edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 mar 2008, 10:04

Witam rankiem Aniu 100lat dla Helenki zdrówka słonka uśmiechów codzień i zadowolenia z nowej furki mi też ten wózeczek bardzo się podobał teraz troche żałuje że nie kupiłam no ale z tego jestem też zadowolona Madziorka ja mam z jedną rączką są super ale zajmuję więcej miejsca niż te co ma Ania .
madziorka hihi pisze:aale w lozeczku krzyczy
po przeniesieniu na nasze lozko od razu odlatuje
dziwak jeden
potem go adas przenosi do lozeczka hehe
jak sie obudzi to znow hop do nas hehe
:ico_szoking: moja Wiki tak samo ostatnio zmówili się czy co :ico_oczko:
A wiecie co moja ostatnio wymyśliła jak raczkuje to na tylnie nogi wstaje i tak przeraczkuje chwile ciap i znowó dziwnie to wygląda

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 mar 2008, 11:17

WITAM nocka tragiczna ech szkoda gadac :ico_noniewiem: ale daje rady jestem jak zabiiiiiiiiiiii!!! Obrazek Wiki sobie wymyslila ze jak stoi to sie puszcza co ona wyprawia :ico_olaboga: ANIU DLA HELENECZKI Obrazek Obrazek Obrazek ,no to jak juz wstaje to teraz czekaj lada dzien bedzie sie chwytac mebli,krzesla obojetnie czego i hop stoi :-D EDYTKO to ci Wikunia pomyslowa hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-05, 10:20 ]
Moja tesciowa w szpitalu zabrali ja wczoraj na serce :ico_noniewiem: !!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 mar 2008, 14:41

Frydza, ja też zombi, bo Heleneczka miała jak zwykle kilka przerw w spaniu i do tego pobudka o 5.20 (trzecia noc z rzędu). Co prawda zasnęła na godzinkę przed 7, ale ....
Teściowej życzę zdrówka...

Kamilko
, gratuluję trzeciego ząbka oraz upragnionego "mama".

Madziorka
, jeszcze nie wiem czy wózeczek da się prowadzić jedną ręką, bo na razie stoi w częściach. Czekam na Krzysia żeby złożył, bo ze mnie leniuszek jest :ico_wstydzioch: Błędem ort to Ty się nie przejmuj :ico_nienie: Przyznam szczerze, że i mi huśtawka pasowała przez "ch", ale coś mnie tknęło i aż sprawdzałam w słowniku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Co do spania w noaszym łóżku, to Helenka też bardzo chętnie by to robiła, ale obawiam się, że Jej potem długo od tego nie odzwyczaję. Krzysia bratanek (3-letni) dotychczas śpi w łóżku z rodzicami :ico_olaboga: Niemniej jednak muszę przyznać, że jak teraz jesteśmy z Helenką same i często do niej wstaję, to mam ochotę wziąć ją do siebie, przytulić i zasnąć. Ale jednak tego nie robię. Za to rano mamy z Heleneczką swoją godzinkę w naszym łóżku. Mysia wtedy cyckuje a później turla się radośnie i spycha mamę :-D

Alinko
, dla Wanesski, która dziś kończy 8 miesięcy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

My pięknie dziękujemy za życzonka :-) . A tak wygląda 8-miesięczna Heleneczka.

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-05, 13:48 ]
i jeszcze jedno :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 mar 2008, 15:05

ANIU sliczniutka Heleneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mniam mniam do zgryzienia :ico_oczko: [size=150]DLA VANESKI[/size] Obrazek

[ Dodano: 2008-03-05, 14:07 ]
Zupke szpinakowa ugotowalam ,Wikunia wstanie to zje :ico_oczko: u nas pada snieg Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 mar 2008, 15:52

Witam

Kamilko dla Tomusia wielkie brawa za 3 ząbka :):

Wszystkim mamusiom zycze przespanych nocek :):

A ja dzisiaj sie budze i co snieg za oknem hehe a teraz slonce swieci i nie ma sniegu ....hehe zwariowana pogoda hehe

Wczoraj była teściowa no posiedziala od 12.30 do 15.00 2 razy Marcinka na rece wziela cos tam pogadala do niego i tyle a jak siedzialysmy to zero gadki tylko tak o tym i o niczym ....aaaa i mowila ze dzieci ktore raczkuja lepiej sie rozwiaja ( mArcinek nie raczkuje chyba dla tego mowila) w nosie mam jej jakies wymysly ..przykjlady ksiazkowe :ico_oczko:

A co do tesciowej to dzisiaj jest DZIEN TESCIOWEJ hehehe :-D :-D

Frydza a twojej duzo zdrowka zycze :):
I brawa dla Wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu ja tez wozeczek zakupie i chyba taki jak ty :):

[ Dodano: 2008-03-05, 14:54 ]
http://magdex22.posadzdrzewo.pl/ no ni prosze o klikniecie

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 mar 2008, 17:02

Aniu Heleneczka jak z obrazeczka
Wanesko dla ciebie uśmiechu na codzień i dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo
zdrówka życzę :ico_urodzinki: :ico_tort:
Madziu a jak tam twoja dieta ? trzymasz się?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 mar 2008, 19:59

Edytko co do diety daje rade :D:D:D jutro juz 11 dzien do dnia dzisiejszego schudlam 6 kg ale po sylwetce widac jakby wiecej :):
Wszysyc juz zauwazaja i mnie chwala :):

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 mar 2008, 21:52

laseczki kliknijcie mi
http://jagodka24.posadzdrzewo.pl
dzieki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 mar 2008, 11:02

CO TU TAKIE PUSTKI :ico_szoking: Ja dzis znowu zabi Obrazek ,Nocka straszna Wiki dala popalic i do tego o 4 sie obudzila wyspana i smiechy i mama mama ,godzine pochodzila i zasnela we wozku :ico_olaboga: MADZIU gratuluje zrzuconych kiloskow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i tesciowa ech tesciowa!!!!!!!!!!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 mar 2008, 11:07

Madziu moje gratulacje super Ja też musze spróbować może i mi się uda teraz jestem osłabiona antybiotykami ale jak dojde do siebie to spróbuje
Jagódko kliknełam niech ci rośnie :ico_haha_02:
Frydza pisze:Ja dzis znowu zabi
no to witamy w klubie Frydza i mam nadzieję że u ciebie to minie bo ja ząbi na pełny etat

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość