ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

24 sty 2008, 00:17

Witam wieczorkiem

Wszystkiego naj naj naj najlepszego dla MIŁOSZKA :ico_tort:

Dziękuje Wam wszystkim za życzenia dla mojej kruszynki kochane jesteście

Oliwka nadal ma tylko dwa ząbolki chodzenie przy meblach i ścianach opanowała do perfekcji raczkowanie zresztą też ze spankiem też mamy problemy ale teraz śpi i mogę coś napisać w ciągu dnia daje mi tak popalić że wieczorem padam i wydawało mi sie że przy trzech dorosłych kobietkach takie maleństwo nikogo nie wykończy a jednak.
Dziewczyny jadą rano do szkoły wracają późnym popołudniem potem lekcje i robi sie wieczór i one też są zmęczone i zostaję ze wszystkim sama.
Jedzonko mojej niuni wygląda tak
5.30 mleczko
10 kaszka czasami jeszcze kanapka
13-14 obiadek zupka
16-drugie danie z siostrzyczkami
18-deserek
20-mleko
23.30 mleczko
Tego mleczka nadal wypija bardzo mało bo jak wypije 150 to święto ciągle jeszcze pije moje mleko które ściągam i mam już serdecznie tego dość ale przestawić ją na modyfikowane nie wiem jak.Próbowałam z normalnym mlekiem i było ok po trzeciej próbie wypiła ale ponieważ ma skaze białkową musi pić mleko specjalne a tego nie chce za nic i nawet dosłodzone jej nie smakuje.Z jedzeniem musze uważać i ona i ja nie możemy sobie na wszystko pozwolić.

Roczek
Dopiero za miesiąc ale planuje zrobić w domku wypada idealnie bo w sobote

Fitnes
aga0406 zazdroszcze że morzesz chodzić ja chętnie bym dołączyła ale narazie to niemożliwe.Przed ciążą jeździłam na aerobik dwa razy w tygodniu ale mam 20km do zrobienia i teraz pochłoneło by to zadużo czasu ale super sprawa

Lulu
Fajnie że masz takiego przyjaciela kogoś na kim możesz polegać myśle że szczera i serdeczna rozmowa wszystko wyjaśni i wszystko sie ułoży. Powodzenia

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

24 sty 2008, 09:50

kelly, rozpatrywałam tą spacerówke, oglądałam w sklepie i mi sie podobała m.in. ze wzgledu na duzy kosz na zakupy bo ja często jeżdże w ramach spacerku na targowisko po zakupy.
Ale wróciłam do domu i poczytałam na forum i już jej nie chce. Kupie używane PEG PEREGP P3.
Poczytaj też sobie:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74723707
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 09&v=2&s=0
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=63344770
jest tam dużo wiecej jeszcze opinii o graco.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

24 sty 2008, 11:08

ania0807 przesliczne zdjecia Oliwki w ppdpisie

olala dzieki wielkie za te linki. teraz mamy graco quatro de luxe i w sumie jestem zadowolona, mosaic jak i inne dziewczyny urzekl mnie wygladem, ale po tym co przeczytalam to odpada. niestety

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

24 sty 2008, 11:16

lulu81 pisze:ale wiem ze nie rozgadacie

No coś Ty!! Cichoooo szaaaa!!

lulu81 pisze:Kajunia, co do prezentu, kup to co jest praktyczniejsze, przeciez dziecko jeszcze nie rozumie, nawet jak i nic nie kupi sie, to nic sie nie stanie.

No właśnie bo tych zabawek to już od groma jest więc może kupię fotelik samochodowy bo ten co mam już za mały!
Dzięki za radę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

24 sty 2008, 11:30

Kajunia25, my taki prezent zrobiliśmy Asi na gwiazdke: fotelik samochodowy. A zabawki to dostała od innych. Od rodziców czyli od nas dostała praktyczny prezent.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

24 sty 2008, 12:51

HekkateJa robię tylko obiad (nic nadzwyczajnego), wędlinka, jakaś sałatka i tort.
Ja chyba kupię na prezent Łukaszkowi takie coś
http://www.allegro.pl/item301494963_4w1 ... edaz_.html
Bo taki rowerek jak kupuje Katelajdka dla mnie stanowczo za drogi. Chociaż muszę przyznać, że toniemy również w zabawkach.
Od chrzestnej to chcę firmowe malutkie adidaski ( urodzinki pod koniec lutego tak więc poproszę o cm większe i super będą na wiosnę). chrzestny nigdy nie pyta a ja sama nie powiem - ale zawsze kupuje ubranka więc ok.
Rodzice też pytali co kupić więc chyba poproszę żeby się zrzucili na fotelik samochodowy bo jeszcze nie kupiłam nowego. I tyle. Wielkiego halo z urodzinek nie chcę robić - zrobię jak mały będzie zdawał sobie z tego sprawy ( to wyprawię kinder bal) :-D
My jeszcze ząbków pastą nie myjemy bo tylko 4 poczekam na jeszcze 2 i wtedy zacznę.
Łukasz ma chyba przerost węzadełka ( tzw. szpara między górnymi jedynkami - chyba po mnie) jeśli się nie zejdzie jak wyrosną pozostałe zęby to tylko aparat pomoże - zobaczymy.
MamaJulcidzięki za opis krzesełka właśnie tak się zastanawiałam czy nie powtarza tego samego co piesek ( bo go mamy).
LuluMi też podoba się to krzesełko ale dam sobie spokój bo tyle ma już tych zabawek, że szok normalnie.

[ Dodano: 2008-01-24, 12:07 ]
DziewczynyCzytam co wasze dzieci jedzą u nas tak
8 rano - jak się uda 150 kaszki na gęsto( ale przeważnie około 110)
12 - zupka ( jakieś 180) lub obiadek( np. 2 kluseczki śląskie+ kawałeczek indyczka+marcheweczka)
15.30 danonek
16.30 banan lub pół słoiczka deserku i czasem z 2 biszkopty
18.30 kaszka na gęsto
przed spaniem cyc
kolo 22 cyc
koło 3.30 albo póżniej tak do piątej cyc.
Jak coś więcej zje po obiedzie np. kanapeczkę czy bułeczkę czy jakieś inne lub cały a nie pół słoiczka owocków to kaszki na wieczór żadną siłą nie wcisnę. :ico_placzek:

Tak czytam czy Wy dziewczyny dodajecie do zup śmietanę czy zawsze czyste gotujecie ( bo jak dla nas zupy śmietaną zabielam i nie mam odwagi takiej podać Łukaszowi więc mu gotuję osobno)
KatelajdkaŁukasz też nie zna smaku słodyczy ewentualnie tylko biszkoptów. Nie kupuję też nic czekoladowego, np. kaszek czy innych. Jeszcze zdąży się słodyczy najeść. ja też gotuje osobno dla Łukasza bo my to chyba nie zbyt zdrowo jemy albo to za ciężkie dla malucha tak więc gotuję osobno.Wydaje mi się, że tak dla niego zdrowiej więc i lepiej.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 sty 2008, 13:11

Witajcie,
ale nocke mielismy
Fillipek o 2 obudzil sie z krzykiem i placzem, nie wiem o co mu chodzilo, ale podejrzewam zabki albo brzuszek. Raczej to pierwsze, bo dzis sie slini strasznie, moze gorne jedynki wychodzą, mówia ze bolesne, bo przy dolnych dobrze zniosl.
Chcialam mu posmarowac zelem dziaselka, ale on za zadne skarby nie daje zajrzec do buzki, nie mowiac juz zeby dotknac. no i podalam mu czopek vibrucol, i usnal po dwoch godzinach, ale ze mną nie chcial sam, :ico_puknij:

A jaki obrazalski sie zrobil, jak cos nie dostaje, odwraca sie , bije reką ob podloge, taki zly sie robi i patrzy sie z pod czola, nerwus.

Hekkate, tez zamowilam butki zetpol, bo wczoraj caly dzien prawie chodzil, no i ubralam mu adidaski, to tak nozka mu sie wspocila :ico_olaboga:

Asiam fajny jezdik, chrzestny cos tam podobnego chyba kupi, cos tlumaczyl, i do konca nie wiem co. no niedlugo sprawdzimy
A u Lukaszka raczej zaczekaj z tą szparką, u mnie jak mleczaki byly to nie bylo, pozniej jak sie zaczely zmieniac, to byla, ale jak juz wszystkie zeby sie zmienily, to zmniejszyla sie i jest minimalna bez zadnych aparatów

My jeszcze zabki nie myjemy , jak mowie, nic nie da smyk sobie do buzi wlozyc

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

24 sty 2008, 14:15

asiam_26, My też mamy szczeniaczka uczniaczka , nie mówi i nie śpiewa tego samego , więc możesz bez przeszkód kupić, polecam..

Dziewczyny , mam doła . Jest sesja . W sobotę mam 3 duże egzaminy. Najgorsza filozofia - tak się boję , u nas poprawka kosztuje ok 300zł , wiec muszę się sprężyći zdać , ale jak cholerka?
Trzymajcie kciuki za sobotę..

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 sty 2008, 16:10

100 LAT DLA MIŁOSZKA Z OKAZJI ROCZKU :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kelly no super, że wreszcie się pojawiłaś na forum - nie znikaj na tak długo :ico_nienie: już chciałam ci pisać na naszej klasie hihi, żebyś i tutaj zajrzała :-D
Ale ty masz wszystko świetnie zaplanowane na roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas to już w sobotę!!!!!!!!!!!!!! A ja nadal zastanawiam się jakią sałatkę zrobić na kolację itp.
Niestety nie mogę zrobić małego przyjęcia tak jakbym chciała, bo większość gości mamy przyjezdnych z Poznania więc nocują u nas cały weekend więc muszę i tak zrobić obiad na niedzielę , kolacje, śniadania :ico_olaboga: szok

A wczoraj Joasi wyszedł kolejny ząbek na dole :ico_brawa_01: jest prawie niewidoczny ale jest - to już 6-sty więc sprawdziło się u nas to co pisałyście kiedyś, że u roczniaka przeciętnie jest 6 zębów hihi :ico_brawa_01:

A z nowości to Joaś nareczcie zaczęła "mówić" coś innego a nie w kółko aaaaa, eeee i uuu. Śmiejemy się z niej, że nadaje morsem, bo teraz cały dzień sobie gada tak:" dzie dzie, cta, ta, cia, dzia, dzie" itp hihi, normalnie umieramy ze śmiechu hihi

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

24 sty 2008, 17:04

mamaJulci, widziałam twoją aukcje na allegro. Swietne zdjecia. Zdradzisz jakim programem tworzysz takie cuda?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości