barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 mar 2007, 16:48

ja też myślałam, ze po wczorajszej ładnej pogodzie będzie pięknie, a tu zupełne paskudztwo
zaraz będę musiała nastawić makaronik i zniknę, bo pewnie moja Wiki się obudzi i będzie chciała od razu "klusie"

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 mar 2007, 17:07

U mnie dziś spagetti więc też zaraz będe gotować makaronik :ico_brawa_01:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

23 mar 2007, 17:16

Wróciłam nareszcie po ciężkich zmaganiach z pierożkami :ico_wstydzioch: A zjadłam ich DZIEWIĘĆ :ico_szoking: A byłam głodna jak wilk! Zaraz dokończę pozostałe trzy :ico_haha_01:
Asiu, mebelki kupiłam, ale przyjdą dopiero za tydzień lub dwa. Wszystko z ikei. Nadal zastanawiam się nad przewijakiem, ale chyba sobie go daruję i małego przewijać i przebierać będę na moim łóziu :-) Za to kupiłam śliczną szafkę na kosmetyki dla małego. Była na zamówienie, dlatego też również przyjdzie za jakiś tydzień czy dwa, z resztą. Łóżeczko będę miała od cioci, więc tym się już nie przejmuję :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
A tu coś, co (przyszła) babcia Kasia (moja Mamka), narysowała pastelami:

Obrazek

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Tak dokładnie to jest to minimek, z okładki książki "Artur i minimki" (w gazecie była reklama tej książki, to zmolestowałam Mamkę i narysowała dla małego Kubalka :ico_brawa_01: ). Jak przyjdą nowe meble i już wszystko ustawię, to powieszę ten obraz na ścianie :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-03-23 ]
A tutaj kombinezon, który udało mi się wygrać na allegro:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mały będzie ślicznym reniferkiem na Wigilię! :ico_brawa_01:
Szkoda tylko, że te zdjątka nie pokazują prawdziwego kolorku kombinezoniku :ico_noniewiem:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

23 mar 2007, 17:31

Witam Was dziś dziewczyny!

Trochę zamknęłam się w sobie po wczorajszej wizycie. Na szczęście z dzieckiem jest ok., maleństwo rozwija się "podręcznikowo", waży 900 g i jest już odwrócone główką w dół.
Widziałam śliczne, małe stópki, nawet paluszki, a nóżki miało skrzyżowane... Cudo!

Jedyne, co mnie wkurzyło, to przybytek na wadze. Wyobraźcie sobie- odkąd siedzę w domu (od 4. mies.) wiem, że mam mniej ruchu, a więc staram się kontrolować posiłki - słodycze ograniczyłam, posiłki staram się jeść zróżnicowane, ale ograniczone porcje, nie słodzę, nie jem masła, smażę rzadko, a jeśli, to na oliwie i nie jest to "głębokie" smażenie. Ziemniaki też sporadycznie, raczej jemy ryż lub makaron. Jadam więcej owoców. Dodam, że idzie najwiecej w brzuch i piersi, nogi, ręce mam raczej szczupłe. Więc jak wyjaśnić wzrost o 4 kg??

Ale się rozpisałam, wybaczcie ale jestem sfrustrowana. Gdybym chociaż opychała się słodyczami całymi dniami, wiedziałabym, skąd te kilosy! Wagi ja już nie umiem skontrolować.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

23 mar 2007, 17:37

basik, 4kg od początku ciąży? to niewiele! w drugim trymestrze powinno się przybrać koło 5-7 kg. Mi też się przytyło 3-4 kg. NIE PRZEJMUJ SIĘ! :ico_buziaczki_big: Będzie dobrze! Byleby maleństwo zdrowe było, a po rozwiązaniu schudniesz raz dwa! :-)
I ani mi się waż przejmować i zadręczać takimi myślami :ico_nienie: bo maleństwo też będzie wtedy przygnębione i smutne!

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

23 mar 2007, 17:44

O, nie, nie -nie napiszę ile od pocz. ciąży. 4 kg w miesiąc!!!!!!

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

23 mar 2007, 17:47

No to jeszcze się brzucholem pochwalę :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-03-23 ]
basiu, ja nie ruszałam się od początku ciąży w ogóle i dopiero kiedy byłam 4,5 miesiąca, zaczęłam przybierać na wadze i dwa tygodnie przybrałam 3 kg :ico_wstydzioch:
Teraz jakoś organizm ochłonął i od tamtego momentu zgrubłam niecały kilogram chyba...
Nie martw się, będzie dobrze! :ico_buziaczki_big:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

23 mar 2007, 17:53

Małolatko - dziękuję za wsparcie. No czas ciąży to pasmo niespodzianek, w 5.mies - 0,5 kg, w 6. - 4kg. A więcej jadłam w 5. Dziwne.

Aha - ładny brzuszek, i wcale nie taki mały. Ja mam może ciut - większy i jakby wyższy. No ale to już zależy od budowy...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 mar 2007, 19:42

fajny brzucholek
mój też niczego sobie, ale mam trochę inny, jak zresztą każda z nas

a co do kilogramów, to widziałam kobitkę, która przybyła w ciąży ponad 20kg, teraz wróciła do mniejszej wagi niż miała przed ciążą i wygląda świetnie, a też się martwiła

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 mar 2007, 19:47

Czesc Basiu334 nie martw sie ja od poczatku ciazy przytylam 10kg i co? :ico_wstydzioch: Najwazniejsze ze mala jest zdrowa :ico_dziecko: Moj facet powiedzial ze teraz lepiej wygladam niz wczesniej :ico_olaboga: A malolata ladny brzusio :ico_haha_02: ja mam troche mniejszy :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość