Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 sie 2012, 10:18

9 miesięcy przybierałaś to teraz spokojnie zrzucisz
To co przybrałam w ciazy to juz zrzucilam :) Zostały mi kg sprzed ciazy których zawsze chcialam sie pozbyc - a teraz jest okazja i poki jestem jeszcze zmotywowana bo potem sie rozleniwie i ni z tego nie bedzie :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 sie 2012, 10:45

Madleine, jesteś jeszcze w połogu dopiero co urodziłaś Marcinka. Nie katuj się tak tymi myślami o chudnięciu. 9 miesięcy przybierałaś to teraz spokojnie zrzucisz. A wyglądasz naprawdę atrakcyjnie i to miesiac po porodzie ! Także nie bądź surowa aż tak wobec siebie :-)
Nic dodać, nic ująć Mad.
Madleine daj sobie czas. Z doświadczenia wiem, że co nagle to po diable. Szybko gubione kg powodują występowanie rozstępów a kg prędzej czy później wracają z zapasem :ico_zly:

gosia888, te uśmieszki Maksia cudne :ico_brawa_01:
Ja zauważyłam że Tymek ładnie już wodzi za mną wzrokiem jak chodzę po pokoju a jak się do niego zbliżę i pogadam to odpłaca mi słodkimi uśmieszkami :ico_brawa_01: Już nie mogę się doczekać kiedy będzie śmiał się w głos :ico_sorki:

[ Dodano: 28-08-2012, 10:46 ]
Ok. Obiad już podgotowany to ruszam z dziećmi na plac zabaw :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 sie 2012, 10:51

Madleine daj sobie czas
Ja jestem niestety w gorącej wodzie kąpana i jak juz widze,ze chudne to mnie to motywuje i chce wykorzystac to,ze mam mniejszy apetyt :-)
a co do czasu...wiem,ze malo czasu minelo,ale kurcze szlag mnie trafia jak sasiadka mnie ostatnio pyta " ooo na kiedy termin?" ja mowie " juz po" a ona mi na to " niech sie Pani nei martwi,na dniach Pani urodzi" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 28-08-2012, 10:52 ]
Już nie mogę się doczekać kiedy będzie śmiał się w głos
ja tez na to czekam z niecierpliwoscia :ico_brawa_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

28 sie 2012, 11:06

Madleine, jesteś jeszcze w połogu dopiero co urodziłaś Marcinka. Nie katuj się tak tymi myślami o chudnięciu. 9 miesięcy przybierałaś to teraz spokojnie zrzucisz. A wyglądasz naprawdę atrakcyjnie i to miesiac po porodzie ! Także nie bądź surowa aż tak wobec siebie :-)
Oj, ta nasza Madleine to kokietka :ico_haha_01: Wygląda super a i tak narzeka...

A z innej beczki- dziewczyny co polecacie na hemoroidy???
Wylazły mi po porodzie i bolą tak, że siedzieć nie mogę, że nie wpsomnę o załatwianiu potrzeb fizjologicznych :ico_zly:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2012, 11:24

Tośka_30, nam Procto hemolan w maści pomaga zawsze.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 sie 2012, 12:15

Wylazły mi po porodzie i bolą tak, że siedzieć nie mogę, że nie wpsomnę o załatwianiu potrzeb fizjologicznych :ico_zly:
witaj w klubie 2 tygodnie był taki ból :ico_placzek: siedzenie to był koszmar, alejeszcze gorzej jak musiałam wstawać i znowu siadać. Nocne karmienie koszmar. też po porodzie dostałam bo wcześniej miałam niebolące.
Tabletki te łykałam nie wiem czy one pomogły ale nie zaszkodziły
Obrazek

czopki najpierw hemorectal, potem posterisan - 3 razy droższe ale jednak lepsze.
A maść najpierw posterisan a potem proctoglyvenol.
Nie wiem w sumie co pomogło ale chyba najbardziej polecam czopki posterisan do tego jakaś maść ale babka w aptece poleciła inne niż czopki by lepiej zadziałało więc kup może proctoglyvenol. Czopki dwa razy dziennie a maść za każdym razem jak byłam w łazience nawet na sikaniu tylko. Podmywałam się zimną wodą i maść. No i jeszcze ten anurex używałam taki mrożący przyrząd ale on drogi.

[ Dodano: 28-08-2012, 12:18 ]
Madleine mi na szczęście nikt tak nie mówił, ale powiem Ci że tak głupio się czuje bez dziecka że ludzie pomyślą że taka o gruba jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 sie 2012, 12:24

Madleine mi na szczęście nikt tak nie mówił, ale powiem Ci że tak głupio się czuje bez dziecka że ludzie pomyślą że taka o gruba jestem
no to widze,ze nie jestem sama :-) Ale nie martw sie - juz niedlugo bedziemy laski :-)
Tylko brzuch juz mi brzydki zostanie,ale trudno ,z tym akurat juz sie pogodzilam tylko zeby ta skóra sie troche wciągneła :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 sie 2012, 14:38

ja właśnie też planuję na serio wziąć się za siebie. :ico_zly: brzuch sflaczały niestety jest, ale widzę maaasę niepotrzebnych fałdek :ico_noniewiem: aż ciary przechodzą jak na siebie patrzę. zazdroszczę wam z jednej strony dietki "karmiącej matki", bo zawsze to mniej pokus, "bo dziecku się zaszkodzi". ja już od daaawna nie muszę się niczym przejmować i nawet jak tydzień jem lekkostrawne i małokaloryczne rzeczy, to potem sobie oduszczam :ico_zly: słaba Silna Wolna. :ico_placzek:
Zachciało mi się na basen od września chodzić, to chociaż raz w tygodniu jakiś ruch dodatkowy :ico_sorki: :ico_sorki:
A może macie jakieś fajne, sprawdzone dietki? Madleine, powodzenia z resztą kg :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 sie 2012, 14:46

A może macie jakieś fajne, sprawdzone dietki?
ja rok temu schudłam 4 kg tyle co chciałam. Słodyczy nie jadłam, codziennie przynajmniej jeden grejpfrut i kolację o 18. A tak to wszystko jadłam.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 sie 2012, 14:48

zazdroszczę wam z jednej strony dietki "karmiącej matki", bo zawsze to mniej pokus, "bo dziecku się zaszkodzi".
No ja nie mam pokarmu wiec teoretycznie moge jesc wszystko :-)
A może macie jakieś fajne, sprawdzone dietki?
Ja zadnej sprawdzonej nie mam bo zadnej nigdy nie ukonczylam hehe :P
Teraz poprostu nie jadam kolacji ( ewentualnie bardzo lekka) i nic miedzy posilkami nie jem i zero slodyczy.Rano tylko jogurt a potem malutki obiad i to koniec - po części tez z braku czasu :-)
Madleine, powodzenia z resztą kg
Dzieki :ico_sorki:
Zachciało mi się na basen od września chodzić, to chociaż raz w tygodniu jakiś ruch dodatkowy
Ja mialam chodzic na Zumbe,ale wieczorami jestem tak padnieta,ze jeszcze ani razu nie poszlam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość