Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 paź 2010, 09:45

dziękujemy za komplementy.
nasz Tobik taki pół na pół z samodzielnością. nie chce mu sie za długo siedziec, bo teraz interesuje go juz pion :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale uginające się nóżki jakoś nie chcą go nosic i się denerwuje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jest teraz na etapie brania zabawek w łapki i trzaskania nimi o siedzonko :ico_haha_01: czasem miły widok, ale jak dorwie coś grzechoczącego, to już koszmarny hałas! :ico_olaboga:

dziewczynki, gdzie reszta fotek dzieciaczków? :ico_nienie:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

15 paź 2010, 09:51

tibby, a Tobik za tydzień kończy pół roku!!!!!!!!!!!! jak ten czas leci, niedługo będzie składanie życzeń z okazji roczku każdego z dzieciaczków :-)
a ja wczoraj dowiedziałam się że będe ciocią, bratowa mojego męża jest w 4-tym miesiącu ciąży. Dziewczyna ma 25 lat, ma już 7 letnią córę i teraz bedą mieli drugiego dzieciaczka. Jest mega przerażona ;-) a ja szczęśliwa bo będzie nowe małe bobo w rodzinie :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 paź 2010, 10:19

u nas w rodzinie za około 2 tygodnie się pojawi nowy członek rodziny, mój bratanek :D Już się nie mogę doczekać :-D

[ Dodano: 2010-10-15, 10:21 ]
zdjęcia jakieś wkleję, ale coś mi czasu brak. Teraz akurat bateria mi padła w aparacie i się ładuje :) A wieczorkiem mogę nie mieć czasu, bo mam korepetycje, potem kąpanie i spanie dzieci, chociaż dzisiaj piątek, to można trochę czasowo starszym popuścić. ;)
I marzy mi się wyjście z aparatem na spacer. Ostatni dni ładnej pogody mogą być. No zobaczymy.

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

18 paź 2010, 09:50

Dzień dobry....
3 dni i nic nie napisane????/ Eeeeeeeeeeeee nie wierzę ze chwilki czasu nikt nie miał..... no ale dobra, nie jestem lepsza bo też nie skrobnęłam ani słowa :ico_puknij:

Co tam u was kobietki??
U nas dziś mroooooooźnoooooooooo :ico_olaboga:
Krzysiowi rano ciepły misiowy zimowy kombinezon musiałam założyc zeby nie zmarzł, okryłam go w wózeczku no i udało się, cieplutkiego go przyniosłam do domku jak nie wiem co. Ale Karolowi też już lżejszą zimową kurtke założyłam i czapkę cieplejszą, bo z tymi przymrozkami nie ma żartów....
A wogóle chciałam sie pochwalić że przed chwila zauważyłam już dwie białe kropeczki na górnym dziąśle Krzysia, więc bedzie szedł trzeci ząbek niuni.... Idzie jak burza z zębolami, tylko chyba raczej nie ma co się tak cieszyc bo podobno im później zęby idą tym są mocniejsze.... No ale ja nie zachamuję przecież tego... :ico_noniewiem: Poza tym u nas wszyscy zdrowi, szykujemy się na niedzielna imprezkę, czeka mnie robienie wielkiego torta dla Karola, i wogóle przyszykowanie czegokolwiek, pomimo że gości dużo nie będzie....

No to co może po :ico_kawa: i skrobnijcie cokolwiek zeby wątek całkowicie nie umarł...
Pozdrawiamy z pięknie słonecznego ale dość mroźnego Gdańska ;-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

18 paź 2010, 10:24

Witam Kobietki!

Oj nie odzywałam się kupę czasu, ponieważ nie mieliśmy internetu... i trwała walka z TP i Orange o telefon i net, szkoda gadać. Ale jak widać nieobecność nie została zauważona, więc nic się nie stało :ico_oczko:

U nas wszystko dobrze, Nikoś rośnie i jest coraz fajniejszy, śmieje się cały czas, lubi jak się z Nim bryka, skacze, tańczy, podrzuca i wszystko co z ruchem związane :-) Gada do zabawek, trące je i bierze do łapek i ma z tego radochę:) Super facet nam rośnie:)

My z Mężem dokonaliśmy ostrego cięcia - dosłownie - ścięliśmy włosy :-) Mąż z długich na krótkie, więc szok był niezły, ja do ramion - ale takich krótkich włosów nigdy nie miałam, więc również ogromna zmiana:)
Poza tym intensywnie skupiam się teraz na przygotowaniu do otwarcia własnej działalności, więc dzieje się, oj dzieje:) I dobrze, może szybciej i łatwiej przebrniemy przez wstrętne zimsko... brrr

Miłego dzionka!:)
Pozdrawiam serdecznie!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 paź 2010, 19:22

dzień dobry wieczór

Pusto tu niesamowicie ;) nie to co jak w ciąży byłyśmy ;) ale wszystko zrozumiałe - mamuśki jesteśmy i czas spędzamy głównie z dziećmi, a i obowiązki dnia codziennego przecież nie poczekają ;)
Zapraszam Was na strony portalu dla aktywnych mam www.MamaFit.pl, znajdziecie tam na pewno coś dla siebie, a i ćwiczenia niebawem się pojawią ;) Portal dopiero rusza i to Wy mamy go tworzycie więc zapraszam do rejestracji i wymiany poglądów oraz zadawania pytań expertom ;)

A co u nas? Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie zapeszając;) Mamy już raczej zakreślony plan dnia i staramy się wg niego funkcjonować ;) w piątek mamy szczepienie, mam nadzieję, że wszystko dobrze przejdzie ;)

karo-22, :ico_brawa_01: za odwagę w otwieraniu działalności i za ścięcie włosów - podobno ścięciu diametralnemu towarzyszy zawsze jakaś zmiana w zyciu ;) ja ściełam z miesiąc przed zajściem w ciażę ;D

tibby, Tobik taki rozanielony na fotce ;) śliczniusi ;)patrz jak ten czas leci, już pół roku mija ;)

Martalka, kupiłabym chustę dobra jakościowo ale uzywaną masz do sprzedania albo namiary na kogoś?

Pozdrawiam kobitki jesienną porą

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 paź 2010, 21:53

Karo, pochwal się co za działalność otwierasz? Jaka branża?
I pokaż nowe włosy :D Ciekawska jestem co? ;)

Samanta, podesłać Ci linki z chustami? Jesteś już może użytkowniczką forum chusty.info ?? :ico_oczko: Tam się wszystko kręci. Chust używanych jest coraz więcej, coraz tańsze, często prawie nówki sztuki :ico_brawa_01: Zajrzyj tam na forum na chustostragan, zobacz co sprzedają dziewczyny. Nawet napisz posta na dziale Kupię, opisz czego szukasz, w jakich kolorach, jaka długość, na pewno będzie sporo ofert. Teraz sporo chusto-kolekcjonerek chce sprzedać chusty, a naprawdę rynek jest nasycony, i kupić teraz coś ładnego i fajnego naprawdę łatwo. A na tamtym forum na pewno żadnego bubla nikt Ci nie wciśnie.
A jaką teraz masz chuste w takim razie? Azimi? Rozumiem, że nie masz splotu skośnokrzyżowego?


slooowgirl, ale pędzicie z ząbkami!!


A ja radośnie donoszę, że wczoraj mieliśmy usg serduszek Milci i Damiana i wszystko OK. :ico_brawa_01:
Wielka radość po prostu.

Ale ogólnie choróbska. Chłopaki anginę mają. Mąż też coś kicha, słabo się czuje.
Tylko my babeczki, twarde sztuki się trzymamy :-D

[ Dodano: 2010-10-20, 22:03 ]
Samanta, przykładowo chusta kolorowa na straganie. Nie wiem jakie kolory sobie wymarzyłaś :) Ale szukaj :-)

NICOLA_1985

20 paź 2010, 22:41

hej laski dawno mnie nie było, tez z czasem ciężko.. wieczorej jak już poczytam to siły na pisanie za bardzie nie mam...
u nas tak:
Krystianek przeziębiony odsunięte ma szczepienia do listopada (jeszcze nie został zaszczepiony ani jedną szczepionką), trzyma nam się żółtaczka, poziom na poczatku października był 3,14.. jeszcze w tym tygodniu idziemy prywatnie do lekarki ktora go leczyła od poczatku ale mielismy zmiane lekarki i teraz ma inną prowadzącą która kazała czekac... wiec ja ide to skonsultowac z inną lekarką :ico_noniewiem: ) po za tym Krystianek jest przekochany przecudowny zjadłabym go :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: codziennie jak go widze to mam go ochote zacałowac :-D
u nas z samodzielnością tak pół na pół.. Krystianek potrafi sam sie bawic , jak nie w foteliku to w łożeczku albo na moim łóżku w sypialni, zabawki, skarpetki rączki... byle do dzioba :ico_oczko:
ale już za długo leżec nie lubi.. teraz zaczyna się interesowac pozycją bardziej spionizowaną, próbuje sam siadac, oczywiscie jest jeszcze za mały i mu sie to nie udaje ale ćwiczy dzielnie i się nie poddaje :ico_oczko:
zębów nie ma i na razie nie widac zeby coś miało iśc i może to dobrze.
fotki obiecuję ale dajcie mi jeszcze trochę czasu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ważymy 6650 gramów ale ja i tak mówię na niego "króliczek Grubuś" albo "pączuś" bo on ma taki słodki ryjek no normalnie MŁA :532:
Karolinka: zdrowa, ale po ostatnim weekendzie u babci robi jazdy jak nigdy.... :ico_noniewiem: ale pochwale ją ze byłysmy dzisiaj na pobraniu krwi na badania i była mega dziela i dostała naklejkę ze słonikiem :-D
a ja: jestem zmęczona :ico_noniewiem: - chyba wszystko jasne ? :ico_oczko:

no to jeszcze tak:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich świętujących dzieciaczków :-)
jutro nie obiecuje ale w piątek postaram sie wpasc na czytanko i pisanko to mam nadzieje ze dam rade napisac do kazdej indywidualnie :ico_sorki:

zdrowia życze wszystkim chorującym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wybaczcie że dzisiaj tak egoistycznie tylko co u mnie ale na prawde jestem zmęczona i marze juz tyl;ko o swoim ciepłym łóżeczku :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 paź 2010, 10:49

Cześć Laseczki...no ja jeż jakoś ostatnio mało mam czasu na pisanie

sloowgirl, :ico_brawa_01: za ząbki. Strasznie lubię jak dziecko ma pierwsze 2 zęby na dole i się uśmiecha :-D Mam jednak nadzieję, że Dawid będzie ząbkował raczej później niż wcześniej - nie ze względu na jakość zębów (o tym dotchczas nawet nie słyszałam), ale o moje cyce. Już teraz uwielbia sobie nagle zacisnąć brodawkę dziąsłami tak, że mnie ciarki przechodzą :ico_szoking:

karo, no ja też jestem strasznie ciekawa jak wyglądasz w nowych włoskach! No i powodzonka przy otwieraniu działalności Kochana! :-)

Samanta, powodzonka na szczepieniu! :ico_sorki: A stronka, którą podałaś sie nie otwiera niestety :ico_noniewiem:

Martalka, cieszę się bardzo, że z serduszkami Damianka i Milci jest wszystko w porządku. Jak byliśmy z Davisiem na ostatnim szczepieniu, to u niego tez lekarka wysłuchała jakieś szmery. Powiedziała żeby poczekać do następnej wizyty, jeśli będą w dalszym ciągu to wówcza wyśle na usg. Mam nadzieję, że będzie dobrze :ico_sorki:

Nicola, ja też Dawidka bym zacałowała i zjadła :-D :ico_haha_01: Inaczej tego w słowach nie da się ująć :ico_haha_01: A dla Krystianka zdróweczka życzę :ico_sorki:

U nas też sa małe zmiany. Synuś w dalszym ciągu jest niesamowicie towazryski i absorbujący. Codziennie o 5.30 rano zaczyna gadać i śpiewać mocno przy tym wzdychając, tworząc bomble ze śliny i pedałując nogami - cuuudny widok!!!, ale dlaczego musi tak się popisywać akurat o 5 nad ranem? :ico_olaboga: W dalszym ciągu jest z niego mega ssak - w nocy domaga się karmienia co 2 godz, a ja na siłę zalewam sie płynami bo jakoś ostatnio niezbyt nabrzmiałe mam piersi :ico_noniewiem: Poza tym on również zdecydowanie woli pozycję pionową. Leżeć nie chce, więc albo go biorę do siebie na kolana w półsiadzie i wówczas on próbuje się podnosić, albo wiążę w chustę i robię z nim co mam w domu do zrobienia - myślę, że można to również nazwac jako mamafit - ćwiczenia z obciążeniem :ico_haha_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 paź 2010, 21:07

dzień dobry wieczór

To podaję jeszcze raz linka do stronki: http://www.mamafit.pl/?section=base

Martalka, dziekuję za odpowiedź ;) duzy wybór jest na forum chusty.info może uda mi się cos znaleźć ;) Mam teraz chustę AlMelle i jestem zadowolona ale chciałam wypróbowac tez innych ;) Szkoda, że nie mam z kim tu u siebie sie wymienić, to by było najlepsze rozwiazanie ;)

julchik22, to synek żywotny chłopak jest ;) i głodomorek mały ;)

Idę uśpić Laurenkę i życzę Wam spokojnej nocki ;)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości