misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 13:14

Spojenie łonowe się rozchodzi
Ale Madziulku mnie boli bardziej z tyłu jakby pupa,kość ogonowa nie spojenie :ico_noniewiem: ale ból okropny ni lezec ni siedziec ni chodzić :ico_noniewiem:
ja też po wizycie. znów bezowocna, bo bez L4
jeny co za lekarze :ico_puknij: i nic nie dociera jak mówisz jaka masz prace? to bez serca ludzie :ico_noniewiem:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 13:19

kurde co oni z tym l4, słyszałam, że lekarze bez niczego dają l4, a tu praca kurde stojąca, stresujaca i nic nie chcą ulżyć.
Mnie dziś kluje co jakiś czas po prawej stronie, nisko. Boję się, czy coś nie tak. Nie przejmowałam się żadnymi bólami, ale jak mam słabe wyniki i to nadcisnienie to coraz poważneij myślę o zwolnieniu, choć nie chciałam bardzo :(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 13:28

teraz lekarz mi nawet powiedział, że na tak wczesnym etapie ciąży mogę pracować jakby jej nie było... rozumiecie to? na zwykłe przeziębienie dają tydzień zwolnienia, a ja w ciąży z pracą fizyczną mam najlepiej pracować do połowy ciąży!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 14:50

a tu praca kurde stojąca, stresujaca i nic nie chcą ulżyć.
prawda? jak dla mnie smieszne robi sie w Polsce to samo co w Angli :ico_noniewiem: czy mi sie pokićkało,że tam dopiero od któregoś tc zaczynają dbać o ciężarną?
w ciąży z pracą fizyczną mam najlepiej pracować do połowy ciąży!
ja bym nie dała juz rady pracować bo juz się zaczynaja bóle różnego rodzaju i nie codziennie aż tak perfekto sie dobrze czuje,a byłam niedawno w MC Donaldsie i widziałam jaki tam jest zapieprz :ico_noniewiem:

A tak abstrahując od tematu tego mojego drugiego dziecia juz nie ma chyba sie wchłonoł,jutro Pan Dr moja pewnie mi powie dokładniej o wszystkim bo ten gin na NFZ jest ok bardzo go lubie i równiez to specjalista,ale jednak Pan Dr moja to Pani Dr :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 16:14

dla porowniania pstryknelam sobie dzis fotke zeby sprawdzic czy duzo mi urusl brzuszek bo mam wrazenie jakby stal w miejscu ale jednak to tylko moje zludzenia bo on sie naprawde powieksza :)

w zalaczniku zdjecie bo ja dlaej nie wiem jak to zrobic zeby bylo widoczne po komentarzem :(

proszę:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 16:29

śliczny ciażowy brzuszek :) niech sobie rośnie spokojnie dalej.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 16:57

dla porowniania pstryknelam sobie dzis fotke zeby sprawdzic czy duzo mi urusl brzuszek bo mam wrazenie jakby stal w miejscu ale jednak to tylko moje zludzenia bo on sie naprawde powieksza :)
Ja również mam złudzenie,ze brzuszek stoi w miejscu,ale jak moi znajomi już mi mówią,że urusł to cos w tym musi być :ico_oczko: bo ja cały czas powtarzam,ze za duzo zjadłam :ico_haha_01: ale rośnie maluch rośnie na zdrowie :-D

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 17:17

Monika ciut bardziej się zaokrąglił :)
Kiedys słyszałam, że brzuszki rosną od 5miesiąca w pierwszej ciąży. eeee tam widzę, że my wszystkie mamy brzuszyska jak się patrzy :) :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 17:18

boli bardziej z tyłu jakby pupa,kość ogonowa nie spojenie :ico_noniewiem: ale ból okropny ni lezec ni siedziec ni chodzić :ico_noniewiem:
kochna ja nmiałam tak samo obrócić się z boku na bok nie możesz bo boli? W Twoim organizmmie uwalnia się relaksyna któa odpowiada za rozliużnianie stawów tak mi lekarz powiedział... ale też miałam lekką odmianę rwy kulszowej bo dzidziol może uciskać na nerw i też tak napindala mnie to 2 tyg trrzymało ale kulminację miałam jakoś 4 dnia ze chodzić nie mogłam i mąż mnie nosił taki ból pieroński mnie bolało tak jak by w lewym pośladku przy kosci ogonowej

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

12 lis 2012, 17:24

ja też po wizycie. znów bezowocna, bo bez L4.
bez komentarza....

a może poszłabyś teraz do rodzinnego lekarza? i powiedziała jak wygląda sytuacja i może on by ci teraz wystawił zwolnienie i żebyś dociągała do 29 listopada.

misia81 super wiadomości :ico_brawa_01:
w zalaczniku zdjecie bo ja dlaej nie wiem jak to zrobic zeby bylo widoczne po komentarzem :(
monika zaraz coś na to poradzimy i zamieszczę twoją foteczkę :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość