margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 cze 2009, 11:17

hello
ja juz zrobilam w domku to co mialam do zrobienia a teraz czas na słodkie lenistwo :-D
nie moge patrze naCiebie :ico_olaboga: :-D idz juz rodzic dziewczyno bo mnie tu strach bierze!
oj bardzo chetnie ale po za moim twardniejacym brzuszkiem i kilkoma bardziej bolesniejszymi skurczami nic nie chce sie dziac :ico_zly:
izuś_85, chyba wyglada na to ze Twoja Amelka naprawde ma jajuszka :ico_szoking:


hmmm tak siedze i sie zastanawiam czy jak w sobote pojde na ktg i skurcze beda na takim samym poziomie jak ostatnio to beda mi dawac cos zeby porod ruszyl czy dlaej bede tak sobie chodzic i czekac :ico_noniewiem: doswiadczone mamy jak myslicie

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

30 cze 2009, 12:52

witam was bączki:)
melduje sie w ten upalny,i słoneczny i meczacy dzien,
tak sie zabieralam z moi M do zakupow dla niuni ze sie zebralismy wczoraj:)
no i zostalo mi do kupienia tylko pare ciuszkow,choc na wyjscie ze szpitala dla dzidzi mam i pare pieluszek flanelowych i kosmetyki ,nozyczki,butelki ,termometr itp...
od rana popralam wszystko i kocyki tez i dopiero usiadlam przy kompie,w domku chlodniej bo na dworzu to taaaaaaka parowa:)...az i mi sie nie chce jesc:(

[ Dodano: 2009-06-30, 13:07 ]
aha/...wozek kupilismy ten http://cokupic.pl/opinie/Chicco-Trio-En ... 1d416cce21#
w tym kolorze:)
łozeczko w miare proste i w kolorze sosny...materac kokos pianka gryka,posciel i ochronki z drewexu...z baldachimem sie wstrzymalam,itd
ide zebrac ciuszki ze sznurka poprasuje jutro chyba:)))))))

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 cze 2009, 13:25

rybcia82, no wreszcie jakieś konkretne zakupy :ico_oczko: wózeczek super :ico_brawa_01:

ja to już chyba nie wychodzę na dwór, jest okropnie 8-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 cze 2009, 13:29

rybcia82, ja mam taki sam wózeczek ale czerwono szary :ico_brawa_01:
u nas dzis tez goraco choc ranona to sie nie zapowiadalo
heh ja dzis sobie sie obijam a inni maluja ogrodzenie farba
mi nie daja bo to farba olejna
od tego upału dostałam potówek na brzuszku :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 cze 2009, 13:36

izuś_85, chyba wyglada na to ze Twoja Amelka naprawde ma jajuszka :ico_szoking:
13 lipca mam kolejne usg, wiec mam nadzieje ze moje watpliwosci sie rozwiają raz na zawsze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

rybcia82, nareszcie zakupy porobione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wózek śliczny :ico_oczko: :ico_oczko:
mi został przewijak i wanienka na liscie, ale gdybym nie zdążyła to tatuś zadba o to zeby kupić :-D :-D

wróciłam właśnie z centrum, byłam u gina zapisać sie na usg i po zaświadczenie do USC że w ciąży jestem :ico_oczko: :ico_oczko:
byłam też zapytać sie w mojej nowej szkole o kierunki :ico_oczko: mam jeszcze troszke czasu żeby zadecydować, albo turystyka albo fryzjerstwo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

byłam też na targu, kupiłam sobie spódniczkę białą z pasem ciążowym i takie mega-gacie rybaczki przewiewne na upał, bo te co miałam to przetarłam w kroku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a dziś poszłam w sukience na ramiączkach :ico_puknij: :ico_puknij: było mi chłodno i luźno ale obtarłam sobie całe uda :ico_puknij: bo sie tak spociłam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 cze 2009, 13:44

13 lipca mam kolejne usg, wiec mam nadzieje ze moje watpliwosci sie rozwiają raz na zawsze
oj napewno Amelka to Amelka :ico_oczko:
ja jak na zewnatrz wychodze to zakładam na siebie koszulkę R. bo one takie luzniejsze nie co a moje wszystkie juz powoli ciasne sie robia :ico_wstydzioch: a w domku to w samym staniczku śmigam heh gdybyśmy mieszkali smai o chyba non stop chodzila bym nago :ico_wstydzioch: tak mi goraco :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 cze 2009, 13:48

malutkaniunia88, ja śmigam w domu też w koszulce na ramiączkach i majtuśkach :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: w domu tylko pies na mnie patrzy wiec moge sobie pozwolic :ico_oczko: :ico_oczko:

ja juz po drugim prysznicu dzisiaj :ico_oczko: :ico_oczko: znów czuje sie świeżo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 cze 2009, 13:50

czesc dziewczynki
wczoraj do 24 walczylismy i mam wszystko procz lampy i kontaktu jednego bo nowo zrobiony jest i tato nie skonczyl-jestem szczesliwa ze to juz koniec :ico_brawa_01:

Tagar ja kupilam taka lampe
Obrazek
na allegro 80zl z przesylka w praktikerze byla 129zl -ja mam pokoik 10m3 wiec nie za duzy i taka lampa mi w zupelnosci wystarczy do tego mam kinkiet kolo lozeczka
mebelki rownie ladne co poprzednio pokazalas :-)
olala :ico_brawa_01: za kolejny tydzien
rybcia82 wozek super tez bede kupowac chicco ale to dopiero spacerowke

odebralam dzis wyniki z wczorajszych badan pozbylam sie tych cholernych bakterii a zelazo po raz pierwszy w zyciu chyba mam az 237 a 3tyg temu bylo tylko 19 czyli nie ide do szpitala :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zostalo mi umycie okna powieszenie firanek wyszorowanie tapczaniku i podloge umyc i malutki pokoj bedzie LUX :-D (nawet bez tej lampy :ico_oczko: )
jutro o 10-40 wizyta u gina i usg :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 cze 2009, 13:56

izuś_85, ja tam smigam w staniczku ;] a co brat pojechal na popoludnie do pracy wiec w domku same baby zostaly takze nie mam co sie wstydzic
betina, sliczna lampa :]
jutro o 10-40 wizyta u gina i usg
czekamy na wieści :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 cze 2009, 14:00

betina, no to super wiesci niesiesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość