Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lut 2008, 14:14

Hej,Hej Wam
Jestem jeszcze w ciazy,i Moj Marcusek w moim brzuchu..
Chodzi o to ze wczoraj bylismy z moim mezem u takiej pani hebammy(cos wiecej jak pielegniarka :ico_oczko: ) i ona zrobila mi badanie reczne i powiedziala ze glowka malego jest jeszcze wysoko a ja czuje ja tylko jak chodze ze mi sie odbija i ze niby potrwa jeszcze kilka dni zanim zejdzie troche na dol.. a co ciekawe jest powtarzala mi ze mam malemu robic miejsce.. ale ja niewiem jak?? A pozniej mi tesciowa juz w nonono ze mam duzo lezec i i jak najmniej siedziec bo niby siedzeniem przytrzymuje malego ze nie idzie na dol dalej.. po czesci moze ma tesciowka racje a drugiej strony jak sobie pomysle ze kazda kobieta w ciazy by musiala nie siedziec.. no ale mysle ze maly za niedlugo zechce na swiecie sie pojawic..
Narazie mnie nic nie boli i jest ok,czuje odbijajaco sie glowke i pozatym deklikatnie czasami boli mnie w krzyzu i nic wiecej.. i maly jest ruchliwy i kopie.. wczoraj mi robili 15 minut CTG to sa te tony serduszka malego i wyszlo swietnie te Ctg takze wszystko ok ale maly ma czas.. a ja niewiem czy to dobrze czy zle... i niewiem co myslec i boje sie troche zeby mi nie wywolywali zeby mi za szybko wody nie odeszly.. o rety chcialabym juz to miec za soba i malego Marcuska w ramionach ale nie jest az tak latwo jak myslalam.. i ta pani hebama wczoraj mi powiedziala ze wszystko mam tam pozamykane miala na mysli macice itd.. takze maly ma naprawde czas i powiedziala ze Malemu dobrze jest u mnie w brzuchu... haha ale ja juz bym chciala go miec na raczkach a nie w brzuchu :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Wczoraj nie weszlam bo jakos nie mialam natchnienia,jestem ostatnio jakas zmeczona wiecznie.. i strasznie drazliwa.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
U nas nocka ok,mala od 4 00 spala ze mna i nawet dala sie nam ladnie do 8 15 wyspac :ico_oczko:
Tak samo mysle jak wy ze kazda z nas jest inna,na swoj sposob wyjatkowa i dlatego jestesmy fajna paczka mamusiek :ico_oczko:
Mile to ze sie martwilyscie o mnie,wszystko po staremu a jak sie cos bedzie dzialo napewno sie odezwe i dam znac Ani :ico_oczko:
Buziaczki dla was wszystkich i czekam dalej az maly moj syneczek bedzie chcial byc juz na swiecie,nawet ta pani wczoraj w tym szpitalu powiedziala ze chlopcy sie raczej na swiat nie spiesza ze maja czas i ze sa leniwi.. A jak nas nie bylo to mala Nicolinka zostala ze swoja babcia,ze bylo fajnie ze sie bawily obie z moja tesciowa a jak przyszlam do domu to mala Nicole jak mnie zobaczyla to rozlozyla raczki i mnie tak mocno przytuliala a ja w szoku bylam ale tez bylo to troche wzruszajace.. bo nie zachowywala sie tak raczej.. jak przyszlismy wczesniej to nawet nie zauwazyla ze juz wrocilismy a wczoraj takie zaskoczenie i jak mi bylo milo na sercu ze moze jednak moje dziecko troche za mama tesknilo :ico_wstydzioch: :-D :ico_brawa_01:
Ok ide troche polezec ale ja nie umiem tak za bardzo.. bo pozniej tylko sie rozleniwie i nic z tego niema..

Justyna ciesze sie ze z Ada wszystko super :ico_brawa_01:

Tez mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy wszystkie i pocichu sobie o tym marze.. :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Milego dzionka paa

[ Dodano: 2008-02-20, 13:16 ]
Aha,nie napisalam ze moje kochane dziecko spiii a ja mialam czas i na spokojnie wszystko napisalam,a wiec do pozniej a i u nas pogoda piekna takze moze pojade z tesciami na zakupy ale to jeszcze pomysle pozniej paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2008, 14:26

Oj, Kristi :ico_nienie: , a my już wszystkie czekałyśmy na Marcuska. A ja stale sprawdzałam, czy mi się telefon nie rozładował :ico_haha_01: . Ale dobrze, niech sobie maleństwo posiedzi jeszcze u Mamusi w brzuszku. Odpoczywaj sobie.
A Nicole dorasta i więcej rozumie. Tęskniła za Tobą i jak Cię zobaczyła, to chciała Ci pokazać, jaka jesteś dla naiej ważna i jak dużo dla niej znaczysz.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lut 2008, 14:48

Dziewczynki, ja dzisiaj miala od rana zalatwiania, ale juz wszystko mi sie udalo zaalatwic! :ico_brawa_01:

Bylam jeszcze raz na popraniu krwi, bo jeszcze cos im trzeba byla, potem zaczszepili mnie na zoltaczke (bo to tez trzebba bylo), a na koniec pojechalam do biura pracy, bo przeciesz ja i Asia bylysmy ubezpieczone przy J. (a ze on ma wszystko w d... to i tego by mi tez nie zalatwil, a po 2gie nie mam ochoty z nim rozmaiwac, bo wiem ze by specjalnie zwlekal, a nie chce juz NIC od niego!), wiec pojechalam z moim tata i oczywiscie nie chcialy mnie ubezpieczyc, bo jestem (teoretycznie, bo nie wiem mczy sie juz nas nie pozbyl) ubezpieczona przy nim), bo uparcie twierdzily ze musze byc ubezpieczona przy mezu i Asia tez. Dobrze ze trafilam tam naznajoma moich rodzicow i jak uslyszlam jak moj tata powiedzial ze maz mnie i corke zostawil i nie wiadomo gdzie jest a ja mam operacje i mosze byc ubezpieczona, to ona wkroczyla do akcji, i zarejestrowala mnie po raz drugi, takrze juz jestem ubezpieczona i mam swoja ksiazeczka bezrobotnego no i Asia jest ubezpieczona przy mnie :ico_sorki: :ico_sorki: .

PowiemWasm ze gdyby nie moi rodzice to bym chyba sobie nie dala rady.. Ale ze to nie to samo, mowic rodzicom o wszystkim dlatego bardzo sie ciesze, ze Was mam!!!

Acha! w piatek rano mam byc w Krakowie na oddziale, i prawdopodobnie juz w piatek bede miala ta operacje...

Dam Agince moj nr komorki, mam nadzieje ze nie bedzie miala nic przeciwko, i bede do niej pisala smski to Wam przekarze, bo nie wiem kiedy mnie wypuszcza za szpitala..... a chcialabym miec jakis konkakt z Wami...

Kristi, a my tu wszystie czekamy na wieci :ico_nienie: , odpoczywaj ile mozesz!!

Dziewczynki pewnie jeszcze przyjde tu do Wasm, ale nie obiecuje ze jutro sie pokaze, to zalezy czy pojade do K-wa jutro z tata czy w piatek rano, bede pisala do Aginki, to Wam przekaze ....

Bardzo sie ciesze, ze jestecie!!!

Przepraszam, bo cos strasznie haotycznie pisze, ale mam nadzieje ze sie doczytacie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2008, 15:18

Basiu, dobrze, że udało Ci się załatwić to ubezpieczenie :ico_brawa_01: . To jest takie ważne! I te wszystkie szczepienia. Super. Masz bardzo kochanych Rodziców.

Ja mam taką propozycję, odnośnie numerów telefonów: Może niech któraś z nas zbierze wszystkie nasze telefony i roześle do innych mamuś. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lut 2008, 15:21

Mama_Kingi pisze:Ja mam taką propozycję, odnośnie numerów telefonów: Może niech któraś z nas zbierze wszystkie nasze telefony i roześle do innych mamuś. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Co Wy na to?


Ja jestem za! :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lut 2008, 15:51

Barbara pisze:Mama_Kingi napisał/a:
Ja mam taką propozycję, odnośnie numerów telefonów: Może niech któraś z nas zbierze wszystkie nasze telefony i roześle do innych mamuś. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Co Wy na to?


Ja jestem za!


ja też :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 lut 2008, 16:57

Barbara, dzięki za zaufanie .... ale pomysł z tel jest dobry ... oczywiście - nic na siłę - kto chce ten da ...... no właśnie - kto się zajmie?? Może Ania ??? Ja Ci wyślę na PW ...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2008, 17:26

ok . Ja mogę zebrać te numery i roześlę je między resztę.
I oczywiście-tak jak napisała Aginka- nic nz siłę. Która chce, to mi wyśle PW.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 lut 2008, 17:58

Mama_Kingi, ja wyslałam na PW....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lut 2008, 20:53

Aniu, ja tez Ci wyslalam moj na PW....

Asia mi padla, spala dzisiaj tylko niecala godzinke, wykapalam ja i spi sobie slodko.

Ja juz prawie sie spakowalam, bo prawdopodobnie jutro wieczorem pojede do Krakowa, bo rano w piatek mam byc na klinice...

[ Dodano: 2008-02-20, 22:20 ]
Dobrej nocki dziewczynki! :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość