Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 lut 2008, 22:56

Aginka, jestem w szoku, że taka lista oczekujących na żłobek jest :ico_szoking: ...
A naszą Kristi może już dopadły jakieś dolegliwości porodowe? Nie było jej wieczorkiem na tt...
Basiu, czekamy razem z Tobą do jutra. Postaraj się spokojnie usnąć i nie myśleć.
Co do Izy, to na blogu wczoraj chyba pisała o Matusiu. Wszystko jest ok. I domeczek się pięknie buduje.

Niunia śpi, ja też idę pod prysznic i lulu...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lut 2008, 23:51

Aginka pisze:Basiu , Twoja obecność wśród nas naprawdę wiele wniosła


To bardzo mile co mowisz, ale ja nic nie zrobilam nadzwyczajnego, po prostu jestem soba, a bardzo Was wszystkie polubilam i bardzo sie ciesze ze tu trafilam i moge uczestniczyc razem z Wami w Waszych radosciach i smutkach a i ze Wy dzielicie moje radosci i problemy razem ze mna :ico_buziaczki_big:


Basiu, czekamy razem z Tobą do jutra. Postaraj się spokojnie usnąć i nie myśleć.


staram sie nie mysles Aniu, naprawde....


No wlasnie ciekawe co z Kristi ?
Dobrej nocki kochane! :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lut 2008, 00:48

Basieńko czekamy z tobą i trzymamy kciuki, żeby operacja odbyła się jak najszybciej !!!
Aginka pisze:Basiu , Twoja obecność wśród nas naprawdę wiele wniosła i my też dziękujemy Ci że JESTEŚ ...

Zgadzam się w stu % Aginko
Barbara pisze:To bardzo mile co mowisz, ale ja nic nie zrobilam nadzwyczajnego, po prostu jestem soba, a bardzo Was wszystkie polubilam i bardzo sie ciesze ze tu trafilam i moge uczestniczyc razem z Wami w Waszych radosciach i smutkach a i ze Wy dzielicie moje radosci i problemy razem ze mna :ico_buziaczki_big:

Własnie to że jesteś sobą i jesteś taka jaka jesteś , jest "najfajniejsze"
Mama_Kingi pisze:Co do Izy, to na blogu wczoraj chyba pisała o Matusiu. Wszystko jest ok. I domeczek się pięknie buduje

no to dobrze, mam nadzieje że wkrótce do nas wpadnie :ico_oczko:
Anuś tak sobie pomyśłałam ż chyba wkrótce powinnaś zmienić nick, na "Mama_kingi_i_patryka" :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Dobranocki dziewczynki Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 lut 2008, 08:16

dzień dobry - ja z pracy ....

A ja myślę - wcale nie cwaląc się - że każda z nas ma w sobie coś nadzwyczajnego - i właśnie dlatego "tworzymy" tak fajną "paczkę" - kurcze - tylko żal że tak nas porozwalało po Polsce i świecie - no ale pewnie Bóg tak zrobił bo pewnie miał opracowanie jakieś normy dot. "stężenia fajowych babeczek na 1km2" :ico_oczko:

Myśliczie że Marcus jest juz na świecie ??? Może nie mam racji ale ciąże Kristi - i każdej mamy - przeżywamy jak własne - no i o to chodzi ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lut 2008, 10:30

A ja myślę - wcale nie cwaląc się - że każda z nas ma w sobie coś nadzwyczajnego - i właśnie dlatego "tworzymy" tak fajną "paczkę"


Zgadzam sie z Tobą w 100% :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Co do Kristi to jeszcze wszoraj widzialam ze smienila status na gg, ale to nie oznacza, ze nie mogla juz isc zaczac rodzic... Mam nadzieje, ze jak cos to szybciutko da znac [b]Ani[/a] a Ania nam :-)

Probuje uspic Asie, bo cos mi tarla oczka i ziewala, ale jak tylko wyladowala w lozeczku to nabrala wigoru i sie gada sobie z misiem, a teraz wola: "mama! Bama!" (czyli: mama Basia :-) , wiec niestety mosze do niej isc

Milego dnia dziewczynki

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2008, 10:50

Witajcie Dziewczyny
Wszystkie czekamy na wiadomości od Kristi. Jak tylko coś będę wiedziala, zaraz napiszę.
Anuś tak sobie pomyśłałam ż chyba wkrótce powinnaś zmienić nick, na "Mama_kingi_i_patryka" :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Hahaha, pewnie tak trzeba będzie zrobić :ico_haha_01:
Aginka, zgadzam się z Tobą. Jesteśmy już całkiem zgraną paczką mamuś. Wspieramy się i cieszymy razem. Tylko szkoda, że tak daleko od siebie jesteśmy. Ale to może też nas bardziej scala w grupę...?
Barbara, odpocznij sobie razem z Asiunią. Czeka Cię znowu dzień pełen stresu i emocji...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

20 lut 2008, 11:34

hej baboski
basiu to co dziewuchy napisaly to sama prawda a pamietaj ze baboski z tt nigdy sie nie myla :ico_haha_01:
jestesmy z toba i wierzymy ze wszystko bedzie dobrze ....dobrze ze masz takich wspanialych rodzicow i zaopiekuja sie asia a ty wiedzac ze musisz do niej wracac szybciutko nabieresz znow sil ...asia to twoja sila
macie racje zszkoda ze jestesmy tak porozrzucane aginka masz racje za duzo by nas fajnych babosek bylo na 1km2 :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: t5ego otoczenie by nie znioslo :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
:ico_kawusia: wszystkim proponuje na poczatek milego dnia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lut 2008, 11:39

Aginka pisze:A ja myślę - wcale nie cwaląc się - że każda z nas ma w sobie coś nadzwyczajnego - i właśnie dlatego "tworzymy" tak fajną "paczkę" - kurcze - tylko żal że tak nas porozwalało po Polsce i świecie - no ale pewnie Bóg tak zrobił bo pewnie miał opracowanie jakieś normy dot. "stężenia fajowych babeczek na 1km2" :ico_oczko:

Aginka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez tak myślę , mam jednak nadzieję że się kiedyś spotkamy :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Aginka pisze:Myśliczie że Marcus jest juz na świecie ???

no miejmy nadzieję, ze jeżeli tak to Kristi da szybciuchno znać Ani

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lut 2008, 12:31

Maggie z Adusią wszystko dobrze,czuje sie już znakomicie i nic już nie widać po oczku zeby kidykolwiek coś było nie tak :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maggie pisze:Aginka tez tak myślę , mam jednak nadzieję że się kiedyś spotkamy

ale byłoby fajnie i też mam taką nadzieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lut 2008, 12:55

aginka masz racje za duzo by nas fajnych babosek bylo na 1km2 :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: t5ego otoczenie by nie znioslo :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Dokładnie, ludzie by się załamali już totalnie
justyna25 pisze:Maggie z Adusią wszystko dobrze,czuje sie już znakomicie i nic już nie widać po oczku zeby kidykolwiek coś było nie tak :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to całe szczęście, całuski dla Adusi :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość