Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2007, 09:59

Matuś dziękuje za pamięć i życzonka

gdzie jest słońce????? u nas tak jakoś dzis ciemno i ponoro

słyszycie mateuszka???? tak krzyczy ze mi bębenki w uszach wysiadają!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 10:00

iza, może to on ci wiosną wystraszył :ico_smiechbig:

[ Dodano: 14-03-2007 ]
albo może wszystkim przypomina, że ma 8 miechów dzisiaj

a może ostrzega, że ma zęby trzy i nie zawacha się ich użyć :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

14 mar 2007, 10:09

buzikai dla matiego :ico_buziaczki_big: i gratulacje z zebem......no a moj juz sie zapowiada 2 tyg prawie i sie nie przebija .....iza wez lulka do siebie to moze zab wyjdzie:)
dziewczyny wspolczuje wam przezyc i podziwiam za wytrwalosc i sile :ico_prezent:
u nas strasznie
bylismy u lekarza z tym przeziebiemin i swiszczcym kaszlem ,okazalo sie ze to zwykly katar a kaszle jest od tego i na kaszel nic nie zapisala tylko mam czesto czyscic nosek i cos jeeszcze mu psikac do noska.i poz tym maly od jakiegos czasu ma czerwone policzki i wyglada jka chalabala z domowego przedszkola :ico_olaboga: wiec pewnie to skaza bialkowa i teraz prze tydzien ma dostawac samo mleko bez innych potraw i zobaczymy wiec pewnie trzeba bedzie mleko zmienic.a ja myslalam ze to od mrozy i watru :ico_olaboga: no zobaczymy
wiecaginka pewnie nic z tego z naszego mlekowego interesu
a wczoraj jak juz zasnal to caly czas kaszlal przez sen wiec wzielam go na rece i poklepalam po pleckach a on zwymiotowal chyba z pol szklanki bialego sluzu.....boze ja ja sie wystraszylam i zasnal momentalnie i juz nie kaszlal
jakos o wpol do 1 obydzil sie i plakal i jak go odkladalam to tak sie wiercil i palakal i meczylismy sie do 3 uwierzcie mi ze lulalam go i ryczalam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i o piatej koniec spnai takze wybaczcie jesli zajrze dopiero wieczorem al epadam :537:
no a zeby jakos sie przebijaja juz 2 tydz i nic nie wiedac konca tej zabkowej historii
buziaki dla wszystkich i milego dnia
u nas wiosna ze hej
maly wlasnie sie obudzl wiec pewnie zaraz pojdziemy polazic
a jak jest tak ladnie ostatnio to jestesmy dzienenie 6 godz na dworze (2 spacerki) a wieczorem tak mnie bola nogi ze :ico_szoking: moze po lecei bede miala nozki smukle jak sarenke (b yle nie takie owlosione :580:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 10:12

iwonap, zdrówka dla Piotrusia i trzymaj się kobieto z nóżkami jak sarenka, a włoski ..... ogolimy :ico_haha_01:

[ Dodano: 14-03-2007 ]
dziewczyny mam pytanko, bo zielona jestem w tym temacie:
to mleko to w proszku może uczulać ???,
moja też miewa takie czerwone polisie też wydaje mi się, że to od wiatru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

14 mar 2007, 10:15

penwie ze ogolimy :ico_brawa_01: kaolka pozycz ogrodek bo bym chetnie malego wystawila a tak to znow musze lazic:)

[ Dodano: Sro Mar 14, 2007 09:19 ]
no kaolka to puierwszy objaw skazy bialkowej
ja daje malemy od poczatku (2 miesiace karmilam tylko) bebiki 2 i od jakos 3 miesiecy ma takie czerowne policzki i czasami brudke i myslalam ze to wiatr i mroz no wiesz okres zimowy byl .bo pojawialo sie tylko popoludniu tak od 15-16 i faktycznie wieczorem az sa swiecace policzki i teraz prze tydz ma pic tylko mleko i jak bedzie tak samo to bedziemy musieli zmienic na inne .bo to w proszku tez jest na krowim ale zmodyfikowane jakos ....i zadnych danonkow deserko z jogurtem nic tylko przez tydz mleko
a do chirurga idziemy w czwartek

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 10:19

iwonap, nie ma sprawy :-D :

ObrazekObrazek
tak było rok temu .............................................. i teraz przerobiłam troszkę :ico_haha_01:

tylko uważaj na pszczólki :ico_smiechbig:
ObrazekObrazek

[ Dodano: 14-03-2007 ]
iwonap, dzieki :ico_sorki: - chyba się przelecę do lekarza z moją :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 10:29 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2007, 10:28

ale super masz ogródek kaola...widzisz iwona a my musimy kilometry robic

ja tez ostatnio non stop na dwórzu..i nogi tez nie za młode chyba bo bolą

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

14 mar 2007, 10:30

ale super ....mmmmmm i lezaczek kawka i bloga cisza .........super zazdroszcze
a u nas pare parkow malych w miecsie i nic pozatym juz nie wiem gdzie z nim chodzic dobrze ze na wekeendy jezdzi my za miasto
wiesz kaolka ja tez nie poszlam wczesniej bo bylam przekonana ze od wiatru jest skorka przesuszona i mu ladowalam kilogramami krem na policzki :)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2007, 10:30

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dl ciebie Iwona za wytrwałość..ty jesteś dzielna kobietka i dasz rade..i zobaczysz już niedługo lili bedzie miał szczękę zapełniona i wszystko wróci do normy....a z ta skazą to dziwne, nie????? od paczatku dajesz to mleko.....ja tez bym myslalaze to od mrozu i wiaru, lub od ciepla po prostu

matuyś nakarmiony i lezy w łozeczku....mam nadzieje ze zaraz zasnie

[ Dodano: 2007-03-14 ]
o nie....kupa idzie..koniec spania

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 10:31

iwonap pisze:ja tez nie poszlam wczesniej bo bylam przekonana ze od wiatru jest skorka przesuszona i mu ladowalam kilogramami krem na policzki :

ja dosłownie to samo robię :ico_szoking:
Dzięki jeszcze raz - bez ciebie bym tak w nieskończoność krem nonono :ico_haha_01:

[ Dodano: 14-03-2007 ]
iza, iwonap, jak macie ochotkę to zapraszam to tylko około 1000-1200km z polandii :ico_haha_01: 12 godzinek i jesteście :ico_haha_01:
no to co robić kawkę i ciacho ??? :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość