NICOLA_1985

21 lip 2010, 18:22

skierowanie nie ma terminu waznosci tylko recepty maja miesiac waznosci a zamiast rehabilitacji i neurologa skombinuj sobie hamaczek to sie główka wyprostuje. my dzisiaj dostaniemy hamaczek i bede szyła na jego podstawie taki sam jak chcesz zrobie ci fotki pojdziesz do krawcowej i uszyjesz sobie taki sam :-)
ja to konsultowalam z rehabilitantem wiec nie martw sie to nie jest moj wymysł tylko bardzo skuteczna metoda :-) hamaczek wymusza prawidłowa pozycje u dziecka i nie pozwala lezec na ulubionej stronie :-) obniza sie łózeczko na maxa i zawiesza sie hamaczek na rogach łóżeczka

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 lip 2010, 06:15

Witajcie my tradycyjnie od 5 na nogach :ico_spanko:
ech .......... Bartek zasnoł o 20.00 pierwsza pobódka juz o 23.30 nastepna o 2.30 i 4 a od 5 stwierdził ze wyspany :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
teraz ze mna siedzi i ani myśli spać co za egzemplarz :ico_noniewiem: zeby to on choc w dzień sypiał ale tez nie
A u was jak nocki :-)
Zastanawiam sie co tam u Mamci juz jakiś czas do nas nie zaglądała :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: mam nadzieje ze z dziewczynkami wszystko dobrze
Mój od jakiegoś tygodnia namiętnie pcha piąstki do buzi memla je jak tylko sie przebudzi wasze bąble tez :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 lip 2010, 14:55

U nas nocka spokojna. Maluch zasnął o 23 i obudził się o 4:20, ale miałam dobrze, bo mój M, do Tobika wstał i go karmił i usypiał. :ico_sorki: Potem kolejna pobudka o 8:30 i koniec spania. Potem podkimnął na jakieś 30min kiedy go wieźliśmy do babci na drugii konec osiedla, ale jak tylko weszliśmy do domu teściowej to otworzył oczki i koniec kimania ;-)
Więc jak widac po godzinach, ja na spanie Tobika nie nażekam :ico_sorki: Żeby tylko czasem spał dłużej niż do 8 to by była bajka! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A co do wpychania sobie piąstek w buźkę, to Tobiś robi to samo. Czasem nawet wszystkie paluchy na raz chce wsadzic sobie w ustka :ico_haha_01: Potem się zakrztusza i kaszle :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

My wlasnie nad matą myślimy czy małemu na chrzciny nie kupic we wrzesniu. :ico_noniewiem:

Kochane stawiam mrożone frappuccino z okazji skończonych 3.miesięcy Tobika!
Obrazek

[ Dodano: 2010-07-22, 14:59 ]
taką kawusię dziś sobie z M. zafundowaliśmy w drodze do domku.
załatwilismy pieniążki z PZU z okazji narodzin dziecka i teraz czekamy aż nam przeleją kaskę :ico_brawa_01:
obrączki mamy już do odbioru, ale czekamy za siankiem i idziemy odbierac :ico_brawa_01:

a w poniedziałek idziemy Tobisia mocz oddac na posiew, bo po wizycie w szpitalu trzeba by skontrolowac. mamy to robic co 6.tygodni :ico_sorki: Potem jeszcze wizyta u nefrologa i miejmy nadzieję, że będzie wszystko ok.

A dziś zapomniałam wam napisac idziemy z M. na ostatnie spotkanie w poradni rodzinnej do slubu :ico_haha_01: ciekawe co będą tam nudnego mówic :ico_haha_01: dziś indywidualne spotkanie, więc pewnie i my będziemy musieli coś od siebie powiedziec pani "psycholog" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Trzymajcie za nas kciuki. I jeszcze za to kasę trzeba im dac! :ico_puknij:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 lip 2010, 16:00

dziś indywidualne spotkanie, więc pewnie i my będziemy musieli coś od siebie powiedziec pani "psycholog" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Trzymajcie za nas kciuki. I jeszcze za to kasę trzeba im dac!
moze zapytaja czy macie pytania i wam podpisza
nam sie tak udalo :)

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dla Tobisia za 3 miesiac

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gozdzik biedulko ale masz z tym spaniem
mam nadzieje ze wam sie to szybko ureguluje,niewiem naeet czy cie denerwowac odpowiadajac na twoje pytanie o spanie malej...
ona jak zje po kapaniu <miedzy 21-22 to spi ciagiem do 6-7 rano

tak wiec strasznie mi sie udało dzieciatko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

niewiem co z mamcia

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 lip 2010, 16:31

Zuzia jadla dzis pierwszy raz marchewke(pozniej wkleje wam zdjecie) ale cyba jej nie smakowala, jadla juz jablko i zastanawiam sie czy nie dac jej dzis na kolacje kaszki z jablkiem

co do sukienki to wczoraj nie kupilam, mamy jutro jechac do tuszyna ciekawe czy tam cos wyrwe

lidziasc, za 3 miesiac Tobiaszka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

pamietacie dziewczyny jeszcze nie dawno chodzilismy z brzuszkami i nie moglismy sie doczekac a one juz takie duze.

[ Dodano: 2010-07-22, 16:32 ]
gozdzik, no zuzia tez sobie wpycha juz nie tylko piastki a wszystko co ma pod raczka, grzechotki skarpetki itd

my zaraz zmykamy na spacerek

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 lip 2010, 08:53

lidziasc, za 3 miesiac Tobiaszka
dziekuje w imieniu Tibby :-D :ico_oczko:

dzis kolejny sloneczny,piekny dzien a my w domku echhhhhhhhhhh

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

23 lip 2010, 10:48

witam
gozdzik, u nas mały kładziony jest spać tak o 21.30 potem śpi tak do 2 jedzonko potem tak ok 5 budzi się i jest całkiem wybudzony uśmiechnięty wtedy zmieniam mu pieluszkę trochę sobie pogadamy noi dostaje cyca i spowrotem zasypia tak do ok 8 potem wstajemy, poranna toaleta i zabawa Jasio bawi się w bujaczku potem troche na kanapie na brzuszku zależy jak ja mam czas ale przez ten czas jest roześmiany potem pierwsze spanie tak ok 10-11 dostaje cyca noi widze że jest tochę marudny, śpi z godzknę albo dwie wstaje i znowu zabawa ze 2 godzinki i potem znowu kłade go spać tak na 1-2 godzinki ale czasmi śpi krucej za to cześciej i czasmi budzi sie na jedzonko pocyca i śpi dalej i tak nam mija dzionek. najwiecej Jasio płacze ppołudniami jak jest nie dospany ale jak widze że jest wyspany najedzony to zawsze śmieje sie do nas :-) :ico_brawa_01: teraz właśnie śpi a ja mam chwile dla siebie.

już mam zdjęcia z chrzcin wrzucę kilka :-)

tibbi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone 3 miesiące Tobiaszka

[ Dodano: 2010-07-23, 11:38 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tutaj karmie Jasia w kościele :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 lip 2010, 11:52

kaczorek, przepiękne zdjęcia z chrztu! :ico_brawa_01: bardzo ładną miałaś sukienke :ico_brawa_01: No i fantastyczny torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

udało nam się z ta wczorajsza poradnią, bo siedzieliśmy tam chyba z 15min. Posłuchaliśmy znów gatki o natuuralnych metodach antykoncepcji i znów nam mówilli kiedy kobieta jest w czasie owulacji i jak to poznac po kolorze i konsystencji śluzu z pochwy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: do znudzenia!!!! :ico_olaboga:

Poszliśmy jeszcze wczoraj po księdza naszego i oddaliśmy już wszystkie dokumenty do ślubu :ico_sorki: ustaliliśmy też ozdoby kościoła itp. Mamy telefon do pary, która ma póltorej godziny przed nami ślub i może się z nimi dogadamy co do kwiatow w kościele. Zawsze można płacic na pól i obie pary zaoszczędzą ;-)
Czekamy teraz za pieniążkami z PZU. mają nam na konto przeslac :ico_sorki: Oby szybko! :ico_haha_01:

U nas dziś pochmurnie. Zaraz pewnie będzie padało, bo już się szaro zrobiło i ledwo bez światła można coś w mieszkaniu zobaczyc. Slyszałam też grzmoty, wiec chyba rzeczywiście zapowiadana burza w końcu nadchodzi :ico_szoking:

A jeśli chodzi o jedzonko, to Tobik juz od dawna je jabłuszko, nawet próbował jabłuszka z banankiem, i jabłuszka z brzoskwinią. Wszystko ładnie przyjął. Kupeczki ścisłe i mlaska przy jedzeniu aż się uszy trzęsą.
A co do chwytania wszystkiego, to Tobik jest własnie na etapie, kiedy wsadza sobie wszystko do buźki. :ico_olaboga: Piąstki, pieluchę tetrową (bo zawsze kłaę ja gdzies niedaleko niego jakby ulał czy się slinił - bo ostatnio dośc intenstywnie się slini i robi bąbelki ustami). Jakims cudem zawsze chwyci ta pieluchę i pcha na siłę do buźki :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 lip 2010, 13:08

no narescie kupilam sukienke, taka bordowa na ramionczka do kolan, buty stanik i moge smigac na wesele.
WCzoraj poznalam 1 pare co beda na weselu ciekawe jak bedzie.

kaczorek, slicznie wygladalas. a Jasiu juz nie wspomne.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 lip 2010, 19:13

kaczorek, piękne te fotki nie mogę sie napatrzeć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna z Ciebie kobieta :-D
tutaj karmie Jasia w kościele :-D
hihi mama jak sie patrzy :ico_oczko: zawsze zwarta i gotowa
jeśli chodzi o jedzonko, to Tobik juz od dawna je jabłuszko, nawet próbował jabłuszka z banankiem, i jabłuszka z brzoskwinią. Wszystko ładnie przyjął. Kupeczki ścisłe i mlaska przy jedzeniu aż się uszy trzęsą.
:ico_szoking: ale z Tobiaszka smakosz raz dwa mu wprowadziłaś jedzonko ja czekam do 6 miesiąca a tak to tylko cycuś no chyba ze mały słabo zacznie przybierać na wadze to wtedy bede cos dumać z innym jedzonkiem ale mam
Wielka nadzieje ze do 6 miesięcy pociągniemy na cycolku
narescie kupilam sukienke, taka bordowa na ramionczka do kolan, buty stanik i moge smigac na wesele.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to super
U Nas duchota straszna byłam z dziećmi u teściowej wyciągnęliśmy basenik i Julcia sie taplała a młody spał w cieniu drzew

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości