lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 lip 2010, 08:29

hejka

kaczorek
piekne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspaniala pamiatka :ico_sorki:
wygladaliscie extra i jaki torcik nono

Wisnia koniecznie wklej focie z wesela

Tibby no dokladnie-najlepiej jest sie tak dogadac z inna para a nie placic samemu

ja bralam slub w mojej parafii to stary piekny kosciół i nie trzeba bylo ubierac.
zreszta wtedy jeszcze nie bylo takiej mody na ubieranie.
ale 6 lat temu "rzadził"tam jeszcze taki proboszcz ze na mysl o nim dostaje nerwicy :ico_zly:
wszyscy ludzie mieli z nim na pienku.wiecznie jakies problemy byly i niestety mielismy pecha ze to on nam udzielal slubu...
jak zobaczyl moje ubranie do slubu to kazal mi sie ZAKRYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a mialam sukienke z bolerkiem!!nie jakas wyuzdana czy cos ...
do slubu szlam wiec w niebieskim szalem druchny a druchna w bordowym od kogos :ico_olaboga:
na kazaniu mowil "czy wy sie do tego slubu przygotowaliscie czy tylko do wesela??bo dzis sa sluby a jutro rozwody!!!!!!!!!
niezle co??

Dlatego wtedy by nie przeszla taka sukienka jak ma kaczorek w kosciele.

teraz na szczescie mamy nowego proboszcza i juz jest luzik :-D

A za chrzciny sie placi wtedy gdy sie zamawia czy przed samymi chrzcinkami??
niewiem jak to jest

my wczoraj bylismy nad wisa i dominiczka sie nauczyla na rolkach jezdzic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 lip 2010, 10:50

Witajcie :ico_haha_02: uf.................. wreszcie sie troszkę ochłodziło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wczoraj bylismy nad wisa i dominiczka sie nauczyla na rolkach jezdzic
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajniutko teraz bedzie sobie śmigać na roleczkach i kondycje wyrabiać

Ja korzystając ze wreszcie można złapać oddech umyłam okna w dużym pokoju i wyprałam firankę z zasłonami teraz zmykam prasować póki mały spi

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 lip 2010, 12:08

tez sie zastanawiam czy by nie przetrzec okna...
chyba sie skusze chociaz jedno :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 lip 2010, 06:48

chyba sie skusze chociaz jedno :)
:-D
U nas nocka spokojna wczoraj na wieczór zaszalałam z mężusiem i zamówiliśmy pizze do tego piwko karmi :-D :-D :-D było bardzo milutko
Młody zadowolony to chyba sie jedzonko przyjęło

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

25 lip 2010, 08:05

witam
dziękujemy za wszystkie miłe słowa :-) :-) :-)

u nas dzisiaj dużo chłodniej fajnie :ico_brawa_01: ponieważ znowu dzisiaj mamy chrzciny mój P. jest chrzesnym :-D córeczki mojego brata :-) , wiec my dzisiaj znowu impreza

miłego dzionka życzę

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 lip 2010, 09:18

gozdzik, Tobik do jedzenia jest pierwszy. Co mu podsuniesz i obojętnie w jakich ilościach, to on zawsze połyka chętnie i z przyjemnością ;-)\

kaczorek, miłej imprezki.

My płacimy za chrzciny i ślub przed ceremoniami. 30.08 mamy spotkanie żeby pogadac jeszcze z księdzem ;-) Pewnie bedzie nam mówił co i jak mamy robic, czy coś.

miłego dnia :ico_papa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 lip 2010, 11:55

Tobik do jedzenia jest pierwszy
a wiesz ile on teraz waży pewnie ładnie przybiera jak je inne jedzonko :ico_haha_02:
kaczorek, :-D udanej imprezki

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 lip 2010, 11:56

komu kawke?????????????/

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 lip 2010, 12:12

miiiiiiiiiii!!!!!!!!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-25, 12:15 ]
gozdzik, niestety nie mam wagi ale na początku sierpnia zaraz po wyplacie idziemy z małym na drugie szczepienie, więc wtedy mi go zważą i sie dowiem.
A tego jedzonka, to mu nie daję dużo, kilka łyżeczek na dzień. Tobik jest na mleku dla alergików które jest mało kaloryczne, więc on w ogóle wolno przybierał. Może z 6kg miec teraz :ico_sorki:
Dziś Tobi dostał trochę morelki. Zobaczymy jak przyjmie. Po gruszeczkach ma luźną kupkę. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 lip 2010, 14:34

Tibby, dość odważnie podchodzisz do nowego jedzenia. Mały ma dopiero 3 mce... po co? IMO lepiej jak najpóźniej, bo wtedy układ pok. jest silniejszy i lepiej uszczelniony przeciw alergenom. :-)
No, ale skoro już dajesz, to i tak niepotrzebnie gderam :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości