Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 mar 2011, 13:05

Witam. u nas dzis prawdziwa wiosna za oknem, swieci pięknie słoneczko ale jest chłodnawo a rano to nawet przymrozek był... ale zawsze to inaczej jak swieci słonce... no i może w koncu doczekamy sie tej upragnionej wiosny :ico_oczko: ja musze rozejrzeć się za wygodnymi bucikami takimi do "ciekania" zeby było mi wygodnie. a z tym może byc problem....
Kuba nie poszedł dziisja jeszcze do złobka bvbo chemy go do końca marca przetrzymac w domu, zeby doszedł do siebie po tym antybiotyku..
A i mam problem z wypróżnianiem znowu jakies zatwardzenie mnie dopadło.... ufff ile to człowiek musi się namęczyć.....
A jak tam u was dziewczyny z wózkami?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

21 mar 2011, 13:49

martasz
Fotelik Maxi Cosi Pebble wraz z bazą Familly Fix :)
brzmi tajemniczo :ico_oczko: co to takiego?

zirafka
]Kuba nie poszedł dziisja jeszcze do złobka bvbo chemy go do końca marca przetrzymac w domu, zeby doszedł do siebie po tym antybiotyku..
mój młody skonczył antybiotyk w środe i tez siedzi ze mna w domciu, zrobiłam syrop z cebuli i chce go przetrzymac jeszcze co najmniej z tydzien. :-D
A jak tam u was dziewczyny z wózkami?
hah, nie wiem czy mi ten pomysł wyjdzie, bo mnie tu mąż podpuszcza, ale chciałabym zamiast wózka nosidełko. Ciagle jeszcze nie znaleźliźmy nowego lokum, a tu gdzie mieszkamy schodów od zarąbania, bo teren górzysty. Jak sobie przypomne te slalomy-giganty z Dominikiem w wózku to nie jestem pewna czy kupie tym razem karoce dla syncia. Hmmm...sie jeszcze zastanowie...
Witam. u nas dzis prawdziwa wiosna za oknem
gdzie, gdzie - pokaż! Nie bądź samolub, tez bym ja chciała zobaczyć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 mar 2011, 14:17

Witam!
beti, zapraszam do mnie. U taz tez wiosna :)
A jak tam u was dziewczyny z wózkami?
Ja na pewno będę kupowała wózek. Jaki jeszcze to do końca nie wiem.
ale chciałabym zamiast wózka nosidełko.
ja na pewno będę w chuście nosić. Tak jak synka. Ale wózek jest często nie zastapiony.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

21 mar 2011, 14:52

Joanna24
ja na pewno będę w chuście nosić. Tak jak synka. Ale wózek jest często nie zastapiony.
no własnie to jest argument męza, i nie bede sie sprzeczac, że nie jest mocny. Wiem, że u samych dziadków we Wrocławiu przyda sie na 100% Jakos nie moge sobie mojej mamy wyobrazić z nosidełkiem z przodu hahahah :-D
No i mój kręgosłup, czy on wytrzyma bez karocy...

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 mar 2011, 15:27

Hejka. U nas wiosna była ale ktoś nam podprowadził słońce i jest już mniej miło... Która to? Przyznać się! :ico_oczko:
Co do wózka, muy chyba zostaniemy przy tym po Kubusiu, tym bardziej że stoi u babci. mam bardzo ochote na nowy zakup ale teraz urządzamy nasze drugie mieszkanko więc pewnie kasa bedzie potrzebna na inne rzeczy :ico_noniewiem:
Porzeźbiłam coś tam na pierwszej stronie z suwaczkami. Trochę mało przejrzyście jest, ale już pewnie tak zostanie bo nie wiem czy bedzie mi sie jeszcze chciało do tygo przysiąść. Jak ktoś chętny do dopisania, prosze o podanie daty ostatniej miesiączki (bo tego wymaga suwaczek :ico_puknij: a mi się nie che liczyć). gdyby były jakieś błędy to prosze o wytykanie :ico_haha_01: Nina- mam wrażenie że Twój suwaczek zrobi sie wkrótce różowy :-D

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

21 mar 2011, 15:50

tosia obiecałam ze napiszę przepisy i nic z tego nie wyszlo... Ale niestety pojawiły mi się straszne bóle brzucha, takie skurcze ze od środy do soboty to myślałąm że padne... Tak mnie to denerwuje że nie mogę robić stałych rzeczy w stałym tempie tylko muszę przerwać, leżeć, ale cholercia boje sie ze jak tak dalej pojdzie to bedę musiał leżeć plackiem.
beti pierożki wyszły nam przepyszne, szkoda ze nie mieszkasz bliżej bo zaprosiłąbym Cię do siebie na obiadek!! :-D

[ Dodano: 2011-03-21, 15:03 ]
Acha, piszecie o wzdęciach, przypominam sobie jak cierpiałam w ciąży z Bartusiem, ciągle miałam napompowany balon, a teraz tak naprawde wcale nie mam tego problemu! Na szczęście!! Ciekawe czy dieta ma na to wpływ czy jakieś inne czynniki?? Wtedy to lecialam non stop na espumisanie, pomaga, nospa to jest nie za bardzo bo strasznie chce sie sikać!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 mar 2011, 16:44

No i mój kręgosłup, czy on wytrzyma bez karocy...
W chuście tak. Nie wiem jak z nosidełkiem.
katelajdka, oszczędzaj się kobietko.

[ Dodano: 2011-03-21, 15:45 ]
tosia, ja czekam na synka :) a nie na córeczkę.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 mar 2011, 18:25

witam
u mnie dzis tez wiosennie,pieknie, wystarczy troszke na plusie i sloneczko i az chce sie zyc :-D

my mamy wybrany wozek - Taco Warrior, ma bardzo fajna, obszerna gondolke :ico_sorki: + spacerowka + fotelik z mozliwoscia montazu na stelazu wozka..mi sie wydaje bardzo fajny za cene w miare naszych mozliwosci :ico_noniewiem:

tosia moja ost m-czka byla chyba 2.10 :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 mar 2011, 19:25

Myślisz Tosia że będzie u mnie dziewczynka? W sumie to już mi chyba wszystko jedno co ma być. Ale mąż bardzo chce mieć chłopca i już powiedział, że jak będzie dziewczynka, to niedługo będziemy starać się o drugie dziecko - chłopca ... śmiałam się tylko co będzie jak np. 7razy wyjdą dziewczynki czy będziemy się dalej starać :ico_haha_01: ale nie odpowiedział :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 mar 2011, 19:39

Co do wózka, muy chyba zostaniemy przy tym po Kubusiu, tym bardziej że stoi u babci. mam bardzo ochote na nowy zakup ale teraz urządzamy nasze drugie mieszkanko więc pewnie kasa bedzie potrzebna na inne rzeczy

u nas to samo ... my mamy xlandera i w sumie to gondola była uzywana przez nie cale 4 miesiące więc jest jak nowa, a spacerówka to jest też w dobrym stanie, bo jednak sa to solidne wózki i wiele moge przejśc a nic im sie nie dzieje złego... no i myślimy o zmaianie mieszkania na większe i eż trzeba miec kaskę w razie w , że tak powiem bo niewiem kiedy coś sie nam trafi....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość