Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 sie 2012, 19:30

Na ciemieniuszke bardzo nam pomogl krem z AA. Naprawdesolidny i skuteczny :-)

Kasiala z tymi chlopami to chyba juz tak jest. W podobnym okresie i ja mialam spiecie z moim. Ale w koncu sie zebralam i powiedzialam co mi sie nie podoba, czego oczekuje i sie polepszylo. Powiedzialam mu ze dziecko to jest nasz obowiazek a nie tylko moj. Ze tak samo jak on jest zmeczony praca ja moge byc zmeczona opieka nad mala. Powiedzialam mu ze wychodzi do ludzi tu z kims pogada tam z kims innym a ja co ?
Sproboj pogadac o swoich odczuciach z mezem. Bo to moze wiele wyjasnic miedzy Wami.
No bo pamietaj... maz Cie wkurza, Ty sie stresujesz, a Kaja rez to czuje. Do tego z nerwow mleka mniej. Trzymam kciuki !
gosia888 za Ciebie tez :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 sie 2012, 09:56

cześć kobietki, pamiętacie mnie jeszcze? :ico_oczko:
my tydzien temu chrzcilismy Agatkę, nie spała w kościele ale i nie płakała, patrzyła na ksiedza aż powiedział w trakcie chrztu "ale grzeczny aniołeczek" :ico_haha_02:

żółtaczka jeszcze nie zlazła,zaliczyliśmy z tej okazji Prokocim przed chrzacinami, wtedy bilirubina na poziomie 6.5 była. Za tydzien ją ukłujemy po raz setny iu sprawdzimy krew :ico_noniewiem:

Gosia a u Was już mam nadzieje bez kolorku?

u nas w kupie też jest śluz ale nie zauważyłam różnicy jak jadłam mleko i jak nie jadłam. to troche jem, jedynie czystego mleka nie piję, zastępuję napojem sojowym o smaku waniliowym z Biedronki :ico_oczko:

co do mężów to mój przy smyku brał czynny udział bo junior był mega absorbującym dziecięciem. a Agatka jest grzeczna to sama się nią zajmuję. jedynie na wieczór jej się zdarzają płacze to wtedy mi ją ponosi i ulula. w nocy małą jada albo ok 1, 4 i 6 albo tylko o 3 i 6tej.
w ogóle po tych szpitalach zrobił sie z niej niejadek i ma w nosie cyca, je po 3-5 minut co 2 godz i więcej no way. nie wiem ile teraz waży ale na pewno nie przybiera tak jak na początku- w ciągu pierwszych 2 miesięcy przytyła 2 kg ateraz za tydzien ją zważę to zobaczymy

GRATULACJE dla śieżoupieczonych mamusiek!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-08-2012, 10:51 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 sie 2012, 11:27

Marta26, ale slicznotka!!!!! Przepraszam,ze nie odpisalam,ale wtedy spalam i potem zapomnialam :ico_noniewiem:
Za tydzien ją ukłujemy po raz setny iu sprawdzimy krew
Trzymam kciuki zeby bylo ok!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 sie 2012, 11:33

Przepraszam,ze nie odpisalam
:ico_placzek: :ico_nienie: :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 sie 2012, 11:54

Marta26, jak pięknotka ślicznie główkę trzyma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do naszej żółtaczki ja nie widzę. Za tydzień idziemy na szczepienie to lekarka oceni czy trzeba kłuć bo nie był kłuty od czasu szpitala.
w ogóle po tych szpitalach zrobił sie z niej niejadek
a nie ma anemii? Mi właśnie coś w tym wieku z Tomkiem anemia się przyplątała.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 sie 2012, 13:01

gosia888, ona ma dolne granice normy, bierze kw.foliowy bo żelaza ma dużo.
na prokocimiu pobrali jej raz krew z wenflonu uprzednio solidnie przepłukanego i taka jej słaba morfologia wyszła że nastraszyli mnie przetaczaniem. a na drugi dzien nagle wyszło 0,5mln czerwonych krwinek więcej :ico_puknij: jedna dr przyznała że błedne było pobranie krwi z wenflonu ale druga wypierała mi się w żywe oczy :ico_noniewiem:
w ogóle to epopeję bym tu strzeliła chcąc opisać pobyt tam, niby tacy fachowcy a czułam się tam jak w programie " mamyCię", czekałam kiedy ktoś wyskoczy zza ściany i powie że te ich idiotyzmy to głupi żart :ico_puknij: sam fakt że 4 dni pod rząd badali morfologię, chcieli teżpiąty ale uciekłamna własne żądanie- bo wszystkie wyniki były OK a codziennie słyszałam" wyjdzie pani jutro jak wyniki będą OK". wynikibyły dobre a znów słyszałam " wyjdzie pani jutro...". paranoja.
eh, szkoda gadać wogle o tym, staram się nie myśleć. tym bardziej że byliśmy w poradni hematologicznej a ich oddział jest razem zonkologicznym. 4dni patrzyłam na dzieci biorące chemię. najmłodsze 4 miesiące, 2latka, roczek. masakra. skopało mi to psychike totalnie

[ Dodano: 26-08-2012, 13:48 ]
Aniula, widzę że zaglądasz, co u Was, jak dziewczynki? wrzuć jakieś fotki :ico_sorki: :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 sie 2012, 14:04

Witajcie ja o zdjeciach caly czas pamietam pisze jednak bo mam problem....w nocy dostalam strasznych boli brzucha jak menstruacyjne w sumie to 5 tygodni po porodzie- myslalam ze okres dostane ale nic. 2 razy musialam paracetamol zazywac i nie bylam wstanie mlodej wziasc na rece - dostalam dreszcze i czulam sie paskudnie - czy to nadal macica sie obkurcza?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 sie 2012, 14:54

Mamusia28, ja bym zadzwonila do swojego lekarz,lepiej sie upewnić bo to jednak jeszcze jest połóg A gorączke mialas? Bo mi moj gin mowil ze ja w pologu dostane temperatury to mam do niego natychmiast dzwonić.
tym bardziej że byliśmy w poradni hematologicznej a ich oddział jest razem zonkologicznym. 4dni patrzyłam na dzieci biorące chemię. najmłodsze 4 miesiące, 2latka, roczek. masakra. skopało mi to psychike totalnie
.
:ico_placzek:
Masakra...moja przyjaciolka kiedys 8 miesiecy lezala na hematologii...strasznie smutny oddział :(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 sie 2012, 17:16

Mamusia28, sprawdź to bo tak jak pisze Madleine może to być poważniejsza sprawa...np złe oczyszczenie się macicy po porodzie.

Marta26, Agatka jest śliczna :ico_brawa_01:
My chrzcimy 15.09 :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 sie 2012, 17:31

My chrzcimy 15.09
A my 7.10 :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość