Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 maja 2007, 20:59

he he, no rodzić nie, ale wg mnie ciąża jest cudowna, mogłabym chodzić zaciążona całe życie!!!! Kocham to!

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 maja 2007, 21:24

:-D fajnie Agatko napisałaś :-D ale coś w tym jest, też uważam, że to cudny stan,
ale najlepszy przy 1 dziecku, potem już nie jest tak lekko, nie można tak sobei poleniuchować, bo już jest jeden szkrabik o którego trzeba sie troszczyć :-D
Ja już poprosiłam koleżankę, żeby mi pisała, na jakim etapie jakich dolegliwości jest, jak się czuje i przysyłała zdjęcia z usg :-D Maniak ciążowy jestem :546:
Poleciłam jej też, żeby zaczęla pisać na jakimś forum ciązowym :ico_haha_01:

A inna moja koleżanka - chrzestna Jasia też już prawie rodzi - tylko czekam aż zadzwoni i powie. że JUŻ :ico_oczko: Termin ma na 30 maja ale może przecież urodzić wczesniej :ico_oczko:

Ja już uciekam, ide się myć i lulu!

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 maja 2007, 21:31

No tez mam kumpele, ale spoza Krakowa (jakieś 30km) co miała termin na 20 maja, czyli wczoraj i nic! Ona ma to samo co ja miałam, przechodzone :ico_placzek:
Ma juz 3 letnią córeczke Julie,a teraz bedzie miała synka :ico_haha_01: :ico_brawa_01: Juz sie nie moge doczekać, aż zadzwoni.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

21 maja 2007, 21:35

Sosna-----a to ty nogami piszesz?????????????????????????????????sprytna z ciebie laska.

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 maja 2007, 21:35

A moja naj naj najukochańsz koleżanka stara się od ponad roku i nic :( Leczy się, jeździ po klinikach i nie wiadomoc o jest, a niby wszystko ok :ico_noniewiem:
Strasznie bym chcaiła, aby już coś tam się zafasoliło!
Ale cos ostatnio plaga u mnie na osiedlu...jak jestem na spacerku to co druga kobieta idzie z brzuszkiem

[ Dodano: 2007-05-21, 21:36 ]
:ico_nienie: Eno, mam dziś troszke wolnego, nudzi mi sie a Was jak na zlość nie ma! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

21 maja 2007, 22:06

Przed ślubem.......

On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać!
Ona: Możesz ode mnie odejść?
On: Nawet o tym nie myśl!
Ona: Ty mnie kochasz?
On: Oczywiście!
Ona: Będziesz mnie zdradzać?
On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
Ona: Będziesz mnie szanować?
On: Będę!
Ona: Będziesz mnie bić?
On: W żadnym wypadku!
Ona: Mogę ci ufać?

Po ślubie..... - czytać od dołu do góry
Iwciu zdjęcia doszły chłopaki normalnie miodzio :ico_oczko: starszy chyba do taty podobny :-)
Sosna to ty artystka jesteś :ico_szoking: nogami jakie talenty jeszcze ukrywasz :-D
Dobra zmykam bo się małż nie cierpliwi :-D jeszcze mi zaśnie :diabel2: i nici z :589:
reszte doczytam jutro bo na razie tylko tak z grubsza przeleciałam :ico_wstydzioch: :-D
dobrej nocki!!!

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 maja 2007, 22:23

Anetko posłałam i Tobie fotki,miałam jakis stary adres i dlatego nie poszły,ale już poprawiłam.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa pod adresem moich chłopców,próżna jestem mogłabym ciągle to samo czytać.Masz rację Jagula,Dominik to cały tata,chociaż są wyjątki,które mówią inaczej :ico_noniewiem:
Byliśmy na USG i na szczęście wszystko ok.
Poruszyłyście temat ciąży,ja tez bym jeszcze chciała(pomimo ciężkiego porodu),przeżyć jeszcze raz to samo...hmmm,rozmarzyłam się.Też uwielbiam ten stan,to oczekiwanie,ta niepewność-kiedy...No ale u nas lepiej ,żęby się na marzeniach skończyło,bo warunki na więcej pociech nie pozwalają :ico_olaboga:
Miałam tak króciutko napisać,a rozpisałam się jak trza :ico_olaboga:
Chyba już na dziś powiem DOBRANOC wszystkim i brykne do łóżeczka :ico_spanko:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

21 maja 2007, 22:38

Hej!
To mieszkanie u rodziców nie słyży mi bo jakoś czas mi leci i prawie w ogole do Was nie zalądam:)
Co do stanu ciąży to jakoś mnie nie przypasował...nei chciałabym chodzić zaciążona znowu:)
Jagula super ten tekst co napisałaś normalnie się uśmiałąm :)
ide wygiągac rzeczy ze zmywary bo mama każe:)hehehe i bedzie mi burczeć jak tego nie zrobię...:D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 maja 2007, 22:43

Jeszcze tylko cosik sprawdzam :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-21, 22:45 ]
to znów ja-przepraszam

[ Dodano: 2007-05-21, 22:48 ]
chcialam poprawić,a coś pokręciłam

[ Dodano: 2007-05-21, 22:48 ]
chcialam poprawić,a coś pokręciłam

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

21 maja 2007, 23:12

Widzę, że pouciekałyście spać:)
Ja też już zmykam zwłaszcza, że mały ostnio o 6 wstaje:-(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość