buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 22:28

Wyleżałam się i wyspałam w ciągu dnia, a teraz to nie usnę pewnie dłuuuugo. I katar mi nie pozwoli oka zmróżyć

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 22:36

Ja nie narzekam na sen, mogę spać w każdej chwili. W dzień się wyśpię, a i tak wieczorek ok. 23 już padam na pysia. I to mnie wkurza, bo ja bym chciałą coś porobić, zaplanuję sobie coś, a tu klapa, czasem nawet piżamy nie jestem w stanie sama ubrać :(
Za to rano dłużej niż 9 nie mogę, przyzwyczaiłam się pewno, że Wańdzia już mi skacze po głowie o tej porze hehe.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sie 2010, 23:42

czesc

Alineczka faajnie ze jestes jupi!!!!
no widze ze duga ciaza daje w kosc
a ja wlasnie maam te same energie co z leonkiem i wszystko tam samo przebiega
i moze dlatego nastawiam sie na drugiego synka? choc regul nie ma
ale u nas parcia na te parke nie ma
a wrecz leon wspomina o braciszku. adas o zwiekszeniu druzyny do pilki
a ja? tak pół na pół... szczerze to chlopiec bylby super dla lelusia.. a gdyby jeszcze drugi takai fajny to jeszcze lepeiej
na razie na usg dowiedzialam sie ze ma duze calusne usteczkaa
a o plec nie chce pytacc i juz ehhe

u nas wakacje sie skonczyly prawie
bo dzis wrocilismy z leonkiem
az dziwnie tak w komplecie w domku
bo cale wakacje nas tutaj prawie nie bylo
i nie w tym skladzie
aale ciesze sie ze synek wrocil
przedszkolak moj kochany!!!!

mam nadzieje tylko ze nie bedzie sie chwalil piosenkami z wakacji hehe
bo u dziadkow nauczyl sie piosenki od szalonego wwujka i chodzi i spiewa "stala andziaa w ogrodziee. po kolana we wodzie. w koszuli bez majtek . na boso.. itd" i jak sie cieszy "mamusiu widzisz tylko koszula wystarczy" hehe

ja porobilaam testy i chyba pojde spac. bo jutro na caly dzien wybywam do kumpeli
jade z leeonkieem autobusem godzine wiec bedziee miaal frajde
choc wolalby pociagiem ale nie mamy dogodnego polaczenia niestety hehe

zdrowka ppaa

[ Dodano: 2010-08-29, 23:45 ]
a co do spania.. to ja moge siedziec do pozna i spac do pozna hehe
uwielbiam spac
i nocne zycie
ale teraz szybcciej sie klade
bo zwykle to do 1 siedzialam
alee odkad mam jazdy aautem i wstaje o 6.30 to musze sie wyspac bo potem jak na prochach jezdze co sie udziela i instruktorowi hehe i ogolnie wesolo ale nie ww tym kierunku hehe

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 sie 2010, 09:32

Witaj alineczq :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sie 2010, 10:02

Stawiam :ico_kawa:
Właśnie wżarło mi posta :ico_zly: :ico_zly: a do tego pogoda jest paskudna, od rana leje

Alineczq witam na styczniówkach

Co do samopoczucia, to póki co czuję się rewelacyjnie, nic mi nie dolega i oby tak jak najdłużej :ico_sorki: :ico_sorki: na razie nie wyobrażam sobie siedzenia w domu, zanudziłabym się.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 sie 2010, 11:14

witam :ico_haha_02:

witam nową stycznówkę :ico_brawa_01: Alineczq, jestem Ania :ico_sorki:

moje dziś szkołę zaczynają i małe urwanie głowy od rana :ico_olaboga:
może wieczorem wpadnę bo po południu mam koleżankę w gościnie :ico_haha_01:
miłego dnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 sie 2010, 11:59

Witajcie dziewczyny :)
Zubelek, Ciebie kojarzę z dawnych czasów, gdzieś tam się przeplatały nasze posty :)

Dzisiaj szkołą? Chyba rozgrzewka :ico_haha_01: czy już normalne rozpoczęcie roku?
Moja jak większość do przedszkola od środy, też się trochę martwię, na szczęście bardzo blisko domu, więc jakby jakiś alarm będę natychmiast na miejscu.

A ja mam pracę w domu, wzięłam sobie zlecenie i tak sobie pracuję, choć nie bardzo mi się chcę...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 sie 2010, 13:08

Właśnie wróciłam od lekarza, i niby nic osłuchowo się nie dzieje, gardło nie jest czerwone, gorączki nie mam, to dostała antybiotyk Zinnat. W sumie to mam okropny katar i kaszel, nic po za tym. Wykupilam antybiotyk i jak przyszłam do domu to zadzwoniłam do mojego gina, przedstawiłam mu sytuację, a on nie to że mi kazał, ale stwierdził, że dobrze by było się jeszcze wstrzymać z tym antybiotykiem jeżeli nic osłuchowo się nie dzieje. Powiedział, żebym leżała (a tego już mam dosyć :ico_zly: ), i kurowała się sposobami domowymi, a w czwartek mnie zaprosił do siebie na wizytę. Małą mężuś zawiózł do mojej mamy a ja leżę i zaraz zwariuję z nudów!!!

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

30 sie 2010, 14:50

Witam mamusie, ja tak że tak powiem meldunkowo bo sporo pracy mam, witam nową styczniówkę :ico_brawa_01: , cieszę się że wszystko u was ok, no może w miare ale katar to jeszcze nie tragedia (szybkiego powrotu do zdrówka), u mnie w sumie bez zmian. Pozdrawiam :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 sie 2010, 16:25

Agata89 ja wiem, że katar to jeszcze nie tragedia, ale żałuj, że nie slyszałaś jak ja kaszle. I wiesz gdybym nie była w ciąży to miałabym pewnie gdzieś to przeziębienie, ale ja w tej chwili nie boję sie o siebie tylko o dzidzie. Mam tak silny kaszel, że jak mnie złapie to aż się za brzuch łapię, ponieważ mam wrażenie, że mi go rozerwie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość