Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 11:27

acha !!! zapomnialam wam powiedziec, ze wczoraj i do mnie sie Kaska odwezwala. wiecie, z jej meila, to wnioskuje, ze ona juz nas na zawsze oposcila :ico_placzek: :ico_placzek:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 11:33

Emilka Nathanek boski,jaka on ma sliczniutka buziulke!!! :ico_buziaczki_big:
Autko tez super!!!Wklej nam fotke jak juz bedziesz w niej siedziec!!! :ico_brawa_01:
Gosia Twoje Tomek to normalnie jak wulkan,tyle energii ma!!!! :-D
Madziorka nie przejmuj sie,ze cycorki nawalily,wazne,zeby Leos byl najedzony!!!Ale powiem,Ci,ze Cie swietnie rozumiem,bo tez jak Vinee nie wystarczyly to mi jakos przykro chwile bylo,ale pozniej juz wiedzialam,ze najwazniejsze,ze brzuszek pelny i ze dziecie szczesliwe!!!
Jasnie Pani:) ja tez tak zrozumialam,ze Kasia to juz do nas nie wroci i ze to juz postanowione.. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-25, 11:38 ]
Kasi.k mam nadzieje,ze zabki szybko sie pojawia u Vikusi!!!Oby sie jak najkrocej meczyla z zabkowaniem!!!
Lucy ciesze sie,ze z uszkiem wszystko w porzadku,a Oliverek juz wielgachny mezczyzna!!! :ico_brawa_01:
Sandrusia duxzo zdrowka,Kobieto Ty lepiej odpocznij i zostaw te sprzatanie,nie zajac nie ucieknie,nalezy Ci sie troche relaksu tym bardziej teraz jak nie najlepiej sie czujesz!!!no i wracaj do nas szybko z Kubusiem!!!
Marta ale Cie Franio zalatwij smierdzaco!!!!!Napisz jak po szczepionce,ja mysle,ze to nie goraczka ani nawet stan podgoraczkowy i mozesz smialo isc!!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 11:39

Jasnie Pani :) pisze:acha !!! zapomnialam wam powiedziec, ze wczoraj i do mnie sie Kaska odwezwala. wiecie, z jej meila, to wnioskuje, ze ona juz nas na zawsze oposcila

mi sie zdaje ze juz od dawna takąpodkladke robila. Byla z nami coraz rzadziej :ico_placzek: nie wyrabiala sie, strasznie szkoda. A moze znowu zajdzie w ciaze co?

Jasnie Pani :) pisze:ale jakbys np na angielskim ebayu znalazla jakas co ci sie podoba i mozna przelewem za nia placic to ci tez moge zamowic

no ja wlasnie znalazlam
http://cgi.ebay.pl/willow-tree-child-to ... dZViewItem

i wlasnie z Anglii jest tansza przesylka. To bys mogla Dominika mi tak kupic? Bo to chyba prostsze rozwiazanie bo zdaje mi sie ze tanio jest na ebayu co?

Tylko wlasnie musze sie teraz zdecydowac na jakies

Ale kochane jestescie dziewczyny

[ Dodano: 2007-10-25 ]
ilonakk9 pisze:Kasi.k mam nadzieje,ze zabki szybko sie pojawia u Vikusi!!!Oby sie jak najkrocej meczyla z zabkowaniem!!!

no wlasnie bidulka straszna, nie dosc ze z alergia sie meczy to jeszcze zeby.
Kasik daj jej viburcol mozna po pare razy dziennie bo to homeopatyczne


Dziewczyny co z Delfiną? I fittney? Miala jechac do anglii i co?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 11:44

Gosia Kasia napisala,ze w ciazy nie jest hihih...i ze jej strasznie szkoda,ze juz z nami nie moze pisac,bo sie z nami bardzo zzyla.. :ico_placzek:
Jasnie Pani:) gratuluje zakupy nowej chusty..!!!!a mezus wyglada z Luska rewelacyjnie!!!!Dla Lusi wielkie brawa za podnoszenie sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-25, 11:47 ]
Gosia ja tez wlasnie sie zastanawiam co z Delfina?ma ktoras z dziewczyn do niej numer???

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 11:47

Jasnie Pani a jak ty placisz na ebayu? Masz to ustawione paypal? Placi sie cos za te przelewy tą formułą? Tzn z polskiego konta?


I jeszcze jedno w formach platnosci jest
Formy płatności: PayPal (preferowane),
Czek imienny,
Przekaz pieniężny/Czek gotówkowy,
Karta kredytowa

I chodzi mi okarte kredytową. Czy to jest tak samo jak bilet kupuje? Tzn wpisuje nr i tyle? Kurde zielona jestem.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 11:49

Gosia Ty zielona,ja to jestem 100% razy bardziej zielona.. :-D :ico_haha_02:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 11:50

ilonakk9 pisze:a mezus wyglada z Luska rewelacyjnie

zgadzam sie, on sam sobie zawiazal? Czy ty mu zawiazalas?

[ Dodano: 2007-10-25 ]
Ilonka a kiedy przeprowadzka? (Ja ciagle o tą przeprowadzke sie pytam bo sie gubie) I gdzie sie przeprowadzacie, wiem ze blizej stafford ale gdzie?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 paź 2007, 12:11

gosia888 pisze:Jasnie Pani a jak ty placisz na ebayu? Masz to ustawione paypal? Placi sie cos za te przelewy tą formułą? Tzn z polskiego konta?


I jeszcze jedno w formach platnosci jest
Formy płatności: PayPal (preferowane),
Czek imienny,
Przekaz pieniężny/Czek gotówkowy,
Karta kredytowa

I chodzi mi okarte kredytową. Czy to jest tak samo jak bilet kupuje? Tzn wpisuje nr i tyle? Kurde zielona jestem.

pay palem z polskiego konta nigdy nie placilsmy, to nie wiem, a z angielskiego to moj maz zawsze robil, wiec tez nie wiem, a jest w pracy to dopiero po 15 sie dowiem.
ja na ebayu kupuje zawsze jak jest opcja transferu z konta na konto, bo taka mam tylko mozliwosc teraz z mojego angielskiego konta jak nie mam karty.
a z ta karta kredytowa, to wlasnie tak jest jak napisalas. przynajmniej tak bylo zawsze

gosia888 pisze: wlasnie z Anglii jest tansza przesylka. To bys mogla Dominika mi tak kupic? Bo to chyba prostsze rozwiazanie bo zdaje mi sie ze tanio jest na ebayu co?

Tylko wlasnie musze sie teraz zdecydowac na jakies
no pewnie, ze ci kupie, tylko daj konkretny link jak juz zdecydujesz ktora chcesz, tylko patrz, zeby sprzedajacy mial lokalizacje w UK i zeby transfer na konto akceptowal.

ilonakk9 pisze:Jasnie Pani:) gratuluje zakupy nowej chusty..!!!!a mezus wyglada z Luska rewelacyjnie!!!!Dla Lusi wielkie brawa za podnoszenie sie
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziex
gosia888 pisze:zgadzam sie, on sam sobie zawiazal? Czy ty mu zawiazalas?

ja mu zawiazalam, dlatego tak troche zwisa :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-25, 12:21 ]
Gosia przyslij mi na maila link do aukcji, i twoj adres do wysylki przedmiotu i po poludniu albo wieczorem ci to zrobie, bo teraz tak z doskoku jestm, bo Lusiak spi

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 paź 2007, 12:25

Jasnie Pani :) pisze:Gosia przyslij mi na maila link do aukcji, i twoj adres do wysylki przedmiotu i po poludniu albo wieczorem ci to zrobie, bo teraz tak z doskoku jestm, bo Lusiak spi

ok tylko podaj maila i tam juz dogadamy sie,
jutro ci wysle bo przez noc jeszcze sie zastanowie ktora wybieram

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 paź 2007, 12:28

Gosia Bablu zaczyna nowa prace 4 grudnia,czyli do tego czasu chcemy sie przeprowadzic.Szukalismy juz po agencjach,ale malo jest oczywiscie domkow umlebowanyc i blisko szpitala...mam nadzieje,ze znajdziemy cos chociaz czesciowo umeblowane...a miasto do ktorego sie przeprowadzamy to Shrewsbury..jakies 35 minut od Stafford!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość