Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 cze 2009, 16:57

izuś_85, to nie tylko o kontakty chodzi skarbie tato nowe gniazdka robil i nie dokonczyl ah jakos to bedzie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 17:15

izuś_85, to nie tylko o kontakty chodzi skarbie tato nowe gniazdka robil i nie dokonczyl ah jakos to bedzie
jakos bedzie :ico_oczko: :ico_oczko: skoro już sciany pomalowane to znaczy ze kable sa na swoim miejscu a teraz to wystarczy podłączyć do kontaktu zero z fazą i bedzie git :ico_oczko: :ico_oczko: na pewno sobie poradzicie :-D :-D :-D :-D

nie przejmuj sie, przecież macie jeszcze troszke czasu :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 cze 2009, 17:32

betina, no jeszcze Michałek się tak nie pcha główką na świat więc na pewno zdążycie :ico_oczko:

u nas się oczywiście już na burzę zbiera, grzmi i wogóle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 18:02

u nas duszno jak cholerka, nie idzie oddychać normalnie

a tak wogóle to mam dola cholernego, dzwoniła do mnie bratowa ze nie przyjadą na mój ślub, mój brat nie moze ponoć mieć wolnego, a ona nie wie gdzie jest urząd stanu cywilnego i tramwajem jej ciezko :ico_zly: :ico_zly: a po drugie nad jezioro na Chechło chcieli sobie jechać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no skoro to ważniejsze...

ide odmówic ten obiad, bo wyjdzie na to ze tylko Łukasz i moja kolezanka bedą z nami w tym dniu wiec sama zrobie rosołek i jakis obiadek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 cze 2009, 18:12

izuś_85, no kurcze co za ludzie :ico_puknij: w sumie na moim cywilnym to byliśmy tylko My i świadkowie i mąż świadkowej z dzieckiem, więc w domu zrobiłam dwa dania, postawiłam na stół ciasto, trochę posiedzieliśmy i się rozeszliśmy
odbijesz sobie liczbę gości na Kościelnym może kiedyś :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 cze 2009, 18:54

betina, ojejq moze uda wam sie jakos dokonczyc remoncik mimo przeszkod :ico_sorki:
u nas była burza i jest teraz super na podwóreczku :-D chyba trzeba pojsc na spacerek

a i mi brzucho opadl :ico_szoking: R. to zauważył

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

29 cze 2009, 19:13

witam popołudniwo
Widzę ze u betinki i izus robi sie pod górke :ico_nienie: oby złe chwile syzbko minęły!!
a co się dzieje ze beata tychy ?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 cze 2009, 19:18

a co się dzieje ze beata tychy
moze jej smska posłąc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 cze 2009, 20:32

Renia0601, ja wiem ze Michalek jeszcze na swiat sie nie pcha ale mam malucienkie mieszkanko i wszystko jest w 1 pokoju nic nie da sie zrobic :ico_olaboga:
izuś_85, Ja moge ci pomoc jesli chcesz z tym obiadkiem dla gosci w domku
sierpniówka, bedzie dobrze-musi byc
malutkaniunia88, poslij poslij i od razu daj znac

ps.listwy przyczepione karnisz wisi naklejki przykleimy jak meble wniesiemy kiedy nie wiem musi ktos mojemu pomoc je przeniesc

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 cze 2009, 22:44

betina, no widzisz jak dużo zrobione :ico_oczko: :ico_oczko: we dwoje jakoś sobie poradzicie :ico_oczko:
dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale wiesz sama zrobie taki obiadek :ico_oczko: :ico_oczko: ze świadkową damy rade :ico_oczko: :ico_oczko: bedzie tylko 7 osób, wiec i u mnie sie zmieścimy z obiadem na pufkach, bo komody nie bedzie
ja chciałam obiad w knajpie bo miejsca w domu nie miałam gdzie 15 osób posadzić, a teraz jak wyszło ze bedzie tylko garstka to sobie normalnie posiedzimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

byłam właśnie u mojej nowej świadkowej :ico_oczko: :ico_oczko: wypiłyśmy na ta okolicznosć po herbatce, zjadłyśmy paczke chrupek i jutro uderzamy na sklepy :ico_oczko: :ico_oczko: ja ide po bieliznę nową a ona po buty do swojej sukienki :ico_oczko: :ico_oczko:

już chyba za późno zebym Beacie_Tychy pisała eska, pewnie goście weselni zabawili dłuzej i nie miała czasu wpaść na forum, jutro jej napisze jakby sie nie pojawiła z ranka :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-30, 07:19 ]
:ico_oczko:


stawiam poranną :ico_kawa: :ico_kawa: za nasz 32 tydzień skończony :ico_szoking: :ico_szoking: ale szybko zleciało... jeszcze pare tygodni oczekiwania aż ta mała istotka która kopie namiętnie w moim brzusiu zachwyci nas swoim pierwszym płaczem :-D :-D

napisałam do Beaty_Tychy eska, czekam aż odpisze :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-30, 07:29 ]
Beata_Tychy nie ma netu przez burze :ico_oczko: :ico_oczko: nie wytanczyła groszka :-D :-D :-D

a w ogóle to... czy moja Amelka w suwaczku ma jajka? te same jajka co Beti miała? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość