Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 kwie 2011, 19:45

Wiadomość od Wioli-Dawidek ssie coraz lepiej, jutro wychodzą do domu. Oboje czuja się dobrze. W wolnej chwili wejdzie i wstawi zdjęcia.

Markotka a jak Twój azs? Mi coś dziwnego dzieje się z dłońmi-jakąś godzinę temu, tak do nadgarstków były w leciusieńko czerwone plamki, teraz są całe czerwone. Nie wiem czy to azs (bo od kilku dni swędziały i były bardzo suche) czy może uczulenie na truskawki bo zjadłam małe pudełko. Ostawiam te truskawki ale nie mogłam się powstrzymać i nawet miały smak truskawek.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 19:49 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 kwie 2011, 19:48

a tak to mam naszykowane piżamy Zabronić nie mogę
Zabronić nie zabronią ale mogą się czepiać :ico_oczko: Zalezy na jakich trafisz ludzi. Ja nadal zachęcam do brania koszul :ico_oczko:
ja wypiłam wapno i póki co swędzenie ustało
No to super! :ico_brawa_01: Oby już nie swędziało :ico_sorki:
zwracam uwagę oczywiście ów palacz bardzo oburzony
Ja się zawsze boję uwagę zwrócić :ico_wstydzioch: Poprostu mówię do Filipka "chodź pójdziemy dalej bo tu pani pali".

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

29 kwie 2011, 19:50

Koroneczka a dziękuję, wiesz że nawet lepiej bo mała musiała się przemieścić i te żyły tak jak by pobladły i są zdecydowanie mniej widoczne. Mój teraz siedzi i narzeka że by się piwa napił a nie chce mu się iść to mówię, ze niech przestanie mnie dziś męczyć, bo wypnę brzuch i polecę mu kupić, by się w sklepie zdziwili :ico_olaboga: :ico_zly: ja go dziś ubiję, mówię, wam. Mykam małą zbierać.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 kwie 2011, 19:51

Murchinson, dziękujemy za wieści i czekamy na fotkę Dawidka :ico_brawa_01: Dzielny maluszek szybko załapał ssanie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-29, 19:53 ]
mama Izuni, ja ostatnio mojemu mężulkowi kupowałam, ale jakoś nie pomyślałam że ktoś mógłby się zdziwić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 kwie 2011, 20:03

Koroneczka jedną koszulę mam-na czas porodu i chyba kupię sobie jakąś tanią na allegro na pierwszą dobę, a później już portki, bo szlag mnie w tej koszuli trafi jak będzie się kręcić i podwijać :ico_oczko: Czuję się bez zmian, trochę się przespałam, ale nic to nie dało. Dobrze, że po wapnie mniej swędzi :ico_sorki:

Murchinson dzięki za wieści od Wioli :-D z moim azs spokój, jedynie oczy muszę zmywać płynem micelarnym-zwykłego mleczka nie mogę, a tak to używam zwykłych kosmetyków i jem wszystko. Truskawki jadłam kilka razy i nic się nie działo. Boję się trochę, że po porodzie wysypie mnie totalnie :ico_sorki:

mama Izuni to ładnie Cię dzisiaj mąż denerwuje :ico_sorki: postrasz go, że zaraz urodzisz jak nie przestanie :ico_oczko:

Motylek ja zwracam uwagę, jest zakaz palenia w obrębie przystanku, to trzeba ludzi uczyć kultury :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 kwie 2011, 20:12

ja zwracam uwagę, jest zakaz palenia w obrębie przystanku, to trzeba ludzi uczyć kultury
I słusznie :-) Ja poprostu nie potrafię :ico_wstydzioch:

Ja mam trzy koszule na wypadek gdyby mnie dłużej zostawili i koszulkę męża do porodu :-) Tak samo rodziłam Filipka. Też uważam że wygodniejsze są piżamki ale po porodzie jednak wolę koszulę bo lepiej mozna się wietrzyć a to ważne przy gojeniu krocza.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 kwie 2011, 20:14

HMMM JA NIE WIEM JAK TO Z TYM KTG
ostatnio te skurcze mialam w granicach 6-9
a dzis czulam ze mam skurcz dosc mocny, patrzylam i bylo kolo 50-60, i tak sie powtorzylo kilka razy
hmmmm i wynik tez ok

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 kwie 2011, 20:21

Koroneczka jedną koszulę mam-na czas porodu i chyba kupię sobie jakąś tanią na allegro na pierwszą dobę, a później już portki, bo szlag mnie w tej koszuli trafi jak będzie się kręcić i podwijać :ico_oczko:
Jak byłam w szpitalu to położna radziła jednej dziewczynie by zamiast piżamy mąż przywiózł jej koszulkę T-shirt bo mniej się skręca niż koszula a łatwiej wietrzyć. Sądzę, że to jednak kwestia indywidualna.
Mi koszula nie przeszkadza jak ciepło na dworze byleby by była bawełniana, tych satynowych nie cierpię.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 kwie 2011, 20:26

Emilia ja skurcze od 30 tygodnia mam ok. 20 Twoje 50-60 to jeszcze nie tragedia ale powoli coś się dzieje jak dojdą do 100 to można rodzić

Markotka ceny tych wózeczków mnie powaliły O.o sporo kosztują

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 kwie 2011, 20:27

Mi koszula nie przeszkadza jak ciepło na dworze byleby by była bawełniana, tych satynowych nie cierpię.
to tak jak mi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Donaldrak i 1 gość