Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lip 2007, 13:55

agniecha772 pisze:boje się spotkać z rodzicami! żeby się nie rzucili na Artura!

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Frydza, twoj maz z coreczka wygladaja jakby w giganycznym rożku lezeli :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juli jeszcze troche poczekaj z tym fitnesem. ja wlasnie nie moglam na moj brzuch patrzec i chcialam brzuszki sobie porobic, ale ja jestem znana ze swojej ostroznosci i na necie chcialam specjalne pologowe cwiczenia poszukac. znalazlam tylko info zeby czekac 6-8 tyg po normalnym porodzie i 12 po cc. mamy czas, jeszcze sie nacwiczymy. ja widze, ze strasznie z wagi lece, bo nie mam kiedy normalnie zjesc, bo caly czas cos jest do zrobienia. moj maz mowi, ze gdybym nie byla uzalezniona od TT to mialabym czas zjesc normalnie :-D TT najlepsza dieta :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lip 2007, 14:12

maz sobie spal i sie tak owinal kocem i wyszedl z tego rozek hi hi :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 lip 2007, 14:53

Witajcie! Właśnie doczytałam, że Madziorka urodziła Leosia :ico_haha_02: Gratulacje ogromne dla świeżo upieczonych rodziców :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na razie nie mam czasu żeby ponadrabiać zaległości na forum - nie wiem czy w ogóle mi sie to uda. U nas wszystko w porządeczku. Dziś pojechała od nas babcia Helenki czyli moja Mama. Malutka całkiem podbiła serce mojej Mamci :-) . Helenka jest bardzo grzeczna, nie budzi się zbyt często w nocy, ładnie je. Był już u nas pediatra, zbadał naszą dziewczynkę, wszystko jest ok :). I to by było na razie na tyle, bo Helenka właśnie się zbudziła i daje znać, że jest głodna :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lip 2007, 17:22

Aniu gratu;luję zdrowej córeczki :ico_brawa_01:
Ja nie wiem co jest z tym moim dzieckiem.. To w końcu dobrze czy źle, ze ona tak śpi? Bo ona jak nie spi to płacze, dam jej cyca, to ciumcia go przez godzinę i zasypia, wstaję od niej przebudza się i znowu ryk. Dałam znowu sztuczne melko, zasnęła.Cały czas odlewa pokarm, prze z co lezy albo na prawym albo na lewym boku, na plecach nie kładnę zeby się nie udławiła podczas snu i boję się, ze jej głowka źle się ukształtuje jak nie lezy na plecach a tylko na bokach... Jestem taka bezradna nie wiem co mam robić.. W dodatku ma biegunkę i łuszczy jej się cała skórka, wasze maluchy tez tak mają??
:506: :506: :506:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 lip 2007, 17:34

Alinko nie martw sie - ta skorka to norma- cała musi wlasciwie zejsc.. No niestety noworodki nie wygladaja jeszcze jak słodkie bobasy. Co do biegunki - to jaka to jest? Bardzo zadka kupka czy zolta i z takim jakby "twarozkiem"? Bo jak jest twarozek i kupka jest zolciutka to normalne. Co do tego placzu - nie wiem co sie dzieje.. Moze zadzwon do przychodni, pojedz z Maluszkiem. Bo od takiego placzu napina sie brzuszek i moze dostac przepukliny. Nie placz i sie nie denerwuj - zobaczysz, wszystko bedzie dobrze. A co do tego snu - ja sie pytałam lekarki i mowila ze jak dziecko spi,to nie trzeba go budzic - Bąbel sam poczuje doskwierający głod i bedzie sie domagac papu.. Trzymam za Ciebie kciuki! Zobaczysz- za kilka dni bedzie lepiej :-) :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

12 lip 2007, 17:57

Asiula nareszcze jesteś :ico_brawa_01: Twoja Emilcia jest przepiękna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydza fotka Mężulca z Wikusia zawiniętych w kocyk - rozbrajająca :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lip 2007, 18:14

Juli dzięki za wsparcie. Twarozek raz jest raz nie ma, ale kupcia zawsze zółtawa.
A z tym spaniem to teraz juz wogóle nie wiem. Mam ją wybudzać czy nie? Moze to grozi maluchowi bardzo, ze długo bez jedzenia jest? Ale sobie tak myślę, ze jakby była głodna przeciez by płakała... tak jak w szpitalu... A teraz budzę się rano, a ona cichutko gaworzy sobie w łózeczku, biorę ja do siebie i daję cyca, wtedy znowu zasypia

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 19:01

[b]alinko[/b] nie martw sie,moj maly tez ma czesto rozwolnienie,a na wadze przybiera :-D co do spania,to nie wiem,ale kiedys mi polozna powiedziala,zeby go budzic na cyca jak spi,wiec moze tez tak rob...ale u mnie nie ma potrzeby,bo jak glodny,to sie sam budzi ...

[ Dodano: 2007-07-12, 19:02 ]
frydza ale :ico_brawa_01: ladne fotki

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lip 2007, 19:32

No właśnie przez te swoje biedy nawet zdjęć nie obejrzałam dokładnie :ico_noniewiem:
Frydza fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy ja własnie liczyłam na to ze jak będzie głodna to będzie się sama budzić.. tak mi ją zal wybudzac jak ona w dzień się tak wymęcza...
ściągnęłam mleko zobaczę moze zacznie się go więcej produkować :ico_noniewiem:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

12 lip 2007, 19:40

Witam

przede wszystkim dziekuje za wszystkie zyczenia i gratulacje z calego serducha Obrazek

Jestesmy z Izka w domku od wczoraj... wszystko jest dobrze, tzn prawie wszystko. Izunia jest sliczna i z dnia na dzien pieknieje Obrazek Spi prawie caly dzien robi tylko przerwe na mleczko. W nocy przesypia mi po 6h wiec mam super z reszta w kolejce do karmienia i lulania Malej sa jeszcze dumny Tatus i Babcia Obrazek wiec nie musze byc nawet na kazde mrukniecie Izy choc i tak zawsze jestem...

Co do statystyk to troche pomylilam dane w smsie do Pirzonka... Iza miala 3910g, 53cm, obwod glowki 37 i 9/10 pkt w skali Apgar bo miala problemy z oddychaniem bo sie nalykala wod...

Porodu nie bede wam opisywac, niby krotki ale ja wole o tym jak najszybciej zapomniec :ico_noniewiem:

Jestem przeszczesliwa, ze mamy juz ja ze soba, teraz naprawde mam swoja rodzine Obrazek Mam ogromne wsparcie w mezu... jest niesamowity wiem ze gdyby nie on to bym chyba umarla a nie urodzila :ico_wstydzioch: Rafal jest straszie z nas dumny :-D nawet nad drzwiami umiescil napis ze wita nas w domku i kocha nas najbardziej na swiecie :ico_wstydzioch: Ciagle patrzy na Mala, karmi ja, przewija, nosi, lula i wszystko co tylko moze...

To chyba na tyle...nie dalam oczywiscie rady was nadrobic :wink: ale szczerze wierze ze mi to wybaczycie :wink: :wink: nie bede juz czesto zagladac bo mam troche problemow i lekkiego dolka :roll: tak wiec z gory przepraszam :ico_wstydzioch:

a oto Isabella w chwile po narodzinach i troche pozniej tez

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pozdrawiamy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość