Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

07 cze 2008, 21:25

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ja tylko na chwilke, jak znajde czas to cos skrobne :ico_oczko: tez sie karmimy butelka, bo mam chba za malo pokarmu.. a cycki mi z bolu juz odpadaja :ico_olaboga:

gratuluje rozdwojonym :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 cze 2008, 21:58

Tuska, witaj.
Szybko was wypuscili :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamilka przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

07 cze 2008, 22:34

Tuska, Kamilka jest śliczna!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale szybciutko Was wypuścili do domku :ico_brawa_01:

Euro się zaczęło, więc mogę zapomnieć, że mam męża w domu :ico_oczko: Na pocieszenie zostaje komputer i tt, ale ostatnio coś mało :ico_ciezarowka: tu zagląda :ico_nienie:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

07 cze 2008, 23:44

Tuska, gratuluję jeszcze raz. Kamilka jest prześliczna :)

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

08 cze 2008, 10:10

no szybciutko, po 3 dniach wlasciwie :-D az w szoku bylam bo myslalam ze bede 5 dni lezec. I cale szczescie bo nie cierpie szpitali i zle sie tam czulam, mialam nawet jedna zalamke i sie poryczalam i nie moglam przestac :ico_olaboga: :ico_haha_01:

zaraz cos moze napisze wiecej, ale znowu musze ja nakarnmic chyba.. zarlok maly :ico_oczko: zaczela nam sie sera kupkowa, w nocy 3 razy :ico_haha_01: i pczywiscie jak sciagam ukupkanego pampersa to najlepiej zrobic siku na mamusie i ubranka i wszystko :ico_oczko: polecam ceratki do przewijania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2008, 10:51

witam.

Ja nadal 2 w 1 i jakos dzis nie zapowiada sie na cos wiecej.

W nocy tylko cos mi strzelilo w dole plecow i normalnie nie moge chodzic, znaczy moge ale tylko powolutku i ostroznie stawiac kroki, bo jak stawiam normalnie to czuje jak bym miala sie zaraz wywrocic. Nie mam pojecia co, wiec dzis nic ci ze spacerow. Choc pogoda ladna.

Wie ktos cos o spince???

Tuska, u mnie na szczescie milan nie robil kupek w nocy, chyba tylko raz mu sie przytrafilo.No napisz napisz cos wiecej. A jak ty tam sie czujesz po cesarce??.


a gdzie reszta??

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 11:40

witajcie.
ja bez zmian rowniez 2 w 1. Juz mnie to meczy wczoraj sie poplakalam, bo nie mam juz sily. :-/
Nie wiem sama. taki dolek mnie dopadl. M. dzis poszedl do pracy , moze pozniej pojde sobie na spacer. W nocy znow łupały mnie nogi a wczoraj przed snem, miałam takie parcie na pecherz, ze az bolalo i klulo :-/
Poza tym Ok, cieple prysznice biore, ale skurczy jak nie mialam tak nie mam, no chyba ze delikatne po spacerze czy zakupach. Ale to wszystko.

Tuska nie moge uwierzyc ze juz masz szkraba przy sobie! :ico_brawa_01: oj ja też chcęęęę... :ico_sorki: :ico_oczko:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

08 cze 2008, 12:38

Witam!!
U nas strasznie gorąco. Poproszę kilka stopni mniej, bo chciałabym wyjść na spacer, a tu normalnie żar leje się z nieba.

janoszka, też się wkrótce doczekamy naszych maleństw :ico_pocieszyciel:
Też zaliczyłam dołek i wylałam sporo łez, ale w końcu najważniejsze są nasze kruszynki. Warto zebrać resztki sił i poczekać :-D

siunia, oj współczuję!!! Oby szybciutko Ci przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ciekawe co słychać u Spinki i reszty przeterminowanych :-) ???

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 cze 2008, 14:07

Gratuluje swiezo upieczonym mamusiom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A mamusiom czekajacym na TEN moment,zycze szybkich-w miare znosnych rozwiazan!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2008, 15:12

janoszka, ten tydzien bedzie twoj, napewno juz bedziesz tulic malenstwo.

lulu_, u nas tez skwar, ale chyba jak by sie na deszcz zapowiadalo bo taka duchota.

No i przeszlo mi, to chyba bylo z przemeczenia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: czasem za duzo robie, obowiazki obowiazki i jeszcze raz obowiazki , ale dzis przy niedzieli postanowilam choc raz poleniuchowac .
Moze na wieczor wybierzemy sie gdzies, ale na spokojniutki powolny spacer.

[ Dodano: 2008-06-08, 15:14 ]
Kurde a i ja juz sie o spinke martwie, bo chba widze ze przechodzi to co ja z milanem cala sobota w skurczach , ale nie az takich mocnych, od soboty wieczor zaczely sie mocne i urodzilam dopiero w niedziele na wieczor, to bylo wykanczajace, biedaczka sie meczy. Bo jak by urodzila to dala by chyba znac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość