Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 16:51

siunia, no mam nadzieję :ico_sorki: , że przed tym WIELKIM WEEKENDEM, kiedy mają wywoływać. wolę chyba sama z siebie zacząć rodzić.
Poszłabym na spacer, ale jakoś się ochłodziło - oczywiście dla mnie to przyjemne, no i zaczyna grzmieć gdzie nie gdzie. Mam nadzieję że przejdzie boczkiem bo chciałam jeszcze wykorzystać chwilę że nie ma upału. :ico_sorki:

no ciekawe wlasnie co u tej spinki :ico_noniewiem:
a ja się położyłam na drzemkę i jakoś tak mnie łupnęło w plecach, ale to tak że sie wygiełam no i po chwili przeszło...
a teraz coś jakbym miałam ucisk w dole brzucha , jak.np za ciasna spódnica.. takie uczucie..nie wiem sama..

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2008, 17:28

hej, ja sie melduje po szkole, oczywiscie :ico_ciezarowka: choć cały dzien z bólami @wymi i brzuchem jak skała :ico_olaboga: ale mam juz prawie wakacje jeszcze tylko w sobote załatwić wpis z pisania i luzik :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Spinka OK ale nadal :ico_ciezarowka: , te skurcze to nie były porodowe, chyba takie przepowiadajace bo dziś mi pisała że u nich OK, bez zmian i może jutro dostanie jakiegos przyspieszacza ale nic pewnego to. więc poród jeszcze sie u niej nie zaczął :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-08, 17:30 ]
Tuska, córcia cudowna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 cze 2008, 20:25

Hej, wpadłam na chwilkę, bo Pola smacznie śpi :-) , widzę, że tutaj bez zmian.

U nas dobrze, moja córcia jest przecudowna :-D :-D :-D

Od wczoraj łaże z liściami kapusty na cyckach, walczę z nadmiarem pokarmu (to ta właśnie przełomowa 3,4 doba). a ja myslłam, że nie mam pokarmu :ico_olaboga: , a tu okazuje sie , że wystarczyłoby dla dwojga :ico_brawa_01:
Tylko mała cwaniara po paru razach dokarmiania z butli, zobaczyła, ze szybciej leci i miała problem z chwyceniem piersi, wczoraj w nocy wygrałam z nia bitwę, postanowiłam nie dawac butli i koniec, nie obyło się bez płaczu (i to jakiego), m. już chciał leciec po butlę, ale w końcu złośnica skapitulowała i pięknie od wczoraj jest tylko na piersi :ico_brawa_01: , no i ja cała happy :ico_brawa_01: .No i pieknie przesypia mi do 4 godzin, normalnie póki co anioł :-)
Takze dziewczyny nie poddawajcie się, bo początki sa trudne, ale nie można dac za wygraną, a i nie polecam picia tych herbatek na laktację :ico_nienie: .
Mam nadzieję, że u mnie sie unormuje z tymi piersiami, troche miałam zastój w jednej (wczoraj miałam dosłownie kamienie), właśnie dlatego, że mała mi nie chciała ciągnąc, ale kapusta robi swoje no i oczywiście w moim przypadku nieoceniona pomoc cioci :-).


Tuska córcia cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super, ze tak szybko wyszłaś :-)
A z tym pokarmem to tak jak pisałam, zaczekaj na pewno masz pokarm, tylko przystawiaj mała często do piersi

Marta jesli nie jestes pewna co do tych wód, to lepiej to sprawdzic, w szpitalu zbadaja Ci pH wtedy będziesz spokojniejsza. Bo jak to wody to bezwzglednie powinnaś byc w szpitalu, bo moga dodtac się do srodka bakterie, a z kolei to grozi infekcją i powikłaniami.

Dobra lecę się myc, póki mogę :ico_oczko:

Trzymam kciuki, oby u Was zaczęło się coś dziac

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2008, 20:27

janoszka, oby oby udalo sie bez wywolywania, bo jeszcze przetrzymaja cie jak spinke od piatku do poniedzialku, lepiej jak by samo sie zaczelo :ico_sorki:

Marta26, oj bo jeszcze nas wyprzedzisz :ico_oczko:

Pewnie odpiscili se na weekend wywolywanie i jutro zaczna cos dzialac u spinki. biedna musi w szpitalu siedziec

U nas niedawno byli znajomi, a ja jak sobie obiecalam caly dzien przebimbalam i chyba bylo mi to potrzebne :ico_oczko:
Terz sobie ogladam z siostra filmik na tvp 1 , a potem jeszcze musowo prysznic, bo czlowiek poci sie jak nic w te upaly .


Wlasnie tuska, nowa, ksiulinka, malgorzatka, chwalcie sie ile wam tam kg ubylo :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-08, 20:29 ]
NOWA, no to ogromne gratulacje, widze ze twarda jestes i nie poddajesz sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , jestes wielka , tak trzymac, bo napawde czasem matki nie wytrzymuja placzu dzidzi i poddaja sie butla, a ty zrobilas identycznie jak ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 20:34

siunia no ja w sobote mam się zgłosić jak coś do szpitala, takze jak nie wywolaja w sobote to pewnie bedą z ym czekac do poniedziałku :-/ nie rozumiem tego zupełnie, choć mam nadzieje ze moja polozna cos tam zadziala w koncu za to dostanie kaskę...
a ja czekam na mecz choć wątpię wątpię, ale niech mnie chłopaki zaskoczą :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 cze 2008, 20:35

siunia pisze:Wlasnie tuska, nowa, ksiulinka, malgorzatka, chwalcie sie ile wam tam kg ubylo


No ja się musze pochwalic, że u mnie juz 8 kg z głowy ( a raczej z ciała :ico_oczko: ), zostało jeszcze 3 :-) do wagi z przed ciąży (przed samym porodem schudłam 1 kg), bardZo bym chciała wrócic do mojej dawnej wagi, może sie uda :ico_noniewiem:
Teraz mam bardzo mały apetyt, tylko piję dużo :-) .Z brzucha pozostało mi niewiele (ale mięsni brak :ico_noniewiem: ), rozstępów nie mam, tylko pepek smiesznie jeszcze wystaje, mam nadzieje, niedługo zaczac cwiczyc i będzie dobrze.

[ Dodano: 2008-06-08, 20:36 ]
siunia pisze:NOWA, no to ogromne gratulacje, widze ze twarda jestes i nie poddajesz sie , jestes wielka , tak trzymac, bo napawde czasem matki nie wytrzymuja placzu dzidzi i poddaja sie butla, a ty zrobilas identycznie jak ja


Siunia dziękuję, mam nadzieję, ze teraz będzie juz tylko lepiej, ale chwila załamania była i to niejedna

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 20:42

NOWA, to ja wole nie myslec ile ja bede miala chwil zalaman skoro teraz juz mam dołek :-/ ...
Gratuluje Ci! Jak narazie jestes guru karmienia piersią :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2008, 20:42

NOWA, na pewno bedzie lepiej, bo skoro mowisz ze sutki tez juz podgojone to tylko lepsze was czeka.
no to ladnie ci sie schudlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrze ze rozstepow nie ma, a teraz to tak dziwnie jak brzuch taki pusty co??

janoszka, o to moze i cos zadziala polozna skoro masz oplacona, oby oby :ico_sorki:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

08 cze 2008, 20:43

NOWA, witaj!!!
No ja się musze pochwalic, że u mnie juz 8 kg z głowy ( a raczej z ciała :ico_oczko: ), zostało jeszcze 3 :-) do wagi z przed ciąży

:ico_brawa_01: pięknie!!!! Te 3kg to pewnie też szybciutko zrzucisz!!

Gratuluję wytrwałości w karmieniu małej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2008, 20:44

Hej!

siunia Wierzcie albo nie :ico_szoking: ale do poworotu do mojej wagi z przed ciąży ..hiih.. zostało mi zaledwie 3 kg !!!!!!!!!!! Dziś byliśmy na roczku Pawełka- ja jako chrzestna musiałam wyglądać..i wbiłam się bez trudu w moje 36 :-D Jestem w szoku normalnie... Jutro porosze mojego męza o zrobienie zdjęcia ... same ocenicie..Tak jakbym wcale nie rodziła 4 dni temu :ico_brawa_01: Ale to pewnie dlatego, że mało przytyłam i tylko mnie w brzuś wzięło! No ale moje piersi tez ważą z 1 kg więc zostało pewnie tylko 2 kg!

Wojtuś Hm... myślałam, że będzie bardziej strasznie po moim powrocie do odmu z Martusią, ale nawet nie jest tak źle. Najbardziej jest nerwówka kiedy karmię małą piersią, a reszte zlewa totalnie, nic go nie obchodzi. Jest tylko jeden problem, jak tylko kłade małą na tapczanie, to Wojtuś chce ją całować- a wiadomo jak to z tym całowaniem i delikatnością jest ... raz już nawet "bam-bam" po brzuszku zrobił małej ... na sczęście nic poważnego .. Podsumowując: lekka zazdrośc jest, ale nie jest źle, gorzej jak mój T. pójdzie do pracy ..ale mam mame .. będzie dobrze, jestem optymistką ... i za nic w świecie nie zamienie tego stanu ...A że nie mam czasu na TT i inne przyjemności ..trudno ..jak jest chilka to siedzie jak nie to trudno, chociaz tego mi brakuje najbardziej .. :ico_haha_02:

Martusia Jest kochana, jak na razie ładnie śpi i je z cyca- nie mam problemów z karmieniem, piersi mam pełne mleka, jest ok! Dziweczyny jeśli mozecie, nie dokarmiajcie, to wszystko jest w głowie, jak się wierzy we właśne siły, że da się rady wykarmic to tak będzie- wiem coś o tym, bo przy Wojtusiu miałam strasznie problemy i też dokarmiałam- teraz wiem, że nie potrzebnie prze pierwsze kilka tygodni dawałm oprócz cyca sztuczne- potem uwierzyłam, że dam rade i nie słuchałam "dobrych rad" zznjaomych i innych rzyczliwych osób, które mi wmawiały, że mam zły pokarm itp..i karmiłam piersią i tylko piersią do 8 miesiąca życia malca!

Położna Jutro przchodzi położna, mam nadzieje, że nie zaserwuje mi razem z pediatrą Martuni antybiotyku :ico_sorki: bo nie odcieli mi w szpitalu pępuszka i teraz mimo, że polewam zaczyna czerwiecieć wokół pępka i ropka się zbiera ..Juro mają odciąć i zadecydować!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość