Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 mar 2008, 19:06

Kamilko myślę, ze wysypka moze być od pomidora, albo brzoskwiń czxy malin, bo to uczula często. A co z tym odczulaniem>? Nigdy nie słyszałam...

Beatko, masz rację kazde dziecko rozwija się we własnym tempie, więc nie masz się o co martwić jezeli Jula nie robi jeszcze czego, co jej rówieśnicy.

Wkleję Wam resztę fotek, długo to trwało, bo juz miałam powgrywane te fotki na osobnych stronkach fotosika (zeby było szybciej otwieram kilka razy fotosik), i juz było wgrane, zostało tylko kliknąć do jakiej wielkości zmienjszam, a moje kochanie nie zapytawszy czy mam przy kompie coś do zrobienia, wyłączył komputer :ico_zly:

No więc:

Nowy wileński przyjaciel Kerim, mają miesiąc róznicy
Obrazek

Kuzyneczka Gabi
Obrazek

Echhh śliski ten banan!
Obrazek

Kurde, znowu w tych gazetach o mnie nie piszą!!!
Obrazek

Mamo, czy aby napewno właściwą część ciała umieściłam w nocniku??
Obrazek

Wreszcie mogę wstać i zrobić swoje porządki na tej szafce :-D
Obrazek

Tak sobie oto fajnie stoję!
Obrazek

Po co mi ta suuuuuknia?
Obrazek

Mój fajowski fotelik do jedzenia :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 mar 2008, 22:39

Ala rewelka zdjęcia.

Koleżanka mówiła, że z tym odczulaniem to jest tak, że dają dziecku jakies miedziane kule do rączek i cos tam robią. Dla mnie to jakieś czary-mary, no ale ponoć działa. Jej synek był alergikiem i po tym zabiegu mu przeszło. Jeden zabieg na jeden produkt jest, a kosztuje ok 60-70 zł.
U nas wysypka jednak sama minęła. Teraz spróbuje na nowo wprowadzić odrzucone produkty i zobaczę po czym uczuli to już będę miała jasność. Na razie się cieszę, ze plecy znów ładne.

A nasz wątek faktycznie umiera... :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 mar 2008, 00:03

czesc ja tylko na sekunde,bo nie mam sil...T maluje i bede miec teraz kupe sprzatania,ten tydzien wolne ,wiec bede ogarniac od nowa he he taki moj los :ico_oczko: Oli grzeczny,chodzi wczesnie spac...jestem w szoku...na tym nowym mieszkaniu dziecko mi sie odmienilo,spi jak kamien ,szybko pada i wstaje teraz 7-8,wiec tak jak powinien he he :ico_brawa_01: dzis go pozniej wykapalam ,to doslownie byla awantura,ze tak pozno :ico_szoking: :ico_brawa_01: potem sie przytulal i zasnal...spi z nami...nie jestem gotowa ,zeby nie spal z nami :ico_wstydzioch: to juz predzej on sie nauczy niz ja :ico_wstydzioch:
pozdrawiam

ps.ale mi synowka urosla,szok...naprawde bardzo widac jaka Wanka duza :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 mar 2008, 00:04

hej dziewczeta
zamiast ubolewac nad zanikaniem watku, wpadajcie czesciej i piszcie,, oczywiscie tyczy sie to tych lasek ktore bywaja tutaj sporadycznie hehe

juli obiecalas wiecej pisac kiedy Duzego nie ma :ico_nienie:

lucy juz ma neta wiec pewnie niebawem tez wpadnie jak juz sie urzadzi hehe

aniu wykorzystuj czas kiedy lenka bawi sie z opiekunka.. i wpadaj do nas, oczywiscie absencje weekendowa wybaczam i rozumiem/ czas tylko dla krzyska

asiulka cos nam zaginela..hmm

kamila frydza alinka madzia
wpadaja regularnie

acia odkad wrocila nadrabia zaleglosci i wpada niemal codzien, co sie ceni!!!

szkoda ze przepadly laski bez wiesci jak agniecha, karla... leatka..

i bewu avisektez nas zaniedbuja... :ico_nienie:

mam nadzieje ze nikogo nie pominelam..


mysle ze nawet w takim kameralnym 9mocno okrojonym) gronie moze byc sympatycznie. o ile bedzie z kim pogadac..

brak postow jasnie pani tez daje sie odczuc na tym watku..

ja na razie nigdzie sie nie oddalam ale przyznam ze jak czytam sporadyczne wiadomosci to i zapalu do pisania brak.. jednak staram sie bywac i skrobnac co nieco hehe... :ico_oczko:

kamila pierwsze slysze o tych magicznych oduczulaniach. ale skoro widac efekty to pewnie warto hehe

alinko brawa dla wanki za nocnikowanie hehe widac jest to mozliwe skoro i lucja jasnie pani i wanka tak ladnie siusiaja do nocniczka :ico_brawa_01:

lelek siedzial kilka razy ale jesli widzialam ze nocnik po 10-15 min pozzostawal wciaz suchy to dluzej go tam nie trzymalam bo to bezsensu
poki co bez pospiechu
wciaz pozostaje w euforii po odrzuceniu smoczka, jutro bedzie tydzien BEZ!!!!

dam mu jeszcze troche czasu i rozpoczniemy ostra wyprowadzke z naszego łoza
nie wszystko naraz nie?

w miedzy czasie proby nocnikowe

a przed rokiem musimy (chcemy) zerwac z cycem

ja widze jak mi sie lelek sam zmienia... nie musze go trenowac jak to mawiaja niektorzy.. hehe on normalnie sam postanawia co ze smoczkiem, spaniem itd
tak zauwazylam hehe

np moje dziecko ktore zawsze mialo problem z zasypianiem, a juz w ogole nierealne bylo odleciec nam na kolanach .. osttanio powtorzylo ten wyczyn dwukrotnie.. normalnie odlecial na siedzaco hehe tak podczas zabawy hehe szok
potem wkleje wam fotke hehe

a tak narzekalam na domowy weekend
a tu prosze niespodzianka
wczoraj napisala adama daleka kuzynka ze jest wlasnie w odwiedzinach niedaleko naszego miasta, doslownie 20min jazdy hehe a u kogo? u swojej siostry.. hehe
ale heca co?

ta kuzynka przyjechala z mezem i synkiem prawie 2letnim ktorego w ogole nie znalismy.. hehe wlasciwie to z nimi jest zabawna sytuacja

po wielu latach totalnego braku kontaktu adam rozpoznal ja na wakacjach nad jeziorem bialym hehe akurat pojechalismy sami ( a my towarzystwo kochamy) i tam ich na plazy wyhaczylismy wiec mielismy super towarzystwo..
drugim razem spotkalismy sie (znow przypadkiem) w bieszczadach hehe
i teraz trzecie podejscie hehe w uk

jej siostra (mlodsza) prawie w ogole adama nie zna.. bo widzieli sie dawno temu jako dzieci hehe ale dzis nadrobilismy stracony czas
ona ma narzeczonego rowniez Adama hehe
pogadalismy na maxa,,, podjarani i w ogole tak fajnie bylo ze te ok 4-5 godzin minelo jak 30min hehe
moglismy jeszcze tam z nimi siedziec do rana, gdyby marudne dzieci nie przypominaly o swych wieczornych potrzebach kapieli, jedzenia i snu

adamowi sie polepszylo wiec musielismy ich odwiedzic.. zwlascza ze ta kuzynka ktora wpadla tu do swej siostry z rodzinka juz odlatuje do polski./.
ale z jej mlodsza sistra i jej narzeczonym bedziemy teraz utrzymywac kontakty hehe
ciesze sie, bo jestesmy tutaj tak krotko a wciaz poznajemy nowych ludzi... nawiazujemy znajimosci i robi sie coraz bardziej symptaycznie
i w ogole super tak rodzinke po latach spotkac.. hehe


a lelek przespal sie w aucie i teraz ma faze aktywnosci hehe

na dzisiaj tyle
spadam
do jutra :-D

[ Dodano: 2008-03-09, 23:06 ]
lucy jestes no i wywolalam wilka z lasu :-D
a podejrzewam ze oli spi wam lepiej bo macie wiecej pokoi co? i jest spokoj.. a moze sie myle. hmm

no i zapomnialam.. :ico_wstydzioch:

wanka duuza fajowa dziewczynka hihi

jeszcze moze zdarze dzisiaj fotki zalaczyc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-09, 23:25 ]
hihi wlasnie lelek powtorzyl ten sam numer

siedzial z adasiem az nagle glowka mu opadla.. :ico_szoking: padl.. hehe i zostal przeniesiony do lozka hehe gdzie sobie pomruczal i odlecial

kupilam mu dzis fajne CD z usypiajacymi melodiami dla dzieci, bacha mozarta vivaldiego , wersja instrumentalna

[ Dodano: 2008-03-09, 23:37 ]
tak lelek odlecial wczoraj ( a dzis 3dzien z kolei) hihi
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-09, 23:57 ]
taka chcialam ladna sesje walnac na tej miekkiej pufie ale lelek sie krzywil i nie chcial lezec
Obrazek

z filipkiem i kuzynka adasia
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 mar 2008, 01:06

madziorka, Lelek jest niesamowity z tym zasypianiem na kolanach :ico_szoking: .
Alinko, Wańka jak urosła!!!!! Gratuluję nocnikowania, my jeszcze nie próbowaliśmy.
Lucy, fajnie, że jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny, sorki, że nie piszę, Madziorka ma rację, weekend dla Krzysia i dla Heleneczki oczywiście. Teraz czekam aż zadzwoni, że już dotarł... źle nam, rozłąka doskwiera coraz bardziej. Liczymy dni do świąt, bo później cały tydzień razem. A nastęnie kolejna rozłąka do połowy maja :ico_placzek: :ico_placzek: Ech, nawet nie chcę o tym myśleć :ico_placzek: Z lepszych wiadomości, mój braciszek spontanicznie wziął urlop i przyleciał dziś do Polski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zostaje do piątku, a we wtorek przyjedzie do mnie i Lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Strasznie się cieszę, bo nie widzieliśmy się pół roku.
Co do Helenki to była u nas lekarka (nawiasem mówiąc świetna pediatra). To jednak skaza. A Lenkę obsypało tak prawdopodobnie po zmianie kaszki z bobovity na nestle :ico_olaboga: więc wróciliśmy z powrotem do tej pierwszej. Ponadto Heleneczka ma maść z antybiotykiem i sterydami :ico_szoking: ale tylko na 5 dni, później już taka zwykła maść do smarowania. Do tego krople antyalergiczne dosutne i doraźnie kropelki do oczu. Aha, pediatra poleciła jeszcze emolium - do kąpieli i kremy, ale na razie stosujemy i tak oilatum, jak się skończy to spróbujemy tych kosmetyków.
Nasza Lenka dziś po raz pierwszy huśtała się na huśtawce - była baaaaardzo zadowolona :ico_haha_02: Szkoda tylko, że huśtawka nie ma zabezpieczeń i Lenka musi siedzieć na kolanach u mamusi lub tatusia. Mam kilka zdjęć, co prawda takiej sobie jakości bo z koma, ale jak wrzucę na fotosik to wkleję. Poza tym śmigamy w nowym wózku spacerowym, mały Szpak też mefa zadowolony, bo może się rozglądać wokół.
Dziewczyny, nie pamiętam za bardzo co pisałyście, bo czytałam na raty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Mam nadzieję, że nie pominęłam jakiegoś ważnego pytania ...
zmykam, bo Lenka się zbudziła...

[ Dodano: 2008-03-10, 00:24 ]
Moje dziecko chyba właśnie postanowiło, że nie będzie spać ...
No więc pokażę Wam kilka nowych zdjęć.
Helenka na huśtawce :-)
Obrazek
Helenka huśta się z tatusiem - ostatnio non-stop wywala jęzorek, chyba ząbki zaczęły iść...
Obrazek
Straszna mina hihi
Obrazek
Uśmiech dla forumkowych cioteczek
Obrazek
W ten sposób tatuś nosi córeczkę (chwytając za szelki od spodni)
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 mar 2008, 08:37

Witam

U nas wekendzik spokojnie tzn rodzinnie i na zakupach :):
Wzielismy sie juz za sprzatanie swiateczne i okna mam pomyte :): dzisiaj biore sie za kuchnie.

Wszystkie zdjecia cudne ....i dzieciaki jakie juz duze:):

Kamilko ciesze sie ze Tomus juz lepiej
Aniu dobrze ze chociasz przyczyne wysypki uzyskalicie :):
A co do rozłąki to podziwiam bo ja bym chyba uschla ...my od czasu poznania czyli 6 lat to raz na tydzien sie rozstlismy jak pojechalam do rodzinki a P nie dostal wolnego to na tel 24 h hehe wiec dla was wielki :ico_sorki: :ico_sorki:

Madziorka te nasze dzieci to dziwne pozycje do spania znajda hehe smieszne bable :-D

Alinko zdjecia super a te z nocnikiem i suknia najlepsze hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wczoraj juz zasadzilam rzezuche :): i czekam na wysiew :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 mar 2008, 11:23

WITAM :-D od rana mylam okna Obrazek i prasowalam wiec dopiero jestem :-D wczoraj dzien spedzilismy rodzinnie na spacerku i wizyta u dziadkow :ico_oczko: Ja bede wpadac reguralnie mnie to nie zabraknie hihi :ico_nienie: no chyba ze bedziemy na weekendy wyjezdzac bo coraz cieplej sie robi to trzeba jechac na wioche Obrazek pierwszy wypad planujemy teraz w sobote superrrrrrrrrrrrrr!!! ALINKO ANIU MADZIORKA pisze ogolnie bo dzieciaczki cud malnia cukiereczki ,piekniusie i przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-10, 10:25 ]
lucy23, i Acia witajcie fajnie ze jestescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 mar 2008, 12:15

Dziekujemy za komplemenciki :ico_sorki:

Aniu Helenka jest słodziutka, a ta mina rozwaliła mnie :-D

Madziorka no widocznie kazda pozycja do spania jest dobra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super spanie!
Powiem Wam, ze jak się obudziłam rano Wanesska spała złozona wpół z głową na swoich własnych stpach.. Nie wiem jak mozna się schylkić wogóle do takiej pozycji, a do tego jeszcze zasnąć hehe, ale aparacik niestety miałam rozładowany.

Kamilka to odczulanie dla mnie jak zabobon trochę.. al;e moze się sprawdza? Tyle, ze droga przyjemność.. No ale jak to na jeden produkt? Czy na marchewkę jedne kulki, a na ziemniak inne? Dziwne.. Ale jakbym miała wybierać to odczuliłabym na mleko chyba albo na ziemniaki.

Frydza, super ze macie wiochę i mozecie sobie wyjezdzać i pooddychać świezym powietrzem!

Aniu tak Ci współczuję tych rozłąk, trzymaj się dzielnie! Taka cięzka dla Was próba.. Ale będzie dobrze!


No a u nas.. nie wiem co będzie z naszym związkiem, ale chyba zanim weźmiemy ślub, będziemy brać rozwód.. Coraz trudniej nam się ze sobą dogaduje i mieszka.. On ma do mnie owszystko pretensje, a ja do niego. Dzisiaj obwinił mnie o to, ze Wanesska przestawiła sobie rozkład dnia. Wstał z rana i zaczął wyrzygiwać, ze to, ze mała budzi się o 7 i zaczyna się bawić, to moja wina, bo miałam pomysł kąpać ją o 20... i wogóle rózne takie tam... ja tez się go czepiam, bo wkurza mnie, ze jak on gotuje zupę to ten pieprzony seler i pietrusdzkę pokroi w drobne kawałki, ze ja potem myle to z ziemniakiem. Fuj, cały smak mi znika ... Jak mu powiem, zeby nie drobił tego tak, on wybucha i krzyczy, ze ja wogóle nie doceniam, ze ja mam w nonono ,ze on się stara ja ja się tylko czepiam..Rozumiecie co za atmosfera panuje w domu>>?? Ocipieć mozna... A najgorsze to, ze on się nie powstrzymuje i wrzeszczy przy dziecku... Nie chcę, zeby mała miała nerwicę, bo przeciez to nic dobrego od początku zycia patrzeć na uzerających się rodziców... i tak się dziwie, ze ma taką pogodę to dziecko! No wiec.. trzymam się jak mogę, staram się załagodzić jkazdą sytuację, ale jak on mi nioe pomoze, to nici ze związku... I tak kłócimy i się i godzimy...Po awanturach pięknie się godzimy, przepraszamy się nawzajem i jest sielanka..do następnej kłótni echhhhh Zobaczymy co będzie dalej.. Moze potem mu podziękuje, ze nie chciał brać ślubu? będę mogła przyrzekać komuś, kto nie wybucha złością, bo w cukierniczce skończył się cukier...
Ostatnio zmieniony 10 mar 2008, 12:39 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 mar 2008, 12:28

cześć dziewczyny
normalnie ten powalony komp nie chce sie naprawic
chyba bede zmuszona kupić nowy
także nie matrwcie sie nie opuściłam was na zawsze poprostu nie4 mam skąd klikać bo w pracy za bardzo nie ma jak. Do pewnego momentu starałam sie przynalmniej nadrobić w czytaniu alke teraz przyznaje sie bez bicia mam straszne tyly i chyba tego nie nadrobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale wiedzcie że żyje i myslami jetsem z wami

z takich ciekawostek na szybko Emi stoi że hoho nie można jej samej zostawić

od tygodnia ma nocniczek i juz od pierwszego dnia siusia i robi do niego kupke, jest niesamowita, potrafi za cały dzień zsiusiać 2 tetrówki, a kupy do pieluchy nie zrobiła od tygodnia czyli od dnia zakupu nocniczka. jestem z niej dumna

ja 1szy raz zostawiłam córe na 2 dni bo byłam na szkoleniu w Opolu. Był zajefajnie, pare godzin szkolenia potem imprezka, wszystko za free, lux hotel, normalnie full wypas

zdjecia powklejam jak odzyskam domowego kompa. A może to dobrze sie sie zepsuł, kupie sobie wymarzonego laptopa........ jak mnie będzie na niego stać

w pracy mały zajobek, stąd brak czasu na pisanie, w pracy wciąż fajnie tylko tew godziny pracy strasznie mnie dobijają, całymi dniami nie ma mnie w domu i tyle mnie omija :ico_placzek: ale jest dobrze

pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno, mysle o was i badźcie pewne wróce do was mam nadzieje ze na dniach

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 mar 2008, 13:01

CZkam az Wiki sie obudzi bo chce isc na spacer,maz na popoludniu w pracy wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!ALINKO ech ci faceci :ico_noniewiem: ale moze jakos sie jeszcze dogadacie i bedzie dobrze :ico_oczko: ASIULKA kochaniutka zapracowana dobrze ze jestes choc na chwilke i jak bedziesz miec czas to wpadaj bo brakuje tu Ciebie :-D I brawo dla Emi za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość