Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 22:07

ananke, alanek to już wygląda jak chłopczyk a nie niemowlak :-D
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: szczerze, to wiele osób mi to mówi... ale i tak dla nas jest mała pierdziochą :-D mój Pestuś :-D

mierzyłam go dziś i ma 72cm :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i te 8kg waży :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-05-31, 22:08 ]
Ragazza, no to stosunkowo udanego wieczorka :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 22:10

Ragazza, no to stosunkowo udanego wieczorka :-D
dokładnie :-D :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 22:14

mierzyłam go dziś i ma 72cm :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i te 8kg waży :ico_olaboga:
no to kawął chłopa :-D :-D :-D sicznie razem wygladacie :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 22:18

no to kawął chłopa :-D :-D :-D sicznie razem wygladacie :-D :-D
dziękuję :ico_wstydzioch: :-D

ja jeszcze nie mogę uwierzyć, że juz jutro czerwiec się zaczyna :ico_olaboga:
coraz bliżej tego naszego wyjazdu do Polski...
no i za tydzien w niedzielę komunia Norbiego :ico_sorki: już zaczynam listę rzeczy do zrobienia robic :-D żebym nie zapomniała o czymś, typu: przeprać i wyprasować obrus :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 22:20

ja jeszcze nie mogę uwierzyć, że juz jutro czerwiec się zaczyna
oj czas tak leci ze masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja tez juz odliczam dni do Waszego przyjazdu do Polski :-D :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 maja 2009, 22:21

ananke, przejrzałam wszystkie fotki, ale mały ma super wlosy :-D mój to ma jakies tam 5 włosów na krzyż :-D a jaki duży jest :ico_brawa_01:
a ogolnie to masz takie ciepłe spojrzenie, az milo robi :ico_wstydzioch:

a ja poszlam do lodowki i patrze a Rob kanapki zostawil no do taty w auto i mu zawiozlam, no bo jakby do 7 rano wytrzymal bez jedzenia..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 22:23

ja tez juz odliczam dni do Waszego przyjazdu do Polski :-D :-D
:-D :-D :-D noo,ja myślę :-D

a myśmy zdurnieli.... i we czwartek Krzysiek idzie do banku zapytać i pożyczkę... i tak potrzebujemy ciut pożyczyć na wyjazd, ale łazikuje nam po łbie nowe auto :-D noo, ale nic więcej nie powiem na razie, zobaczymy co w czwartek powiedzą w banku :-D

aa i miałam mówić... mieszakmy w tym domu tylko do końca listopada... stuknie wtedy dwa lata w tym domku, a właściciele nie chcą zejść z ceny... a w tej cenie odstępnego bez problemu znajdziemy z 3 sypialniami - no i liczymy, że może do tego czasu juz się sprzedadzą nasze mieszkania w Polsce to wtedy można by zaszaleć z kupnem domu tutaj :-)

[ Dodano: 2009-05-31, 22:25 ]
ananke, przejrzałam wszystkie fotki, ale mały ma super wlosy :-D mój to ma jakies tam 5 włosów na krzyż :-D a jaki duży jest :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a ogolnie to masz takie ciepłe spojrzenie, az milo robi :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D

Gusia90, a w ogóle pytałaś, czy znamy Ikę - ja znam... pisałyśmy dłuższy czas na "Przysłowiach"

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 22:26

a ja poszlam do lodowki i patrze a Rob kanapki zostawil no do taty w auto i mu zawiozlam, no bo jakby do 7 rano wytrzymal bez jedzenia..
czyli rozumiem ze juz pogodzeni :-D :-D :-D
no i liczymy, że może do tego czasu juz się sprzedadzą nasze mieszkania w Polsce to wtedy można by zaszaleć z kupnem domu tutaj
no to bedziemy trzymać kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 22:28

no to bedziemy trzymać kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:-D suprrr :-) juz w sumie kilka osób dzwoniło oflądać moją chatę, bo jest juz wystawiona na sprzedaż :ico_sorki: noo, ale jeszcze nikt nie oszalał i nie zdecydował się :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 22:32

coraz bliżej tego naszego wyjazdu do Polski...
no i bardzo dobrze :-D :ico_brawa_01:
a myśmy zdurnieli.... i we czwartek Krzysiek idzie do banku zapytać i pożyczkę... i tak potrzebujemy ciut pożyczyć na wyjazd, ale łazikuje nam po łbie nowe auto :-D noo, ale nic więcej nie powiem na razie, zobaczymy co w czwartek powiedzą w banku :-D

aa i miałam mówić... mieszakmy w tym domu tylko do końca listopada... stuknie wtedy dwa lata w tym domku, a właściciele nie chcą zejść z ceny... a w tej cenie odstępnego bez problemu znajdziemy z 3 sypialniami - no i liczymy, że może do tego czasu juz się sprzedadzą nasze mieszkania w Polsce to wtedy można by zaszaleć z kupnem domu tutaj :-)
oby się Wam udało :ico_sorki: no my się musimy targnąć na kredyt, działkę kupiliśmy za swoje, ale na budowę musimy wziąć jakieś 400 tys. :ico_olaboga: masakra

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości