margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 cze 2009, 14:03

no to teraz jak dzidziulek może juz wychodzic to koniec leniuchowania: okna umyć, firany powiesić itd.
niestety to wszytko mama porobiła za mnie :/ ale od dzis zaczniemy sobie z R duzo spacerowac :ico_oczko: i takie inne przyjemne rzeczy :ico_wstydzioch: a na jutro zaplanowałam sobie prasowanie bo az 3 suszarki ubran schna takze troszke postoje :ico_oczko:
musze też umyć serwis obiadowy po mojej mamie :ico_brawa_01: wczoraj pzrywiozłam z mojego mieszkania :ico_oczko: :ico_oczko: dobrze ze chociaż ta pamiatka mi została bo wszystko inne wyrzuciła moja macocha :ico_zly:
jak ona mogła wyrzucic rzeczy Twojej mamy bez zgody :ico_zly:
upał u nas też okropny, nic się nie chce jeść a tu trzeba
to fakt ja od rana zjadłąm tylko 2 monte 3 nektarynki i loda danonka to wszystko bo jesc sie nie da nic :ico_olaboga:
na szczescie teraz deszczyk u nas popadał odrazu powietrze inne

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 14:12

jak ona mogła wyrzucic rzeczy Twojej mamy bez zgody :ico_zly:
szkoda gadać, obydwoje z moim ojcem doprowadzili sie do ruiny... alkohol odebrał im i rozum i życie...
sprzedali też całe moje złoto, a miałam bardzo dużo złota z komunii- wszystko warte około 4.500zł a teraz nie mam nic... dlatego nie lubie złota, nie nosze, bo mam złe wspomnienia... wole srebro, jest mniej "pożądane" bo tańsze a równie piękne

ten serwis to jedyne co mi pozostało :ico_sorki: brakuje w nim jednego małego talerzyka deserowego :ico_noniewiem: moze dokupię w jakiejs cepelii albo na allegro :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

rozpadało sie :ico_placzek: :ico_placzek: już myślałam ze bedzie piekna pogoda

ide wstawić pranko i położyć sie na chwileczkę :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 cze 2009, 14:15

szkoda gadać, obydwoje z moim ojcem doprowadzili sie do ruiny... alkohol odebrał im i rozum i życie...
sprzedali też całe moje złoto, a miałam bardzo dużo złota z komunii- wszystko warte około 4.500zł a teraz nie mam nic... dlatego nie lubie złota, nie nosze, bo mam złe wspomnienia...
rozumiem :ico_pocieszyciel:
brakuje w nim jednego małego talerzyka deserowego :ico_noniewiem: moze dokupię w jakiejs cepelii albo na allegro :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
napewno uda ci sie dokupic
położyć sie na chwileczkę
polez polez i odpocznij :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 cze 2009, 15:13

izuś_85, to dobrze, ze masz taką pamiątke jak ten serwis. A talerzyk popatrz na allegro. Moze w dziale antyki - porcelana znajdziesz, bo wspołczesne tam tez są.

Dzisiaj w Superpharmie kupiłam sudocrem w promocji 10zł taniej. Kupiłam takie dosyć spore pudełeczko za 16zł zamiast 26. Były tez w promocji jeszcze większe, ale to juz wielkie gigantyczne opakowania i mniejsze za 11zł. I jeszcze kupiłam płyn do kąpieli od pierwszych dni Bubchen.

A upał okropny, chyba ponad 30stopni, ale ze niebo przykryte niskimi chmurami to duchota nie do wytrzymania.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 cze 2009, 15:22

ja tylko na chwilke,bylam na zakupach zaraz biore sie za zrobienie obiadku potem porzadki-wszedzie pyl w mieszkaniu po remoncie-cale szczescie ze dzis ostatnie dociagniecia brakuje jeszcze lozeczka i M moze przyjsc na swiat :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 cze 2009, 15:32

Tagar znasz może kogoś potrzebującego, kto chciałby używaną lodówkę - chyba z 8 lat elektrolux ER7821B, szerokosc 55cm wys. 160cm.
wymieniam ją na nową bo dla mnie za mała, a poza tym na dole w chłodziarce zbiera sie woda, ale podobno wystarczy przetkac w jednym miejscu i bedzie dobrze. A poza tym to działa bez zarzutów. Oddam za darmo byle tylko ktos sam ja sobie odebral.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 15:40

pospałam chwilke :ico_spanko: :ico_spanko:
zaraz pranko dojdzie do końca :ico_oczko: :ico_oczko: musze coś na obiadek sobie zrobic, no i śmignąć na zakupy bo nie mam cukru ani mleka :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 cze 2009, 16:19

Ja zjadłam znów truskaweczki, czekam na zgagę :-D

Zaraz idziemy znów na dwór i mam w planach zakupić basen dla nas bo po co ma się takie słońce zmarnować.

Tak na marginesie zobaczyłam swój kostium kąpielowy, w zeszłym roku dobry, a w tym :ico_olaboga: no taki malutki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 cze 2009, 16:25

jak pech to pech :ico_placzek: tato zwichnął nogę i stanął remont w miejscu a została jeszcze tylko robota z prądem założenie karnisza i listw wykończeniowych no i naklejki-namowie K żeby choć te naklejki przykleić dla poprawy humoru możne i karnisz uda się zamontować i listwy no ale prąd to tylko tato może zrobić a to juz nie wiadomo kiedy chodzić nie moze

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 16:47

betina, nie martw sie :ico_oczko: Kuba na pewno da rade i prąd zrobic :ico_oczko: :ico_oczko: no bo co wam zostało? jak sciany pomalowane to podejrzewam ze tylko ganizdka założyć i lampe powiesić, nic skomplikowanego :ico_oczko: jak chcesz to ja ci to załoze, w końcu żonka elektryka nie takie rzeczy już robiłam z prądem :ico_oczko: :ico_oczko:

listwy raz dwa zrobicie jak sie zabierzecie razem z Kubą, głowa do góry i dużo zdrówka dla taty

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość