Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lip 2007, 17:09

magda26 pisze:a w dzien tez spi ale umie z 3 h nie spac i wtedy lezy sobie w lezaczku

ja tez hce takie dziecko spokojne, bo jak sie moja bez towarzystwa na chwile zostawi to placz i zgrzytanie zebow. jeszcze jej teraz wysypka jakas wyszla na twarzy i nie wiem, czy to skaza bialkowa, czy tradzik niemowlecy. jutro do lekarza ide.
Frydza, :ico_pocieszyciel:
madziorka, no to hop siup :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 lip 2007, 17:41

Jasnie Pani moze to potówki ja mojego Marcinka jak przyszlam ze szpitala tez cieplo ubieralam bo myslalam ze mu zimno i wyszly mu na policzkach i brodzie a teraz juz ok wszystko zniklo i go nie przegrzewam pediatra powiedziala ze raczki moze miec chlodnje oby nozki mial cieple :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 lip 2007, 17:46

MAdziorka trzymaj sie dzielnie, krzycz glosno, rob głupie miny i wracaj do nas szybciutko w dobrym towarzystwie :-) :ico_brawa_01:
MAdzia- w koncu buzke pokazalas! No no jaka piekna mamcia - ale masz złote dziecko - to ja sie nie dziwie, ze taka szczeliwa z Ciebie kobita! :-)
Frydza- bidulo Ty, baby to sie kurna mają z tymi cycami wiecej roboty niz z dziecmi :ico_olaboga: :ico_puknij:
Mały dał mi upichcic duzy obiad i sałatke z kurczaka, wiec zaraz wraca Krzys i bedziemy futrowac :-D
Uciekam na kawe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 lip 2007, 17:48

Juli oj spokojny jest ale da nam jeszzce popalic :D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 lip 2007, 18:16

madzia gratuluje grzecznego dzieciatka,moj sie budzi jak chce i je kiedy chce :ico_haha_01: np dzis w nocy malo co spalam,ale juz sie przyzwyczailam,ze to glodomorek jest...frydzai juli wspolczuje problemow z cyckami...jak czytam,to chyba szczesciara jestem,bo zadnych problemow z piersiami,ani razu mnie brodawki nie bolaly i mleka mam sporo,moze dlatego,ze maly czesto ciagnie :-D a zakupilam sobie masci na brodawki i zadnej nie wykorzystalam...dam kolezance co jest w ciazy,bo po co mi
agniecha a bepanthen tez ma ,ale on tez dobry do pupy dla dziecka,wiec smaruje :ico_brawa_01: wczoraj mu zeszlo,a dzis znow sie czerwona robi :ico_olaboga:
jasnie pani ja wlasnie wole nosidelko,nawet znalazlam jedno,co ponoc jest super dostosowane dla niemowlakow,kosztuje 50f ,ale licytuje uzywane na ebayu,moze sie uda :-D ja wlasnie sie boje pozycji w jakiej dzidzia lezy w chuscie,ale mowia,ze ok,wiec pewnie bubla bynie sprzedawali...przeciez taka chusta musi byc jakos sprawdzona czy sie nadaje ,zeby ja na rynek wypuscili :ico_noniewiem: my tez jutro idziemy do beby clinic :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lip 2007, 19:22

magda26 pisze:Jasnie Pani moze to potówki

ale jej tylko teraz na twarzy wyszlo, wczesniej miala potowki na cialku i fioletem zlikwidowalismy.
lucy23 pisze:jasnie pani ja wlasnie wole nosidelko,nawet znalazlam jedno,co ponoc jest super dostosowane dla niemowlakow,kosztuje 50f ,ale licytuje uzywane na ebayu,moze sie uda

sprawdz najpierw to nosidelko przez ile lat moze byc uzywane, bo na mojej chuscie pisze, ze tylko 4 lata od pierwszego uzycia (data przydatnosci do spozycia :-D ). a ta moja chusta ma atesty, chyba ja cos nie umiem :ico_noniewiem: . najwyzej jak marta mi na poonii napisala bede w niej kalafiory ze sklepu nosic :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 lip 2007, 19:38

Ech.. Wiecie co? to karmienie cycem jest kur** przereklamowane. I juz. Ide bo sie wkurzyłam.. ech.. :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 lip 2007, 01:43

dziewczyny dostalam smska od madziorki ma 1cm rozwarcia,nic nie boli i zbiera sily na push push...adasia wyslali do domu i jest jej smutno :( ale juz niedlugo bedzie miala babelka :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 lip 2007, 09:27

madziorka- DAJ CZADU!!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 lip 2007, 12:11

Kochane u mnie juz le-piej biore po 2 tabletki na goraczke i temperatura spada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cyca lodem okladam i jest juz prawie dobrze :-D dobrze ze mam duzo pokarmu to mala tego chorobska nie odczula :ico_oczko: MADZIORKA pusz pusz :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość