Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 cze 2010, 22:43

Monia M, trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte - nie denerwój sie - napewno jest wszystko OK :ico_sorki:

robak, śliczny brzusio :ico_brawa_01: i jaki już duży :ico_szoking: ja bym dała ci z 25-28tc :ico_sorki: Suuper!!! :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 cze 2010, 22:50

no wieczorem wiadomo jest najwiekszy, ale i ja tez jestem zaskoczona ze jest taki pokazny juz....
a tak ogolnie jestem juz 6 kilo do przodu!!!! matko ale dowalam... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 cze 2010, 22:55

robak, na kg nie patrz tak bo one nie są miarodajne :ico_oczko: najważniejsze że dzidzia rośnie ślicznie i one przybiera na wadze dlatego jak sie ważysz masz więcej - a tobie nie przybywa :ico_oczko: ja tak sobie tłumacze :-D Wielkość brzuszka i to jak szybko jest widoczny zależy też od tego gdzie dzidzia umiejscowiła sie w macicy czy na przedniej cyz na tylnej ścianie. Mi z Mają szybciej było widać brzuszek a teraz mam mniejszy niż z Mają w tychy tygodniach :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 cze 2010, 23:18

dobra to tez zaczne sobie tak tlmaczyc:) tylko ze z sarka tylko 13 kilo mi przybylo i ladnie szybko zeszlo zaraz, dlatego mnie przeraza ze teraz tak przybywa mnie:)hehe
ale obstawiam ze w tej ciazy do 20 dojde;)hahahah oby tylko szybko zeszlo, zamierzam piersia karmic dlugo ...by przyszpieszyc spalenie tych kg:) no i oczywiscie wiadomo ze cyc najlepszy dla dziecka jest:)
dobra ja uciekam lul sarka zasnela:) kolorowych snow:)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 cze 2010, 07:36

robak, super brzusio -

co do kilogramów to ja sie dzis zwazylam i przytylam 2 kg - czyli jestem juz tylko 1 kg na minusie w porównaniu z przed ciaza wiec sie ciesze

a co do Wikunia - on ma teraz operacje na spodziectwo a jedna operacje juz mial na wnetrostwo w kwietniu


boze jestem niewyspana aa wlasciwie nie spalam nic , Wiko dal czadu zasnal o 5 ale ja jakos juz nie moglam usnac

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 08:45

robak, masz przepiekny brzuszek taki kasztaltny, na moje oko chlopak :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Przytyłas 6 kg, dokladnie tak samo jak ja :-D ciekawe na ilu tym razem skoncze....a ile przytylas w pierwszej ciazy???

aaa juz doczytalam 13.... malutko...zazdrosze :-D

Ide z mlodym lepic z ciastoliny..on to sobie zabawy o tej porze wymysla :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 cze 2010, 09:08

witam i ja:)
dzieki za mile slowa, Monia M, jesli nie bedzie chlopak zglosze sie do Ciebie z reklamacja :-D chcialabym chlopaka nie powiem cicho licze ze wlasnie nosze jajka w brzuszku :ico_haha_01:

u nas zapowiada sie ladny dzionek pewnie wiekszosc dnia na dworzu spedzimy....
ejustysia to ja tak wlasnie przybieralam jak z sarka chodzilam doslownie minimlanie , dopieor pozniej pod koniec jak zaczelam czekolade jest hurtowo to mi przybylo :-D
nawet na porodowke wzielam 3 tabliczki jakby mi w razie pozwolili troche skubnac :-D
wariatka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 09:49

robak, witaj :-)
Monia M, jesli nie bedzie chlopak zglosze sie do Ciebie z reklamacja
oki oki tylko nie bij :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
chcialabym chlopaka nie powiem
wiec zycze ci tego z calego serca :ico_sorki: :ico_sorki:
chyba kazda podwojna/potrojna mam juz kibicuje danej plci :-D
bo przy pierwszym to wszystko jedno, ale w nastepnej to juz gdzies tam po cichu sie na kogos tam czeka :-)
Ja teraz chcialabym coreczke do parki, maz pewnie tez i tak nam w 14 tc powiedzial lekarz, ze bedzie dziewczynka na 80 % natomiast nie nastawiamy sie jeszcze zbytnio bo to tak wczesnie bylo...czekamy do polowkowego z kupowaniem rozowych ubranek :)
ale coraz czesciej rowniez mysle, ze fajnie bylo by miec drugiego syna :-) takze co bedzie to bedzie, byleby zdrowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-16, 09:51 ]
ja juz dzisiaj zaliczylam odkurzanie i wycieranie kurzow,zaraz musze pozmywac, umyc glowe i pojdziemy na dworek, potem musze wracac obiad robic, i sprezac sie potem z szykowaniem do lekarza :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 cze 2010, 10:15

Monia M to masz dzis napiety plan dnia:)
ja dzis pelen luzzz nawet obiad mam z wczoraj:)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 cze 2010, 10:28

Monia M to masz dzis napiety plan dnia:)
dzien jak co dzien :ico_oczko:
ja dzis pelen luzzz nawet obiad mam z wczoraj:)
moja wczorajsza zapiekanka poszla wczoraj cala...chyba chlopakom smakowala :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość