Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

18 lut 2008, 20:42

Dziewczynki, przepraszam ale musze Wam cos powiedziec...
byłam dzisiaj u ginekologa, bo coś mam nieregularne miesiączki. Gdy zaczął mnie badać na 'koźle' to pierwsze pytanie pana dr było: „czy pani nie jest przypadkiem w ciąży?”, bo było by raczej ciężkie biorąc pod uwagę, że od momentu mojego ślubu J. nie chciał się ze mna kochać...
Przeszłam na leżankę i dr zrobił mi UGG, i wyszło, że.... mam guza wielkości 20cm. I trzeba go usunąć operacyjnie, próbki dać do badania, i dopiero potem będzie wiadome co to jest...
tak bardzo się boję....

[ Dodano: 2008-02-18, 21:30 ]
Aniaa, Aniu witaj, a coreczka z ktorego maja jest? Pytam bo moja Asia jest z 29go a mamy jeszcze Antosia tu na forum ktory rowniez z maja jest :-)
Pisz do nas jak najczesciej!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 lut 2008, 22:36

Barbara pisze:mam guza wielkości 20cm

Barbara, mnie wręczz zatkało .... Basieńko - dasz radę ...
czekamy na kolejne wieści ....


Ja niestety jestem zmuszona dać Malwinkę do żłobka ... kurcze ... tak bardzo chciałam ominąć tą instytucja .... niestety ... Niania ma w planach wyjazd do USA i to juz początkiem lata .... jutro spróuje rozeznać sytuację w rzeszowskich żłobkach - tylko że chce uniknąc datę 1 września ... kiedy wszystkie maluszki będą płakały sprubuję posłac Malinkę jak najwcześniej .... o jejku ....

[ Dodano: 2008-02-18, 21:39 ]
Aniaa, widzisz ... a ja gapa jestem ... nawet Cię nie zauważyłam .... pochwal sie córeńką .... napisz coś o Was .... ZAPRASZAMY

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 lut 2008, 22:47

Dobry wieczor wam :ico_oczko:
Moja Nicole juz sobie spijusia,zasnela ladnie i spokojnie,pozatym dzien minal ok,dzisiaj nie uwierzycie ale mala Nicolinka spala 3 godziny a ja spalam godzinke w ciagu dnia pierwszy raz od nie pamietam kiedy polozylam sie kolo malutkiej i odrazu zasnelam.. i troche pozno sie obudzilysmy i jeszcze bylysmy na krotkim spacerku :ico_oczko:
Pogoda byla dzisiaj istnie wiosenna,jeszcze nie urodzilam ale czuje ze to juz niebawem.. do czwartku mam czas i mam nadzieje ze sie jakos wszystko pouklada..

Basia trzymam za ciebie kciuki ze wszystko bedzie ok,taki wielki guz.. o rety ale nic sie nie boj napewno wszystko bedzie ok,trzeba myslec pozytywnie bo tak to sie by czlowiek wykonczyl.. :ico_wstydzioch:
Trzymaj sie dzielnie jestes twarda kobietka dasz rade i napewno bedzie ok,powodzenia i trzymam ogromne kciuki za ciebie buziaczki dla was :ico_buziaczki_big:

Dobrej nocki wam zycze dobranoc paa :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 lut 2008, 22:47

Basiu, jestem w szoku...ale Ci to żysie daje popalić....mocno trzymam za Ciebie kciuki Słoneczko Obrazek
BASIA JESTEM Z TOBĄ CAŁYM SERDUCHEM Obrazek Obrazek Obrazek

Aniaa, witaj i szybko nam przedstawiaj córcię :ico_oczko:
Aniaa pisze:Mam córcie z maja 2006 roku :)

hehe to juz jest trójka dzieciaczków z maja , mój Antoś, Basi Asieńka i Twoja córcia :ico_oczko:

Aginka pisze:Ja niestety jestem zmuszona dać Malwinkę do żłobka ... kurcze ... tak bardzo chciałam ominąć tą instytucja .... niestety ... Niania ma w planach wyjazd do USA i to juz początkiem lata .... jutro spróuje rozeznać sytuację w rzeszowskich żłobkach - tylko że chce uniknąc datę 1 września ... kiedy wszystkie maluszki będą płakały sprubuję posłac Malinkę jak najwcześniej .... o jejku ...

ojej to się pokomplikowalo, co...ale dacie radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 lut 2008, 22:56

basiu trzymaj sie cieplo pisz do nas i czekamy na wiesci co i jak ....bedzie dobrze trzeba byc dobrej mysli ...jeslesmy z toba ...musiszi byc silna dla asiuni ...pamietaj ze ona wyczuje twoje zdenerwowanie ...gdybys czegos potrzebowala pisz
aginko no to masz problem wiesz z drugiej strony jakby nie patrzec sa tez plusy tej sutuacji ....malwinka bedzie miala kontakt z rowiesnikami ...zaplacisz mniej (przynajmiej unas tak jest ze zloobek wychodzi taniej :))
widzisz ty przynajmiej masz kilka zlobkow tak zrozumialam bo u nas tylko jeden panstwowy i jeden prywatny ...(ten drugi bierze ponoc nawet wiecej niz opiekunka) :ico_olaboga: .

ja bylam z kumpelami i psoiedzialysmy do ....1 w nocyy :ico_noniewiem: nasmialam sie jak nigdy ...szkoda ze tak przy soczkach siedzialam bo momentami za nimi nie nadazalam i ich nie rozumialam hihi ale na drugi dzien cieszylam sie ze ja tylko niewyspana jestem bez kaca hihi biedne juz widze jak zdychaly
aniu zaprtaszamy czesciej napisz cos o was:)
kristi ja tak tylko czasami wchodze na tt i mysle ze przeczytam jak nas informujesz ze pojechalas rodzic marcuska :) juz sie nie moge doczekac ....oszczedzaj sie babosko ...
lece spac kofane moje obok ksiecia z bajki:)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

18 lut 2008, 23:14

Dziekuje dziewczynki za wsparcie, jestescie kochane!!!!
Jutro rano ide pobrac krew i na jakies jeszcze inne badania, a potem po poludniu moj tata dzwoni do znajomego lekarza w K-wie (ten sam ktory prowadzil moja ciaze), i umowi mnie na zabieg. Dam Wam znac jutro wieczorkiem, kiedy mam zabieg, i pewnie potrzyma mnie w klinice ze 3 dni... Biedna Asiula.... Nigdy ja na tak dlugo nie zostawilalam, wiem ze bedzie z moja mama, mam nadzieje, ze wytrzyma beze mnie, zwlaszcza teraz kiedy nagle tata znika a teraz pomysli ze ja tez :ico_olaboga: , oj nie mysle juz, mam nadzieje bedzie dobrze, i szybko se pozbede tego czegos!!

Ja niestety jestem zmuszona dać Malwinkę do żłobka ...


oj... to biedne jestescie, ale dacie rade!!

Ide spac dziewczynki, dobrej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 lut 2008, 23:20

iwonap pisze:aginko no to masz problem wiesz z drugiej strony jakby nie patrzec sa tez plusy tej sutuacji ....malwinka bedzie miala kontakt z rowiesnikami ...zaplacisz mniej (przynajmiej unas tak jest ze zloobek wychodzi taniej :))


Iwonka - tak masz racje - w Rzeszowie jest chyba 7 żłobków .... co z tego jak moge brać pod uwagę tylko 2 najblizsze (takie do których w przeciągu pół godziny sie wyrobie) - zresztą i połowa żłobków jest czynna do 16- lub 16:30 - a ja a ja do 16 w pracy i np. na drugi koniec miasta nie zdążę w pół godziny .... masz racje - będzie taniej ... ale juz mnie przeraża perspektywa chorób (przeciez nie mam mowy o chorobowym w pracy a już o opiece nad chorym dzieckiem nie wspomnę).... wczesnego wstawania .... płaczu ... eh.... pokrzyżowało mi to wszystko plany ... Planowałam dac Niuńke do przedszkola jak skończy 2,5 roku .... by właśnie ominąć żłobek.... Zreszta i tak z tego co słyszałam to trzeba czekac aż zwolnią się miejsca w żłobku - by móc dać dziecko ....

[ Dodano: 2008-02-18, 22:25 ]
Przeczytajcie .... ja przeczytając to załapałam dlaczego boli mnie głowa - dlaczego jestem niewyspana i zmęczona ....

Kobieta idzie spać


Rodzice oglądali TV i mama powiedziała: "Jest już późno, jestem zmęczona,

pójdę spać". Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutrzejsze

śniadanie, wypłukała kolby kukurydzy, wyjęła mięso z lodówki na jutrzejszy

obiad, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru

do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres

do zaparzenia kawy na jutro rano.

Potem włożyła już upraną odzież do suszarki, załadowała nową partię do

pralki, uprasowała koszulę i przyszyła guzik.

Sprzątnęła ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i

odłożyła książkę telefoniczną do szuflady.

Podlała kwiaty, opróżniła kosze na śmieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia.

Potem ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy

biurku i napisała kartkę do nauczyciela, odliczyła trochę kasy na wycieczkę

w teren i wyciągnęła podręcznik schowany pod krzesłem.

Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę i

nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki

położyła obok torebki.

Potem Mama zmyła twarz mleczkiem "trzy w jednym", posmarowała się kremem

"na noc i przeciw starzeniu", umyła zęby i opiłowała paznokcie.

Ojciec zawołał: "Myślałem, że poszłaś do łóżka".

"Właśnie idę" - odpowiedziała Mama.

Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, potem sprawdziła

czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz jest zapalone. Zajrzała

do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i telewizory, poprzykrywała

śpiące dzieci, powiesiła koszulki, pozbierała brudne skarpety do kosza i krótko

pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiającym lekcje.

W swoim pokoju Mama nastawiła budzenie, wyłożyła ubranie na jutro.

Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniejszych czynności do wykonania.

Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele.



W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił "w powietrze":

"Idę spać". Co też bez namysłu uczynił.



Coś nadzwyczajnego w tej historii? Zastanawiasz się, dlaczego kobiety żyją dłużej?

"BO JESTEŚMY SKONSTRUOWANE NA DŁUGI PRZEBIEG"....

(i nie możemy umrzeć wcześniej, bo tyle mamy jeszcze do zrobienia!!!)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 lut 2008, 10:09

dzieńdoberek dziewczynki
Basieńko trzymamy kciuki
Aginka ja to chyba rac zej robie jak ten mąż :ico_haha_01: :-D :-D :ico_haha_01:
ja bylam z kumpelami i psoiedzialysmy do ....1 w nocyy :ico_noniewiem: nasmialam sie jak nigdy ...szkoda ze tak przy soczkach siedzialam bo momentami za nimi nie nadazalam i ich nie rozumialam hihi ale na drugi dzien cieszylam sie ze ja tylko niewyspana jestem bez kaca hihi biedne juz widze jak zdychaly

Iwonko najwazniejsze że sie dobrze bawiłaś

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lut 2008, 11:17

Dzien dobry dziewczynki,
bylam rano pobrac krew, okolo 16:00 mam wyniki, i moze juz jutro pojade na operacje.... Wieczoram bede wiedziala cos wiecej, to dam Wam znac...

A pozatym, Asia spala mi calkiem niezle, wstawalam do niej w nocy tylko 4 rzy :-) , a teraz spi sobie od 10:00 i chyba pojde sie polozyc z nia...

Dziekuje jeszcze raz za to, ze jestescie!!!!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 lut 2008, 11:22

no maggie masz racje bawilam sie swietnie hihi
basiu po to tu jetsesmy zeby sie wspierac nawzajem :)trzymaj sie cieplusio bedzie dobrze :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
lece do swoich obowiazkow :ico_pranko: :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości