Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2008, 10:07

Marta26, na pewno bede dawac znac.

Oj to biedna spinka :ico_olaboga:

Ja ide poodkurzac , bo normalnie chyba zaraz zasne :ico_spanko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 cze 2008, 10:09

witajcie,
ja nadal 2 w 1.
noc minela niespokojnie, nie moglam w ogole zasnac, wszystko mnie rozpraszalo i doslownie co chwilka chodzilam siku :ico_wstydzioch: czuję że w ogole tej nocy nie przespalam, bylam jakas taka niueobecna i lekko nerwowa. zobaczymy w ciagu dnia. mam liste rzeczy do zrobienia i moze sie uda dzis wszystko zalatwic.

siunia Ty mnie tu nie wyprzedzaj :ico_nienie:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 10:12

Witajcie!!!

siunia, to trzymam za Was kciuki!!! Z Twojego suwaczka wynika, że na dziś masz termin???

Mam nadzieję, że jednak córeczka Spinki wcześniej zdecyduje się wyjść, bo takie czekanie w szpitalu jest wykańczające :ico_olaboga:

Miałam dziś KTG i się trochę wkurzyłam. Wyszedł nieprawidłowy zapis i każą mi co 2 dni kontrolować :ico_zly: Mówiłam, że mały spał w trakcie badania. Zaczął się ruszać tuż przed odłączeniem, więc gdyby poczekali z 5 min to pewnie byłoby dużo lepiej. A tak mam w środę jechać do szpitala, a w piątek do poradni. Zadzwonię do swojej ginki, może ona się ze mną zgodzi, że nie ma sensu tak często kontrolować, bo ja normalnie wykituję czekając w kolejkach w taki upał :ico_zly:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 cze 2008, 10:14

lulu_, w ogołe fakt że takie osoby jak my muszą u LEKARZA i to ginekologa czy coś, stać w kolejkach to dla mnie paranoja. juz pomijam sklepy itd. ale lekarz? raz dwa bez kolejki powinno byc :-/

mam nadzieję że wszystko ok Ci wyjdzie.

no a spinka biedna niech sie tam dzielnie trzyma! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 10:20

lulu_, no ale w jakim sensie nieprawidłowy wyszedł, co im sie nie podobało?To ze ruchów nie było czy jak?
Kurde z tym ktg to więcej zachodu niż pozytku czasami- tym bardziej ze połowa szpitali ma ten sprzet tak rozleziony ze trudno mu ufac :ico_puknij:
ciekawe czy mój gin mnie dziś tez na ktg skieruje a jak tak to czy do "lokalnego" szpitala czy do tego w którym mam rodzic :ico_noniewiem:
siunia, tylko wiesz że rodzimy tu parami- taka była umowa to sobie kogos dobierz do kompletu :ico_brawa_01: oj, żeby Cie długo nie meczyło bidulko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 10:22

janoszka, w szpitalach położniczych jest straszny tłok, więc trzeba się swoje naczekać :ico_puknij:
Chyba spakuję torbę do szpitala.

A jak tam Wasi mężowie przeżywają Euro??? Mój Ł. wieczorem miał okropny nastrój, a zdarza to mu się wyjątkowo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 10:26

lulu_, mój m. to nie oglada piłki przez co sie strasznie naraża mojemu tacie :ico_oczko: mój tata to podejrzewam że wczoraj brał tabletki na cisnienie :ico_oczko: ja sama sie stresowałam przy każdej sytuacji podbramkowej więc po pierwszej połowie poszłam spac :ico_haha_02:
kurcze, znów mam @owy ból brzucha i twardy jakiś i nie wiem co zrobić - czy łykac nospe czy lepiej żeby gin zobaczył faktyczny stan bez tabletek dziś na wizycie, jak myslicie???doradzcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-09, 10:27 ]
ja do torby musze jeszcze dołozyć szlafor , rozek i pare szpargałów ale ogólnie juz spakowana i stoi grzecznie w kacie...

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 10:28

Marta26, moja ginka to nie robi KTG przed terminem porodu, ale ja chodzę po skierowania do państwowej przychodni, bo zbankrutowałabym na badania dodatkowe (mam ujemną grupę krwi i ujemną toxo, więc co chwilę muszę powtarzać te badania, a one nie są taniutkie). No i tam dziś stwierdzili, że już pora na KTG.
Wyszedł nieprawidłowy zapis pracy serduszka małego tzw. zawężony, a czasem nawet milczący. Tyle, że mały w tym czasie spał, więc pewnie dlatego nie było prawidłowych przyspieszeń bicia serca (akceleracji). Oczywiście mogą być i groźniejsze przyczyny, ale po jednym krótkim zapisie nie zamierzam panikować :ico_nienie:
Skurczów brak :-D
Sprzęt o dziwo mają dobry w tej przychodni.

[ Dodano: 2008-06-09, 10:29 ]
Marta26, nie łykaj już No-spy. Teraz Twoja kruszynka może się spokojnie urodzić, chociaż wolałabym żebyś poczekała na mnie. Przynajmniej do soboty :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2008, 10:36 przez lulu_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 10:35

lulu_, trzeba było uzyć delikatnej perswazji zeby mały wstał :ico_oczko: tylko chyba trudno poklepywac brzuszek podczas ktg, co? :ico_oczko:
no ja jeszcze ten tydzien wole poczekać z porodem bo w karcie to ja mam wpisana date 02 lipiec, bo nie uwzgledniła mi ginka tego że moje cykle zawsze były krótkie no i że rok jest przestepny i w ten sposób w karcie termin przesunięty o 4-5 dni. To lepiej niech dzidziek jeszcze te pare dni posiedzi bo mi jeszcze potem wpiszą że wczesniak sie urodził i będę z nim musiała jezdzić na jakies badania - z tego co kojarze to wcześniakom każa więcej badan robic, nie?
Ja się z Dzidzia umówiłam na to ze czekamy do przyszłego poniedziałku co najmniej :ico_haha_01: no i jeszcze my sie musimy we dwie zgrac przecież :ico_brawa_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 10:40

Marta26, próbowałam rozbudzić leniuszka, ale on czasem lubi robić na przekór :ico_oczko:

Nawet jeśli masz termin na 2 lipca, to i tak możesz już spokojnie bez leków przeczekać skurcze. W tym czasie odstawia się nawet tokolizę, bo dzidzia już praktycznie jest donoszona (od skończonych 37 tyg).

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość