Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 kwie 2007, 10:52

karolas Julcia jak jest na rekach to sie odpycha od mojego ciala rekoma i tak sobie siedzi albo sie odchyla do tylu i sztywno trzyma cialko wiec ja jej juz glowke raczej nietrzymam, zadko sie zdarzy, to samo jak sie ja upiera jest mieciutka mozna ja wyginac, czasem ma zpieta raczke ale to lewa ( niewiem czemu :ico_noniewiem: ) za to jak sie ja polozy na brzuch to jest strasznie :ico_placzek: jakos tak sie wygina jedna noga i reka niechce glowki podniesc a jak juz to na sekunde, kladzie sie i sobie lize palce a po chwili zaczyna plakac i strasznie steka, i cala sztywna jest, i to mysiacc wlasnie byla u fyzjoterapeuty ale jej juz dlugo cos na TT nie bylo przez kilka dni i wlasnie sie zastanawiam, ma ktos do niej gg moze????

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 kwie 2007, 11:24

HEKKATEno postaram sie tym napinaniem nie martwic ale wies jak juz ci ktos napomnie to trudno nie myslec hhhmmmm. No własnie eurespal to juz taki przeciwzapalny jest bardziej ale ja sie zastanawiam czy Amelce by go nie zapisała bo ona jednak kaszlnie wiecej niz jeden raz bo ma duzy ten katarek i częsciej pokaszluje zapytam dzis na wizytce.
Własnie sie przebudziął to ja zaraz oklepie :)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 kwie 2007, 12:05

MAMCIAale swietny kapelusz, Julcia wyglada czadowo.jak mała damulka- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczniusia

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

25 kwie 2007, 12:38

Dziewczyny ja tak na szybcika,pozniej poczytam co napisalyscie.
Powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki maja ciemiaczko tez tak odrobine wklesle czy ono powinno byc zupelnie plaskie z cala głowka?? Napiszcie prosze to moze jeszcze dzis udam sie do lekarza bo jest poobiedzie bo troche sie martwie,bo slyszlalm zxe jak wklesle to dziecko chore jest.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 kwie 2007, 12:50

karolas, hihihi ten kapelusz jest na lato jak bedzie ciepelko to bedzie go nosila a akurat jedne dzien bylo okrutnie cieplutko wiec go zalozylam hihihi
Iwona77, nic sie nieprzejmuj wklesle jest bo niema kosci jakby byla przeciez czaszka to by bylo rowniutko a ciemiaczko jest wklesle bo pod skora od razu mozg jest wszytskie dzieciaczki tak maja ;) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 kwie 2007, 13:09

a wogole ja wkurzona chodze, niewiem czemu ale jak Julcia szczegolnie jak jest jasno to to widac od razu ma rude wlosy :ico_placzek: kiedy ja mam blond od urodzenia a pozniej to farbowanie bylo a maz to samo blond a potem mu sie zmienil na czarne, ale zadne z nas nie ma rudych wlosow :ico_szoking: i tak glupio sie ludzie patrza idioci w sumie bo wiadomo ze Julcia jest mojego meza, no ale ona ma te rudziaki na glowie jakby na dwor wyszla to juz wogole szok tak widac az sie zloca.....mam nadzieje ze sie kolor zmieni bo ja pamietam jak sie Julcia urodzila moj maz sie wlasnie pytal czemu ona ma rude wlosy... :ico_smiechbig: najlepsze jest to ze pracowalam tutaj u jednej pary i ojciec dzieci ktorymi sie opiekowalam ma wlasnie rude wlosy w dodatku jest listonoszem :ico_smiechbig: i sie przyjaznimy wszyscy razem ale nigdy nie mielismy w zyciu kontaktow innych jak przyjacielskie, i ja ich odwiedzam co tydzien ale kurcze te wlosy sa dziwne jakies niewiem co mam myslec, a moj maz nieraz jak go jakies glupawki wezma bo bylismy u niech an komuni i ten listonosz wlasnie cos mi tlumaczyl o skorze i potarl mi reke zeby pokazac ale nic nie mial na mysli a potem juz w domu wlasnie A. zazdrosny calkiem byl wariat, kiedy ten listonosz i jego rodizna jest dla mnie wlasnie jak rodzina, znam ich tyle lat hihihi a A. sie wlasnie wkurza i mi dokucza czasem wlasnie o tych rudych wlosach.... :ico_puknij: :ico_noniewiem: ja mam nadzieje ze jej sie kolor zmieni bo kurcze glupia sytuacja..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 kwie 2007, 16:06

Iza ja się loguję automatycznie i nie muszę korzystać z paska na górze - może napisz do admina jakiegoś?
MamciaKochana, rude włoski są piękne - w każdej powieści jest rudowłosa piękność lub zkasztanowymi włosami więc się nie martw! ;)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 kwie 2007, 17:32

Dziewczyny ale się dzisiaj wystraszyłam :ico_szoking: przechodziłam sobie z wózkiem przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej na 6 pasmowej ulicy(3 pasy w jedną i 3 w drugą stronę) więc trochę to trwało. Widziałoam nadjeżdzające szybko samochody no ale zaczęły zwalniać, żebym mogła przejść i już prawie dochodziłam do chodnika a tu słyszę huk, patrzę a tu następne nadjeżdżające samochody wpadają na te, które zwolniły :ico_olaboga: w sumie zderzyło się 5! 3 na jednym pasie i 2 na drugim, a ja zaczęłam biec z tym wózkiem , żeby jak najszybciej znaleźć się na chodniku bo bałam się ,żeby mi na Joasię nie najechali, bo to siłą rozpędu popchnięte auta mogły w nas trafić. Mówię wam jak się zdenerwowałam, ochłonęłam dopiero w połowie drogi do domu. A mała nawet się nie obudziła, dziwne bo w domu potrafi wystraszyć się jakiegoś niezbyt głośnego dźwięku a tu taki huk a ona nic - widocznie mocno spała...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 kwie 2007, 21:37

MAGDZINKA no to niezła jazda, całe szczęscie, ze wam nic sie nie stało o rajusku no,no, no :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A tak poza tym tematem to Justyna zrobiła juz dla Amelki czapeczkę hi hi :) tylko muszę sie z nia jakos umówic zeby ja odebrac juz sie nie moge doczekac
LUTOWKI no byłam z Amelka u pediatry i osłuchowo zmian narazie nie ma i oby nie było ale jest dzieckiem z grupy tych które maja tendencje do produkowania duzej ilosci wydzielinki w nosie i katarek moze miec nawet dwa tyg. więc zobaczymy bardzo pomaga nam w tym katarku ten sterimar-sól morska i "frida" normalnie az jej kapie katar do podłogi
A moiłam pediatrze o tym ze Amelka taka zwinieta nieraz jeszcze jak kuleczka ale ona mnie uspokaja ze to nie jest złe napiecie mięsniowe bo zle byłoby wtedy jakbym nie mogła jej wcale rączek odgiąc albo cały czas byłaby skulona a ona nieraz taka jest a nieraz normalnie. Mówiła,ze ma do tego jeszcze prawo ale mam z nia gimnastykowac sie, ćwiczyc jej te rączki robic kułeczka rowerek itp. i bedzie dobrze bo nie ma nic i nie mam sie denerwowac :)

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

25 kwie 2007, 21:43

Magdzinka :ico_olaboga: ja bym chyba zawalu serca dostala, bardzo sie ciesze ze Wam sie nic nie stalo

Oki Laseczki, co do tych cwiczen z fizjoterapeutami i w ogole calej rehabilitacji to juz sie spowiadam :ico_haha_01: otoz Pati mial obnizone napiecie miesniowe, to wyszlo przy kontrolnej wizycie u pediatry ( drugiego bo sie przepisalismy bo pierwszy mi nic nie powiedzial ani mnru mnru jeszcze do poradni nas na drugi koniec krakowa wysylal a pod nosem poradnia w instytucie pedriatrii jest) wiec zalapalismy sie jeszcze na zjazd fizjoterapeutow no i bylo super :ico_haha_01:
No i co do tych raczek w buzi to mi powiedzieli na tych cwiczeniach ze nie nalezy przeszkadzac dziecku jak sobie raczki podjada bo to ma na celu przesuniecie do gardla odruchu wymiotnego ktory u noworodkow jest umiejscowiony na podniebieniu.

MamciaKochana chyba ty pisalas wczesniej o malutkiej i z towjego opisu mi sie wydaje ze nie jest zle z dzidzinka ale jak nie jestes pewna to pogadaj z lekarzema jak lekarz ci sie wydaje jakis dziwny to zmien go bo masz do tego prawo, a szkoda sie meczyc u lekarza do ktorego sie nie lubi chodzic.

Dziewczynki co do urlopu wychowawczego to liczy sie tylko zarobki meza poniewaz bedac na urlopie wychowawczym my jakotako tracimy wyplate czyli jestesmy bez zarobkow i nie moga do tego liczyc naszych zarobkow poniewaz ich wtedy NIE MAMY!!

Z gory przepraszam za pozne odpisywanie na pytania skierowane bezposrednio do mnie ale nie wyrabiam sie z czasem zeby sobie siasc na tt i nadrobic zaleglosci, caly dzien sama w domu siedze i wszystkim w domu sie wydaje ze pomimo ze male dziecko maam to siedzac w domu powinnam wszystko zrobic co jest do zrobienia, a ja sie nie wyrabiam i za przeproszeniem nawet nie mam kiedy sie wysr...c :ico_olaboga:

:ico_haha_01: moj kochany Patryczek ma dziwaczny sposob spania w nocy a rasczej usypiania wieczorem, w dzien je ogromne ilosci mleczka, ale to chyba dlatego ze jest ogromny jak na swoj wiek bo ma juz 65 cm i wazy 6300 co odpowiada srednio 6sciomiesiecznemu dziecku a nawet i roczne bywaja takie. Wiec w dzien je duzo czasami mni sie wydaje ze za duzo, a wieczorkiem po kapaniu zjada tylko 30 - 50 ml i usypia zaraz, albo wypluwa butelke i rozglada sie dookola i zaraz spi. i spi zazwyczaj od 21 - 22 (zalezy jak sie wyzbieramy z kapiela) do 4-6 rano, zaleznie od tego czy sie odkopie czy nie spod kolderki, czasami jak sie odkopie i nie obudzi o 4 rano tylko sobie tak pomrukuje i rusza nozkami to go tylko kolderka nakrywam i spi dalej ale jak sie obudzi to cycusia i do lozeczka go spowrotem gdzie usypia po mniekj wiecej 10 minutkach rozgladania sie i zjadania swojej raczki. Bardzo lubi sie przytulac do pieluchy tetrowej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość