Judka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2010, 13:05

09 mar 2010, 13:16

witam wszystkich
odnosnie meza:ja mam bardzo zaradnego az musze sie pochwalic przebiera,ubiera i czasami jak juz jestem wykonczona o 4 jak maly wstanie to on pilnuje a ja kimam,takze maz mi sie udal hehe
anetkagratujuje 3miesiaca :ico_haha_02:
anusiekco do tego listopada masz racje jakby byl teraz to bym sie zalamala a tak to pocieszam sie ze juz niedlugo dzien wiosny i bedzie w koncu piekna pogoda :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 mar 2010, 13:21

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
dzieciaki się postanowiły obudzić o 6
- o matko,to faktycznie ranne ptaszki masz :ico_oczko:

anetka607, zdrowka i radosci w tym 3 miesiacu zycia :ico_brawa_01:
to wtedy kupię taki wózek spacerowy dla rodzeństwa
a co to za wozek? Masz jakiegos linka na allegro?
iw_rybka, wklej jakieś fotki :ico_sorki: Fajnie że się udało wszystko!! :ico_brawa_01:
- chyba przesadzlam :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

My dzis z Andrzejkiem i Zuzka poszlismy na dlugi spacerek po rehabilitacji,mimo sniegu czuc troszke wiosne :-D

[ Dodano: 2010-03-09, 12:22 ]
takze maz mi sie udal hehe
- ja sie dolaczam z miom :ico_oczko:

Judka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2010, 13:05

09 mar 2010, 13:25

iw rybka super fotki torcik tez piekny a jeszcze lepiej pewnie smakowal Zuzia jaka laleczka ladniutka sliczne masz dzieciaczki pozdrawiam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 mar 2010, 13:30

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-03-09, 12:34 ]
Judka, dzieki Judka,tort byl naprawde dobry,mimo,ze zapomnialam nasaczyc jeden biszkopt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2010, 13:49

Rybka- fotki super, Zuzia modnisia w sukience do chrztu wyglądała cudnie. A wózek to taka spacerówka bliźniacza bo te strikte dla rodzeństwa mi się nie podobają bo albo to jest tandem mega długi albo taki, że jedno dziecko siedzi jakby pod drugim, a ja chce taką spacerówkę parasolkę obok siebie, w tym stylu:
http://www.bobowozki.com.pl/product_inf ... CosCsid%3E
Nawet jak Tosia nie będzie jechać to w jej części będę sobie np torbę trzymać. Ważne żeby się łatwo składała i do autka mieściła.

Dzieci mi posnęły teraz na drzemke, pewnie przez to, że tak wcześnie wstały.

lilo

09 mar 2010, 14:48

iw_rybka, super fotki, a kucyk Zuzi rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My po spacerku, słoneczko piękne, choć mrozik. Niunia do południa coś kwękała, teraz się dotleniła chyba i przysnęła.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

09 mar 2010, 15:42

Wybaczcie, ostatnio mam mało czasu na forum :ico_wstydzioch: Wczoraj miałam taki zalatany dzień, że nawet nie postawiłam :ico_tort: za 3 miesiące Justynki :ico_wstydzioch: Wczoraj jak wróciliśmy od moich rodziców mieliśmy wizytę z bioderkami - wszystko super, następna wizyta za 4 miesiące. Pan doktor powiedział, ze w tej chwili pawie 80 % dzieci ma wady postawy i skrzywienia kręgosłupa :ico_olaboga: W żadnym wypadku nie kazał nosić dziecko w nosidełkach, chustach itp, nie można też kłaść na leżaczek. dziecko jak będzie chciało, to samo usiądzie :ico_noniewiem: :ico_szoking: jestem w szoku, bo właśnie wybraliśmy nosidełko w necie i mieliśmy zamówić- sama nie wiem co o tym myśleć :ico_olaboga:
dziś byliśmy na szczepieniu. Biedna kruszynka tak płakała :ico_placzek: Ale już kolejne szczepienie jest z głowy :ico_sorki:
Z okazji dnia kobiet mąż zabiera mnie dziś do kina na Alicję :-D

iw_rybka, śliczne fotki :-) Zuzia to istna księżniczka w tej sukienusi od chrztu :ico_brawa_01:

Judka, ja tez mam takiego skarba :-D utuli, przebierze, ulula, nakarmi - niestety nie zawsze ma czas, ale jak jest w domu, jest super :ico_haha_01: teraz ja siedzę przy kompie a on obiad robi :ico_wstydzioch:

Pruedence, fajny pomysł z tym wózkiem. Będziesz mogła spokojnie ze swoimi pociechami chodzić na długie spacerki :ico_brawa_01:

anetka607, wszystkiego najlepszego dla Klary z okazji skończonych 3 miesięcy

inia, dziękuję za życzonka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2010, 16:42

shiva- wszystkiego naj z okazji 3 miesięcy Justynki. Alicji Ci zazdroszczę ale jako że mam w domu szpital to nie ma jak wyjść póki co. A co do leżaczków to ja mam mieszane uczucia bo jak Tośka była mała to też rehabilitantka krzyczała, że będzie pokrzywiona, a ma teraz prosty kręgosłup, myślę że wszystko z umiarem. Jakbym Adasia nie wsadziła do leżaczka w ciągu dnia to bym nie dała rade nic zrobić.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

09 mar 2010, 16:49

witam,

anetka607 , Shiva :ico_brawa_01: za trzy miesiące - dużo zdrowia dla dzieciaczkow :-)
lilo masz rację, trzeba się przełamać i dać możliwość innym nacieszyć się maleństwem :-)
Przyłapałam się na tym że nawet jak jestem u rodziców to pierwsza łapię malucha do noszenia, przewijania a przecież mojej mamie czy siostrze to sprawia duża przyjemność :-) nie powinnam im tego odbierać.

Co do pomocy męża to w sumie pomaga ale zawsze mógłby więcej...jak nie powiem sam się nie domyśli że trzeba coś zrobić :ico_olaboga:
ps. w kinie byłam, mały przespał całą moją nieobecność :-)
Pruedence żeby synek nie chorował :ico_sorki:
Judka, pozazdrościć chłopa. Mój w nocy śpi jak zabity :ico_olaboga:
i w weekend to ja pierwsza wstaje do malucha :ico_noniewiem:
iw_rybka, śliczna Zuzia :-) taka mała królewna w tej sukience :-) a tort wygląda pysznie :-)
Shiva dyiwne co mowi ten lekarz...inni wrecz polecaja chusty :ico_noniewiem:

a co do Alicji, to Avatar o wiele fajniejszy :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2010, 17:07

anusiek- fajnie, że synek przespał grzecznie pobyt w kinie!

Ja wykąpałam Adasia jak Tosia spała, żeby go wygrzać bo jak z nią kąpie to nie ma takie opcji, nakarmiłam i udało mu się zasnąć ale na naszym łóżku, nie ruszam go bo się obudzi a chce żeby się wygrzał.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość