Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lut 2008, 23:22

Dobry wieczor Baboski
To ja sie melduje wieczorkiem zebyscie sie nie martwily bo nie urodzilam jeszcze i niewiem kiedy urodze.. to takie troche przygnebiajace.. ale czekam az glowka Marcusa sie ladnie osunie i wtedy moze urodze .. no ale czas pokaze jak bedzie :ico_oczko:
U nas dzisiaj dzien minal ok,bylismy na zakupach mala byla grzeczna a wczesniej sobie bylysmy na malym spacerku i wzielam malej jej wozek dla lalek i sobie spacerowala pchajac wozek :ico_oczko:
Tesciowa nawet dzisiaj znowu dzwonila i pytala jak sie czuje i wogule pogadalysmy i bylo mile i jest ze tak sie troszczy o mnie i pyta jak sie czuje.. jak moja mama zadzwoni to tylko mowi o sobie co u niej a co u mnie tak dokladnie to nie zapyta.. :ico_noniewiem: :ico_placzek:
Powoli boli mnie brzuch czesciej.. wiec mysle ze jednak za niedlugo urodze bo czuje taki jakby nacisk .. chyba cos w tym jest z tym siedzeniem.. dzisiaj duzo lezalam i teraz tez jestem w pozycjii pol lezacej :ico_oczko: i czuje ze cos sie dzieje ale to jeszcze potrwa i potrwa..
Moja Nicole spala dzisiaj tylko 1 godzinke w ciagu dnia a druga godzinke kolo niej lezalam i usypialam ale nie udalo sie :ico_noniewiem: mala juz chciala spac i to pokazala :ico_oczko:

Ania ty moj numer komorkowy masz wiec tez go mozesz dalej rozeslac jak chcecie moj numer.. Pozdrawiam :ico_oczko:

Milej nocki wam zycze buziaki paa dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 lut 2008, 10:13

witajcie babki
ale się za wami sęskniłam..ach..przepraszam ze nie zagladalan..tak jakoś wyszło

kristi trzymam mocno kciuki za ciebie..to już lada dzień będziesz mamusią dwóch cudnym dzieciaczków..ciesze sie ze relacje z tesciową są lepsze......jak tylko cos zacznie s,e dziac szybciutko dawaj nam znać

Basiu bardzo mi przykro..nie qwiem co napisać..rzymam mocno kciuki za ciebie.na pewno operacja się powiedzie....jestes niesamowicie silną kobitką.....najwazniejsze ze nie jestes z tym wszystkim sama....masz kochających rodziców a to bardzo ważne......

a u nas co?? tak jakoś spokojnie.....Mati szaleje i kominuje jak zawsze...postępy z nocnikowaniem marne..nie chce usiedziec na nocniku choc minuty...malutko gada ale wszystko rozumie......
domek sie buduje....
za 3 dni mam dostać @.mam nadzieje ze nie dostane.....
doczytam troszkę poznije i napisze wiecej
buziaki

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 lut 2008, 11:02

Witajcie dziewczynki!

Basiu bardzo mi przykro..nie qwiem co napisać..rzymam mocno kciuki za ciebie.na pewno operacja się powiedzie...


Dziekuje Izuniu za wsparcie... :ico_buziaczki_big:


iza pisze:postępy z nocnikowaniem marne..nie chce usiedziec na nocniku choc minuty...


u nas, tez tak sobie, Asia ostatnio jakk chce kupke, to chowa sie za firanke i za nic jej nie idzie z tamtad wziasc, a potem wychodzi i mowi: "mama kupa!" , no ale kupka jest juz w pampersie :ico_noniewiem: , a o siusiu to juz wogule nie wola..
Co prawda siedzi na nocniku, ale to tez zalezy od dnia, bo raz siedzi i zrobi kupke, albo chociaz siku, ale z reguly do nie chce siadac na nocnik...

iza pisze:malutko gada ale wszystko rozumie......


Iza, Asia zaczela mi mowic tak z dnia na dziec, i teraz zaczyna mowic juz calymi zdaniami. Wiec nie martw sie, tym, bo ja tez sie 'martwilam' ze nic nie mowi a jak juz sie rozgadala, to nie idzie jej czasami buzi zamknac :ico_haha_01:


Dziewczynki, jade wieczorkiem dzisiaj, chcialabym wyjechac tak po kapieli Asi czyli po 19:00, no ale to moj tato jest kierowca :ico_haha_01: . Postaram sie jeszcze do Was zajrzec

[ Dodano: 2008-02-21, 10:02 ]
Witajcie dziewczynki!

Basiu bardzo mi przykro..nie qwiem co napisać..rzymam mocno kciuki za ciebie.na pewno operacja się powiedzie...


Dziekuje Izuniu za wsparcie... :ico_buziaczki_big:


iza pisze:postępy z nocnikowaniem marne..nie chce usiedziec na nocniku choc minuty...


u nas, tez tak sobie, Asia ostatnio jakk chce kupke, to chowa sie za firanke i za nic jej nie idzie z tamtad wziasc, a potem wychodzi i mowi: "mama kupa!" , no ale kupka jest juz w pampersie :ico_noniewiem: , a o siusiu to juz wogule nie wola..
Co prawda siedzi na nocniku, ale to tez zalezy od dnia, bo raz siedzi i zrobi kupke, albo chociaz siku, ale z reguly do nie chce siadac na nocnik...

iza pisze:malutko gada ale wszystko rozumie......


Iza, Asia zaczela mi mowic tak z dnia na dziec, i teraz zaczyna mowic juz calymi zdaniami. Wiec nie martw sie, tym, bo ja tez sie 'martwilam' ze nic nie mowi a jak juz sie rozgadala, to nie idzie jej czasami buzi zamknac :ico_haha_01:


Dziewczynki, jade wieczorkiem dzisiaj, chcialabym wyjechac tak po kapieli Asi czyli po 19:00, no ale to moj tato jest kierowca :ico_haha_01: . Postaram sie jeszcze do Was zajrzec

[ Dodano: 2008-02-21, 10:03 ]
Dziewczynki, wystapil mi jakis blad i wkleilo mi to samo 2 razy, bardzo Was przepraszam ale nie moja wina :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 lut 2008, 11:15

Cześć dziewczynki moje kochaniutkie.

Anus ja także Ci wyslę mój numer za chwileczkę.
Basieńko całe szczęście że udało się Ciebie ubezpieczyć, kamień serca...matko przerażające jest to ze bez znajomości mało co można załatwić...ludzie nic nie starają się zrozumieć, masz CUDOWNYCH rodziców Słońce.
Kristi pisze:Powoli boli mnie brzuch czesciej.. wiec mysle ze jednak za niedlugo urodze bo czuje taki jakby nacisk .. chyba cos w tym jest z tym siedzeniem.. dzisiaj duzo lezalam i teraz tez jestem w pozycjii pol lezacej :ico_oczko: i czuje ze cos sie dzieje ale to jeszcze potrwa i potrwa..

e juz niedługo zobaczysz Marcus juz się szykuje do drogi :ico_oczko:
Iza no wreszcie jesteś , trzymamy kciuki za to zeby @ się nie pojawiła...hmmmm a co do nocniczkowania, to u nas to samo...kiespko nam to idzie.

[ Dodano: 2008-02-21, 10:17 ]
Barbara pisze:Dziewczynki, jade wieczorkiem dzisiaj, chcialabym wyjechac tak po kapieli Asi czyli po 19:00, no ale to moj tato jest kierowca :ico_haha_01: . Postaram sie jeszcze do Was zajrzec

Basiu mam nadzieje że jeszcze sie zobaczymy prtzed Twoim wyjazdem, ale jakby co to szerokiej drogi...no i bądz dobrej mysli Kochana, my tu wszystkie będziemy za ciebie trzymać kciuki :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 lut 2008, 14:32

Witajcie.
Basieńko- silna kobietko- wszystkie jesteśmy z Tobą myślami. Niczym się nie przejmuj- będzie dobrze.
Iza, no w końcu pojawiłaś się kobietko. Mam nadzieję, że @ nie przylezie teraz i przynajmniej przez najbliższy rok :ico_haha_01:
Maggie, iwonap, justyna25,Aginka,Basia, Kristi- Wasze numery tel. doszły do mnie i zaraz wszystkie zbiorę w całość i roześlę pozostałym :-)

Kinga wstała przed 7 :ico_szoking: i w bek, że "ra", czyli razem do mnie i do Grześka do łóżka. Miałam nadzieję, że jeszcze zaśnie. Widać, nadzieja matką głupich. Nic z tego...
Na 10 miałyśmy wizytę u lekarza i szczepienie od pneumokoków. Już mamy to za sobą. Pokazały się Małej 3 łezki, ale zaraz zapomniała i było już ok. Później pojechałyśmy do mojej babci, posiedziałyśmy, a jak jechałam do domu, to Kinga zasnęła mi w samochodzie. Przyniosłam ją do domu, rozebrałam i śpi.
Wczoraj moja mała szalenizna rozwaliła sobie dolną wargę. Ja robiłam obiad, a ona tańczyła. No i oczywiście upadła, wbiła sobie obie górne jedynki w wargę. Oj, krwi, płaczu i krzyku była masa. Dziś została jej na pamiątkę opuchlizna i krwiaczek...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lut 2008, 15:03

Witam was kochane :ico_oczko:
Ja jeszcze nie urodzilam.. ale czuje ze maly sie kreci i chyba pozycje zmienia.. a moze to chwilowe takie.. dzisiaj mam wizyte u mojego lekarza ginekologa to sie dowiem moze czy sie obsunela glowka,i zobaczymy dalej.. Juz bym chciala urodzic ale widze ze malutki moj czas :ico_oczko:
U nas nocka ok,moj maz wstawal w nocy do malej a ja spalam jak zabita.. a co najlepsze ze jak mala plakala w nocy to sie uspokoila jak moj maz wstawal.. a ja nic nie slyszalam :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: oj glupio mi ale ja tak lubie spac.. i nie slyszalam nic.. no a dzisiaj spalysmy sobie obie az do 9 15.. :ico_brawa_01: :-D :ico_szoking: wiec sie wyspalam i teraz juz zdazylysmy sie wykapac razem,i mala ladnie zasnela,a i nawet w miedzy czasie moj tesc mnie odwiedzil.. i wypil piwo i juz jest ok normalnie gadamy ze soba i jest ok,i byl po lekarzu i na chwilke wstapil a ja teraz odpoczywam :ico_oczko:

Mama_Kingi to masz mala kaskaderke w domu..Ale jak mowia do wesela sie zagoi :ico_oczko:

Iza fajnie ze u ciebie wszystko ok,a ja juz przygotowuje sie na przyjscie na swiat malego ale jak widzisz sama moj maly Marcusek ma czas..i sie mu wcale nie spieszy.. rozmawialam dzisiaj z moja sasiadka i mi powiedziala ze jej syn przyszedl na swiat 11 dni po terminie :ico_szoking: :ico_szoking: o rety nie wiedzialam ze takie rzeczy tez sie zdarzaja.. ja to bym chciala zeby moj syneczek urodzil sie tak 25 lutego by mial urodzinki 25 lutego a moja Nicolinka ma 25 lipca wiec pasowaloby.. ale ja sobie moge tylko pomarzyc zadecyduje sam Moj Marcusek Iza tez trzymam kciuki zeby twoja @ sie nie pojawila w najblizszym czasie :ico_oczko:

Ok milego dnia wam zycze i buziaki paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 lut 2008, 17:24

Mama_Kingi pisze:Wczoraj moja mała szalenizna rozwaliła sobie dolną wargę. Ja robiłam obiad, a ona tańczyła. No i oczywiście upadła, wbiła sobie obie górne jedynki w wargę. Oj, krwi, płaczu i krzyku była masa. Dziś została jej na pamiątkę opuchlizna i krwiaczek

ojoj biedna Kingula,
Kristi pisze:maly Marcusek ma czas..i sie mu wcale nie spieszy.. rozmawialam dzisiaj z moja sasiadka i mi powiedziala ze jej syn przyszedl na swiat 11 dni po terminie :ico_szoking: :ico_szoking: o rety nie wiedzialam ze takie rzeczy tez sie zdarzaja.. ja to bym chciala zeby moj syneczek urodzil sie tak 25 lutego by mial urodzinki 25 lutego a moja Nicolinka ma 25 lipca wiec pasowaloby.. ale ja sobie moge tylko pomarzyc zadecyduje sam Moj Marcusek

Kristi no fajnie byłoby ten sam dzionek, ale zovbbaczymy, może Marcus wyjdzie z brzuszka na początku marca...

Ja mam dzisiaj dzien leniucha nic mi się nie chce.............. :/

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 lut 2008, 17:58

Pokażę Wam, jak Kinga ogląda bajkę. Ostatnio cały czas chodzi z rączką w buzi. Czasem aż się dławi :ico_haha_01:

Obrazek

A tutaj portrecik... Lekko widać opuchnięty pyszczek :)

Obrazek

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 lut 2008, 18:38

Mama_Kingi, cudne fotki |Kinguni....jakie super kitki..ja tez ci wyslalam nr telefonu
i :ico_brawa_01: dla Kinguni za to z ebyla taka dzielna na szczepieniu
Kristi no ja urodziłam 13 dni po terminie......Mati nie chciał wyjść z brzuszka..dobrze mu tam było...
Basiu trzymaj się......pamiętaj ze Asi będzie dobrze u dziadów wiec sie nie martw

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 lut 2008, 18:53

Iza no pamiętam ten wasz wątek i oczekiwania na lipcowe maluszki hehe...
Aniu Kinga słodka i sliczna , fajny ma fotelik :one:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość