Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2008, 19:07

milutka204, wiesz, to zycze ci jednak zebys donosila do stycznia :ico_brawa_01: choc jak dzidzi w grudniu sie urodzi to bedzie mialo, jak to mowia, "rok do przodu" :ico_oczko: jakby nie bylo, wazne zeby zdrowe bylo :ico_oczko:
Odnosnie infekcji.. lepiej zeby lekarz zobaczyl, wazne zeby nie bylo zapalenia pecherza :ico_sorki: leki o ktorych piszesz sa przepisywane w ciazy wiec chyba bezpieczne. A wiecie co mi poradzila pewna pielegniarka na infekcje pochwy??? jogurt naturalny :ico_szoking: wstrzyknac sobie troszeczke na noc do srodka, ponoc to naturalny prebiotyk :ico_sorki: Ja teraz sobie kupilam LaciBios - probiotk dla kobiet, mowia, ze pomaga (zapobiega) na te parszywe infekcje :ico_noniewiem: Jak nie zadziala, przejde na jogurt - zdecydowanie bardziej ekonomiczny a jaki zdrowy bo reszte przeciez pochlone :-D

Macie jakies widoki na wozek, lozeczko i w ogole ten caly osprzet dla maluchow???

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 lip 2008, 19:09

osita, kochana chce pojsc do ginekologa ale moj jest na urlopie a ja chodze do prywatnego... do panstwowego nie mam zaufania po tym jak chodzilam a poreszto tutaj bym musiala czekac tydzien lub 2 dlatego probuje wlasnymi metodami jesli do poniedzialku mi nie przejdzie bede musiala jakiegos poszukac i pojsc... ale miejmy nadzieje ze przejdzie:) tez tak myslalam by posmarowac jogurtem ale jakos mnie obrzydzenie bierze na to:D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2008, 19:26

tez tak myslalam by posmarowac jogurtem ale jakos mnie obrzydzenie bierze na to:D
hahahhaha, poczekaj na pierwsze kupki ... nie wspominajac wspanialej przygody z siuskami na twoim (oby tylko) ubraniu :ico_oczko: i w innych miejscach :ico_haha_01: Nie wspomne o ulewaniu sie itp itd.. A jesli sama sie brzydzisz, popros mezulka - na pewno sie zgodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 lip 2008, 19:34

hahaa juz sobie wybrazam go w roli tatusia!!!:D:D:D ale mi brzuch sie wygial ale wypilam 1,5 l wody i swedzi mnie skora pod brzuchem... ale kopów jeszcze nie czuje czemu??:( ale czasem czuje bąbelki.. ale o jak jestem glodna dzis to wogole ich nie cuzje bo brzuch mam napiety

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

Milutka204

31 lip 2008, 19:40

Milutka204 jak tak piecze to pewnie zapalenie,ktore nie grozi maluszkowi

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 lip 2008, 19:48

magda83, a mialas cos podobnego??? uff uspokoilas mnie kochana:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

31 lip 2008, 21:28

Milutka, też potwierdzam dobroczynne działanie jogurtu, chociaż ja nie smarowałam bezpośrednio a rozcieńczałam z wodą i poprostu się podmywałam. A i tantm rosa też przynosi ulgę. Nie martw się, prawie 80% ciężarnych kobiet przechodzi takie infekcje, zupełnie nie groźne dla maluszka o ile nie przejdą na nerki. Myslę, ze mimo wszystko warto bys jednak skontaktowała się z ginem w tej sprawie. Lepiej dmuchać na zimne.
A jesli chodzi o ruchy,kochana u mnie nic do tej pory, ani drgnie a już mija 19 tydzień. Jestem spokojna bo na to nie ma reguły.

[ Dodano: 2008-07-31, 21:32 ]
Evik, ja poszłam Twoim śladem i kupiłam migdały w karmelu, rzuciły mi się akurat w oczy na zakupach. Rzeczywiście są wciągające, pycha!

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

Tak

31 lip 2008, 22:21

Tak mialam w poprzedniej ciazy-swedzialo mnie i pieklo.bylam u lekarza i zapisal mi tabletki dopochwowe i masc do smarowania i przeszlo.tez probowalam domowych sposobow ale to pomagalo na chwile.tak wiec najlepiej isc do ginka

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

01 sie 2008, 07:44

ja zachciewajki zawsze mialam i mam od kilku dni na przykład chodzą za mna zapiekanki :-D generalnie to nie chce mi się słodkiego tylko kwaśne i ostre zwykły schabowy z ziemniakami odpada obiad musi mieć wyraźny smak

tantum rosa jest rewelacyjne polecam w 100% ale ja bym poszła do gina on wie najlepiej

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 sie 2008, 08:39

aniafs, masz rację, ja wczoraj znów kupiłam sobie do podgryzania wieczornego :ico_oczko: no a oprócz tego przy kasie wpadł mi w oczy sorbet gruszkowy i kupiłam cały litr. Wczoraj miałam przyjemny wieczór podjadania :ico_oczko:

Ja takiego pieczącego zapalenia nie miałam za pierwszym razem ale miałam zapalenie pochwy i dostałam czopki. Teraz mam niestety nadżerkę i upławy no ale muszę się przemęczyć bo nic wielkiego z tym nie zrobię w czasie ciąży

No a my się zbieramy do wyjścia. Jak wrócę od razu dam wam znać i bardzo bym chciała abyście dodały coś różowego przy moim suwaczku bo faktycznie samych chłopaków na razie mamy :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość