kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

16 lip 2008, 07:26

Hej dziewczyny ale miło , że tak dużo napisałyśmy

dziewczynki dziekuje za komplementy :-D mi też kilka kilo wpadło zaraz poslubie , potem ciąża i teraz waże tyle ile przed ciąża . No a mój R teraz tez schudł bo ta jego robota ..hm troche stresująca

HEKTORKA- moja przyjaciółka w tamtym roku miała taka przygode z obraczka juz nawet dorobiła druga ksiądz im poswiecił i pakowali sie do nas na weekend w ta torbę która mieli nad morzem i znalazła sie obraczka w jakieś małej kieszonce , więc kochana moze ja masz w miejscu w którym sie najmniej jej spodziewasz.
i tym sposobem ma dwie :)

Kolka - podam ci moj telefon juz na p[rzyszłość 504 187 880 , druga mozliwość nam przepadła spotkania. :ico_olaboga: . Ja co prawda jestem teraz i tak u mamy 70 km od wawy , ale w godzinke bym dojechała :ico_brawa_01:
Kolka , ale cie córcia załatwiła hihhih , nie martw sie u mnie by była taka sama reakcja , ja jak wylewam nocnik to już mam podrzut więc całkowice cie rozumię.

Mróweczka moja córka też tancerka tylko usłyszy kawałek nutki to juz tańczy i sie tak smiesznie wygina tyłkiem ,że ja pekam ze śmiechu.
Mróweczka ale ty młodziutka jesteś fajnie tak młodo miec dzieci ja zawsze tak
chciałam , ale nic ztego nie wyszło

katrin - antonio słucha twojego meza a Lenka to nic wgole R nie słucha , a on i tak widze , że chce grac wspaniałego tatusia z cyklu ,, jej wszystko można'' a mamusia jest od zabraniania i dopiero sie dziwic ze jak go widzi to sie cieszy jak na słodycze :)

aha to już wszytko wiem z tymi szczebelkami , to wtakim razie ja też nie wyjmuje macie rację 18 lat to dobry wiek na wyjecie szczebelków :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 lip 2008, 12:03

Cześć wszystkim, widzę,że tu sie ruszyło, a mnie teraz jakaś deprecha dopada i nie mam jakoś ochoty na pisanie, ale ja tak zawsze mam jak pisać mi sie chciało to nikogo nie było...

Katrin osobiscie nikogo nie znam kto by takie wynajmował, ale apartamenty to zawsze można znależć...

To mnie zszokowałyście ,ze wy jeszcze pozamykane łóżeczka macie :ico_noniewiem: , u nas to jedyny sposób,zeby wogóle tam trochę poprzebywał, a raczej wcgodził i zaraz wychodził, a tak zeby w zamknieciu siedział...ulala... to bym miała operę w domu...a do kibla też ze mną chodzi mimo że babcia jest w domu :ico_noniewiem: , ale widać co mama to mama

jak ja Wam zazdroszczę urządzania pokoi :ico_placzek:

więcej nic nie wykrzeszę

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

16 lip 2008, 12:29

Caro nie stutas sie , adzieje sie coś złego czy poprostu tak takachandra , ja tak miałam jak siedziałam w domu , a teraz to nawet nie mam czasu na takie pomysły chandra :) o 22 jestem tak padnieta , że zasypiam na stojąco .

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 lip 2008, 13:07

caro pisze:tak zeby w zamknieciu siedział...ulala... to bym miała operę w domu.
a u nas jest odwrotnie, wsadzenie do łóżeczka ( bo kojec złożyłam już) to jest jedyny sposób na zakończenie opery :-)
Caro, pogoń chandrę! Ja miałam przez ostatnie dni i teraz też mnie dopada, chyba tak pogoda na mnie działa, ale jako tako gadac mi sie chce, ale palcem ruszyć bałaganu nie chcę :ico_wstydzioch: Tylko bym książki czytała i prowadziła siedząco- leżący tryb życia :ico_wstydzioch: I duuużo jem, jak w pierwszym trymestrze :-D A tu trzeba mężusiowi kanapki robić do roboty... buuuu :-D
Kamelek, dzięki za numer, już sobie zapisałam, jak następnym razem będziemy jechali to dryndnę do ciebie.

Papa

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

16 lip 2008, 15:43

Cześć dziewczyny :-D
Fajnie, że więcej piszecie :ico_brawa_01: U nas ze zdrowkiem małego już znacznie lepiej, antybiotyk działa Krystianek już nie gorączkuje, a i znów mam w domu małego rozrabiake czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ja dzisiaj wzięłam się za sprzątanie piętra, ale coś ustałam nie mam już siły, dokończę chyba jutro. Jak Krystian się obudzi to pójdę z nim na spacerek, jak tylko padać nie będzie. U nas od poniedziałku pada deszcz i zimnoooo bryyy.
CARO - nie smutaskuj się, i pogłaskaj brzucholka od ciotki Kari :-D
KAMELEK - piękna fotka ze ślubu, śliczna z was para. A mój mąż też po ślubie przytył, ale to dobry znak, bo widać że żonka dba o męża.
KOLKA - super masz zdjęcia w podpisie, życzę powodzenia i wytrwałości przy remoncie, a i miałam Cię zapytać o fotelik do samochodu, z tego co pamiętam to ty kupiłaś taki do 36kg, jak on ci się sprawdza? Czy Julka może w nim spać w miarę wygodnie? Jakbyś miała link z tym fotelikiem co masz to proszę wklej mi, ja muszę nabyć nowy fotelik bo ten co mam to jest beznadziejny.
MRÓWECZKA - miłego pobytu w PL
HEKTORKA - super zdjęcia z wakacji :ico_brawa_01:
KATRIN - napisz kiedy tak mniej więcej będziesz w okolicach Zakopanego. Moze byśmy się spotkały?
No i muszę zmykać bo Krystian beczyy, zaglądnę później papapap

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 lip 2008, 20:56

kari24 pisze:z tego co pamiętam to ty kupiłaś taki do 36kg, jak on ci się sprawdza? Czy Julka może w nim spać w miarę wygodnie?
Mam... Jedno co mogę Ci powiedzieć- ten fotelik to jest kompletne nieporozumienie! Mam ten model:
http://www.allegro.pl/item398239192_now ... 36_kg.html powiem Ci gdzie skłamali- zagłówek z możliwością regulacji wysokości stanowi dodatkowe zabezpieczenie;
· każdy fotelik wyposażony jest w ochronki na pasy, które można w razie potrzeby w każdej chwili usunąć;
· pokrowiec na foteliku, miły w dotyku materiał a w razie zabrudzenia można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 30 stopni;

zagłówek- jest regulowany sznurkiem, który non stop się rozwiązuje i często znajduje sie on na wysokości pleców, albo pod każdym innym kątem. W razie zabrudzenia nic nie możesz zdjąć! Niczego nie da się odczepić. Podkładkę, w przypadku gdy Julka jeszcze podrośnie będę musiała wypruć na amen :ico_zly: regulacje wysokości pasów fotelika (3 pozycje); guzik prawda, chyba, że jesteś zdolną krawcową. Ten pasek w siedzisku jest stanowczo za blisko kroku- już teraz Julcia siedzi sztywno. Nie zwróciłam tez uwagi na fakt, że się nie rozkłada i dalsze podróże są męką, bo non stop opada jej główka do brody. Chciałam przyoszczędzić to mam- a raczej Julcia, bo niepotrzebnie się męczy. :ico_placzek: Nie wiem jak inne foteliki, bo nie znam się na tym, ale czytaj uważnie co jest napisane, bo podczas dalszych podróży każdy szczegół jest ważny. A rozkładanie to podstawa. Podsumowując- porażka na całej linii. Tego modelu nie polecam. Tyle, że do tapicerki w samochodzie kolorystycznie nam pasuje :ico_oczko:
I nie kupuj na allegro, bo możesz naciąć się jak ja. Lepiej pofatygować sie do sklepu i 10 razy obejrzeć każdy model z osobna... To sobie ponarzekałam publicznie. Teraz idę zjeść, posprzątać zabawki małej i wracam klikać z Wami wszystkimi :-D

[ Dodano: 2008-07-16, 21:59 ]
No i co?????? Gdzie jesteście? :ico_olaboga: :( A potem znów będzie, że mało na na wątku... A ja tu czekam i czekam :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 lip 2008, 22:28

witam wieczorem moje kolezanki
martyna tez dzikuje włazi na wysokości wszedzie byle coraz wyżej po kapieli bez pieluchy to oczywiscie ze tak jaka radośc
nocnik słuzy do wchodzenia do niego a siusia na podłogę
KARI dobrze że z Krystiankiem lepiej
HEKTORKA zdjecia z wakacji fajowe my jedziemy 21 bo w sobote mężuś przylatuje i jedziemy do Pobierowa ale pogoda to nam chyba nie dopisze :ico_placzek:
MRÓWECZKO kochana ja też pomagam ci sie pakowac i szczęsliwej podrózy życzymy
a Martyna tez ciagle sie obija i ma pełno siniaków a nie mówie juz o Nicoli ona to dopiero ma siniaki całe nogi podrapana poodzierana normalnie koszmar łobuziara z niej
CARO co to za smutaski nie wolno pogłaszcz sie po brzusiu i bedzie dobrze
KAMELEK niezła parka z was ślicznie wygladacie na zdjeciu
KOLECZKO remont jak ja tego nie lubie ale trzymaj sie bo bedziesz miała pieknie w domku a JULCIA bomba cwaniula mała śmieje sie z mamy jak sprząta jak by mogła to druga pewnie by zrobiła :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 lip 2008, 00:06

syla75 pisze:bomba cwaniula mała śmieje sie z mamy jak sprząta jak by mogła to druga pewnie by zrobiła :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no przecież mówię, że dorobiła, przynajmniej ze 2 razy :-D - tak na nią śmiech przeczyszczająco zadziałał :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

17 lip 2008, 07:26

Kolka no to wtakim razie jak cos to czekam na telefon :)
moze uda wam sie wybrac wrzesień październik to powinnam byc juz na nowych smieciach u siebie , a zreszta Siedlce nie daleko mozecie sie wybrac specjalnie :-)

Syla my też mieliusmy jechac nad morze co prawda tylko na 3 dni , ale zawsze coś ale ze wzgled na pogode zrezygnowaliśmy .

no właśnie i po raz kolejny potwierdza sie teoria mojego męza , ze na fotelikach dla dziecka nie nalezy oszedzać. uparał sie i kupił Lene Maxi Cosi i jestesmy super zadowoleni jest rozkładany więc nie ma problemy latającej główki , jest mieciuśki mozna go prać , bardzo stabilny no i jedna wada dużo kosztował .

Kari super , że mały juz lepiej najgorsze to te cholerne choróbska

no to chyba tyle

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

17 lip 2008, 13:48

hej kozystam jak moje dziecie spi

kamelek1, co do obraczki to przeszukalismy wszystkie torby, i jej nie znalezliśmy musiałam gdzies ja w piasku zagubic, bo ciągle babki malemu robiłam. A na paluszek załozyłam pierścień zareczynowy.

Kolka, ale się usmiałam z tej kupy co ci Julka nakupała, ostatnio to Kamil sobie z pampersa wyciągnął i pytał co to. fefe
My fotelik mamy do 18 i jeszcze pasuje

no i sie obudził
Pa do wieczorka

[ Dodano: 2008-07-17, 13:49 ]
kari24, dla Krystianka duzo zdrówka i niech ju nie choruje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość