne te wózeczki a o ile tańsze. Faktycznie, można się zastanowić. Mam nadzieje, ze wszystkim smokował Twój chłodnik.
#ania#, - no szkoda z tym fryzjerem, ale trudno. Ja dziś powalczę z lokówką (grrrrr godzina siedzenia), jutro mam spotkanie z koleżnkami, ktoreych baaaaardzo dawno nie widziałam i tez chcę zabłysnąć. Dobrze, ze zakupy Ci się udały. A my musimy eksponować nasze brzuszki wiec obcisłą bluzką się nie martw.
Lecę na kąpiele. Do niedzieli jestem sama z kotkiem bo M w delegację pojechał :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-20, 19:39 ]
:506: jak ja to przeżyję do niedzieli

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 cze 2008, 20:21

blumek, przeżyjesz, ale jak fajnie będzie jak mąż wróci..

wiesz z moimi włosami to już nawet nie chodzi o zabłyśnięcie, tylko mam strasznie gęste włosy i jest ich dużo wiec po miesiącu koniecznie musze pójść troche przeżedzić, bo jak zostawie dłużej to już nic nie zrobie..

A co do bluzki, to podoba mi się, tylko ja od kilku ładnych lat próbuje się odchudzić i zawsze myślałam, że uda mi się przed ciążą ale niestety.. i w twj chwili mimo, że na prawde jestem bardzo dumna z Synka i w ogóle z brzuszka, to jak zakładam jakiś ciuch i widze, że już się nie dopne i ide do sklepu i kupuje ubrania w jeszcze większym rozmiarze, to tak jakoś dziwnie się czuje.. głupie, ale nic na to nie poradze..

[ Dodano: 2008-06-20, 20:22 ]
Miałam się Was zapytać, czy Wam też bardzo szybko przetłuszczają się włosy?? Ja swoje myje co dzień, a czasami myśle, ze powinnam 2 razy rano i wieczorem, normalnie tragedia..

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 cze 2008, 20:52

betka, gratuluje mgr :-D :ico_brawa_01:
#ania#, ja wlosy myle dwa - trzy razy w tyg, ale rzeczywiscie, teraz mi sie bardziej przetluszczaja :ico_noniewiem:
na kolacje mam pizze :-D mezu sie postaral i kupil dzis z mysla o mnie, kupil mi tez duzo jogurcikow takich jak lubie, a wierzcie mi, nigdy mi nie kupowal moich przysmakow :ico_szoking: zreszta, nawet nie wiedzialam, ze zwrocil uwage ze raz na ruski rok kupie sobie cos takiego :ico_szoking: no, zablysl moj pan mi dzisiaj :-D
#ania# pisze:ja od kilku ładnych lat próbuje się odchudzić i zawsze myślałam, że uda mi się przed ciążą

hihihiih, a ja wlasnie przed ta ciaza bardzo schudlam, mimo ze sie nie odchudzalam :-D no i teraz mam efekty - boli bo wszystko tak sie na brzuchu wysuszylo, ze teraz nie ma tej sprezystosci :ico_puknij:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 cze 2008, 21:31

osita, fajnie, że mężu dba o Ciebie.. Ja jakoś nie moge powiedzieć, żeby mój P sam się zmobilizował i coś fajnego kupił do jedzenia, oczywiście niczego mi nie odmawia, ale to ja musze rzucić hasło, że mam na coś ochote, czy że czegoś potrzebuje.. W ogóle ostatnio jakoś przestał okazywać uczucia, do brzucha nie dotykał się już chyba ze 2 tygodnie właściwie nie wiem dla czego.. Zrobił się jakiś taki dziwny typowy facet nieokazujący uczuć, chyba wolałam tego wcześnijszego P.. Chyba złapałam doła... buuuuuuuuuu

[size=150]Kobietki właśnie koleżanka podała mi strone z kluczem odpowiedzi z egzaminu pisemnego i ZDAŁAM!!!! w pierwszej części małam 35 poprawnych odpowiedzi na 50 pytań, a w drugiej 17na 20 pytań normy są takie, żeby zdać to trzeba mieć 24 poprawne odpowiedzi w pierwszej części i 6 w drugiej [/size]

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 cze 2008, 09:02

#ania#, - ja w ciągu zeszłego roki schudłam 17 kg i do czasu ciązy trzymałam wagę a i teraz bardzo pomalutku tyję i w sumie nie nabieram sadełka. I rozumiem jak to jest gdy w sklepie nie ma rozmiaru 42/44 i jest problem zeby się łądnie ubrac. Ale nos do góry. Nabiegamy się przy maluszkach i szybko schudniemy :ico_brawa_01:
I gratulujemy zdanego egzaminu. Wspaniale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do M..... Może powinnaś z nim poroamawiać. Może ma jakieś kłopoty w pracy albo coś się stało a nie chce Cię martwić, choć robi to teraz nie świadomie. Powiedz wprost lub zapytaj o co chodzi. Po co masz się zamartwiać i to pewnie niepotrzebie.
osita, - widzisz jaki kochany ten Twój mąż :) Mój bardzo rzadko chodzi sam do spuermarketu ale jak juz tam idzie to zawsze o mnie pamieta i kupuje mi jogurciki i wiele innych pysznisci tak sam z siebie.

Co do włosów, ja akurat nie narzekam. Choć nie widzę wiekszych zmian, Nie przetłuszczaja mi się bardziej a moze nawte ciut mniej. A moze faktycznie sa troszke ładniejsze. Sama nie wiem. Za to paznokcie mam piekne jak chyba tylko za czasów nastolatki. Ale cera mi się pogorszyła, Ach te pryszczyki. Choc oststnio jest lepiej.

A gdzie pozostałe mamusie ????????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość