Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 lip 2007, 22:57

no madzorka, mamy nadzieje, ze to ostatnia brzuchata sesja i przenosimy sie na nowy watek, zebys zawartosc brzuszka pokazala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 lip 2007, 09:18

Tak fotki piekne czekamy na zawartosc :-D
A moj P dzisiaj juz idzie do pracy byl z nami miesiac i tydzien tak sie przyzwyczaiłam a teraz na popoludnie do 22 a my z Marcinkiem sami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

09 lip 2007, 13:26

cześć dziewczyny! Ja tylko się przywitam, mój Tomunio jeszcze śpi, ale lada chwila się obudzi, narazie daje mamie czas dla siebie! Muszę dziś trochę upchnąć w domu, jeszcze prasowanie mnie czeka! Mój A jeszcze walczy z kuchnią i z meblami...jak już będe miała to Wam wyśle, pochwalę się...
madziorka chyba zaraz wybuchniesz?! trzymam kciuki za udaną eksplozje.pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lip 2007, 13:29

hej melduje sie nadal 2w1 hihi
i zmykam na ostatnie zakupki przed wielkim finalem...
jakos tak jest nijako... bleeee
niech juz cos sie dzieje bo zwariuje hihi
pozdrowionka

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 lip 2007, 14:47

Dzien dobry! W koncu powrociłam na forum - po super intensywnym energicznym weekendzie :-)
Widze bez zmian - Madziorka podrozuje jeszcze z bebenkiem i wyrywa włoski ze szlosci,a szkrab siedzi w brzuszku pod piękną tuniczką i ani mysli pchac sie na swiat - zreszta taka pogoda, to komu by sie chciało :-)
My w sobote z Krzysiami pojechalismy do marketu na wielkie zakupy, posmigalismy po sklepach - a Junior spal i spal i pozwolil nam wszystko załatwic bez zbednych ceregieli - czyli przewijania w brudnym kibelku albo karmienia przybarowym stoliku :-) Duży Krzys kupił mi nawet sukienke :ico_szoking: :-D i w ogole cały czas nalegał zebym sobie cos sprezentowała.. Takie miłe odstepstwo od normy :-)
Wieczorem w sobote pichcilismy, jak juz Mały chrapał smacznie, a potem... :ico_zly: Junior zrobił mi prezencik i od 1 do 6:30 w nocy praktycznie nie spał.
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Mamuski - cosie dzieje? n stale sie kuli,spina cały, całymi nocami chrząka, charczy - nie wiem - wyglada jakby z bolu.. Dajemy mu stale espumisan,ale to pomaga tylko na troszke.. A poza tym Małybudzi sie zamiast coraz mniej, to coraz czesciej i to co godzine :ico_olaboga:
Nie wiem co jest- cyce mam wielkie,niby Mały cos tam ciumka, ale jak probowałam dzis odciagnac laktatorem - a wlasciwie dwoma- to nie sciagnełam z obucyckow nawet 10 ml :ico_olaboga: Wiec w czwartek zarejestrowałam sie do przychodni i musze pogadac z lekarka- a przedewszystkim Małegozwazyc! Bo mi sie wydaje ze moj Bąbel w ogole nie przybiera...

No.. Ale wracając do pepkowego - byłosuuuper! KAzdej sie przyda taka impressska! Zaprosilismy najlepszych znajomych, bylo nas 14 osob. Ale bylosuper! Napichcilismy troche papu, kupilismy gore czipsow i takich tam, oczywiscie duzowodki i likierkow.. Wszyscy przyjechali na 14 itak sobie spokojnie, wesoło ale grzecznie biesiadowalismy :-) Byłotak fajnie, ze zapomnielismy pstrykac zdjec - za to Maluch był opstrykany za wszystkie czasy!:-) Wszyscy pojechali ok23, my z Krzysiem usiedlismy sobie jeszcze przy czerwonym winku.. Bomba! :-)

Pogoda do kitu.. Słonce za chmurami.. Mały w koncu zasnal popodtuczeniu go butelką..
Siedze i czekam na dobry moment zeby zabrac go na spacer i skoczyc dosklepu, po cos na obiadek.
Piszcie co u was,bo pustki tuuu... az strach patrzec :ico_olaboga:
Ide trzasnąć sobie bawarke - coby w tych moich wielkich cycuchach jakies papu sie znalazło! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-09, 15:28 ]
NAdrabiam zaległosci i wkleje pare foteczek :)
stópki są najsłodsze :-)
Obrazek
A tu: juz sie zaczyna umiechac! Duzy z Małym tak sie bawił i tak go zaczepiał, ze Mały co 3 sekundy szczerzył tak słodko jape :-)
Obrazek
a to ja- ostatni tydzien jako brunetka :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lip 2007, 15:29

Czesc Dziewczynki,Madziorka ale ci na koniec urosl brzucholek :ico_szoking: :ico_szoking: chyba serio bedzie eksplozja lada chwila :-D Juli to super ze imprezka sie udala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my dzis bylismy na zakupach porobic zapasy,mala caly czas przespala :-D

[ Dodano: 2007-07-09, 15:30 ]
juli super synus i foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 lip 2007, 18:30

Czesc dziewwczyny i maluszki!!!!!!!
Mam właśnie chwilkę wpadłam zobaczyć co u was słychać ;)
madziorka ale Cie wybrzuzyło na koniec!! No/... brzunio pokazany, a teraz na porodówkę marsz!!! Ju z się tak niecierpliwię, Twojej zawartości brzuszka ;)
Fajne foteczki dieciaków tu widziałam ;) wklejajcie wklejajcie :ico_brawa_01: Ja za duzo nie amm, kuźwa na porodówce nawalił nam aparat.. czekamy az naprawią, a dni iidą.. robimy aparatem narazie, wiadomo ajkość gorsza, ale zawsze coś :)
Moja mała, nie daje mi ani minuty wytchnienia.. albo płacze albo je ... Sąsiedzi pewno niedługo zadzwonią napolicję, ze ja dziecko maltretuję... Sutki pewno zaraz mi odpadną.. całe w pokrwawionych ranach są... Udało nam się (właściewie to mojej mamie) dzisiaj przez 2 godzinki pogugać do niej nieśpiącej i niepłaczącej. Ufff :-D
Przez to wszystko nie mogłam jej pępuszka dokładnie czyścic, bo wierzga tak starsznie, ze nie da się nic zrobić, ledwo co pieluszę udaję się zmienić... Dzisiaj zobaczyłam, ze ma pod kikutkiem zółta papkę taką... :ico_placzek: poleciałam do połoznej.. powiedziała wyczyścić na siłę, bo będzie gorzej.. no cóz musiałam wymęczyć Poziomeczkę wierzgającą.... ech. Ale i tak jestem szczęśliwa :-D :-D :-D ona jest taka słodka..no jak ta poziomeczka :-D Na szczęście bardzo ładnie śpi w nocy - ok/6 godz bez przerwy :ico_oczko: (tfu -tfu-tfu!!!!!!!!)
Pozdrawiam wszystkie buzioleeeeeeee

[ Dodano: 2007-07-09, 18:34 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tu są nowe zdjątka mojej Waneski :-D
Pokazanie języka był jednym z dwóch gestów jakie mi pokazała w pierwszej godzinie zycia... potem była figa :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 lip 2007, 18:41

ja mam w domu balagan,t w pracy,a maly nie chce spac w lozeczku :ico_olaboga: znowu :ico_zly: kupilismy mu koszyczek,tez mu sie nie podoba :ico_olaboga: ale on ma humorki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wstalam o 5 ,ale na nic nie mam czasu :ico_olaboga: nawet teraz musze pieszczocha na rekach trzymac ...chcialam go przetrzymac,ale on sie tak wydziera ,ze nie mam sily tego sluchac ...zal mi go i go biore na rece :ico_olaboga: czasami grzecznie spi i moge wszystko zrobic,a czasami (jak dzis) jakby diabel w niego wstapil...moze nocke przespi,bo widze,ze juz zmeczony jest :-D :-D julimaly jest super....a proboalas herbatke hippa na laktacje???ja czasami pije i mleka nie brakuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lip 2007, 19:10

hej juz jestem :ico_ciezarowka:
julie super ze imprezka sie udala... hihi a fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

alinko twoja malutka fajniutka hihi

a my wlasnie wroclilysmy z mamcia z zakupkow.. zlazilam sie hihi ale nic sie nie rusza... hihi pare nowych ciuszkow i humorek lekko poprawiony hihi
choc znowu sie kloce z adamem!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrr
tylko na szczescie u nas to chwilowe. wiecej przy tym smiechu niz powaznych scen hihi
ale juz tak mam i wredna jestem na koncowce i juz !!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrr

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 lip 2007, 19:25

madziorka ja tez bylam wredna :ico_haha_01: wolno ci jestes w ciazy :ico_oczko: alinko poziomeczka jest boska ....6 godzin snu -gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość