Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 16:31

izuś_85, mi tez juz brzuch opadł. Wczoraj o tym pisałam. Jak siedze np. na kibelku to brzuch mam na udach i też faktycznie widze po majtkach jak nisko musze mieć założone i że "częśc owłosiona" jest już na dole brzucha a nie pod brzuchem. No i w lustrze to widać. Czyli gdzies za miesiąc może dzidzia sie urodzi, mam nadzieje, ze nie szybciej.
olala ja mam dokładnie to samo :ico_szoking: już mi sie brzuch obniżył "na włoski"
czy mam wobec tego wnioskować ze te nieustanne parcie na pęcherz (wstaje w nocy z 5 razy na siku) to główka????
no i martwi mnie ten ból krocza :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale jakoś nie czuje zeby mi sie tam coś "poluzowało" czy rozeszło... poprostu boli mnie tak jakby ktoś mi chciał jabłko wyjać od srodka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

:ico_szoking: :ico_szoking: to oznacza ze pród blizej niz myśle?
za tydzień mam wizytę a 13-tego usg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ogladalam teraz ubranka tak dla poprawy humoru :ico_wstydzioch:
też dziś oglądałam :-D i te wszystkie przybory :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakie to wszystko tycie, malusie...

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

01 lip 2009, 16:33

też dziś oglądałam :-D i te wszystkie przybory
tez mam taki rytuał juz nie moge sie ich doczekać :)

kurde musze z Mopkiem wyjść
tam pewnie +100000000000000 a w majtkach nie wypada chodzić

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 16:37

kurde musze z Mopkiem wyjść
ja już Hakera nauczyłam chodzić dwa razy dziennie, około 10.00-11.00 i około 19.00-21.00 :ico_oczko: jak widać jemu to wystarcza, bo wiecozrem sie wybiega zawsze a rano śpi jak zabity :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-01, 16:39 ]
zapomniałam wam napisać :ico_noniewiem: robią mi sie rozstępy chyba na udach... od wewnętrznej strony :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mam jakieś plamki sine... tylko strasznie malusie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie takie sznity

narazie smaruje, masuje, zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 lip 2009, 16:48

A ja dziś rano jednak sie wybrałam na tar do Opatowa,choć wczoraj strasznie mi się nie chciało bo w ten upał jechac to masakra :ico_olaboga:

Kupiłam sobie trzy bluzeczki za 27zł i spodenki za 15zł i wkońcu mam w czym chodzić :ico_sorki: bo bluzki w domu wszystkie krótkie a spodenek w sumie żadnych nie miałam, tylko takie kołodomowe lub za kolano a teraz to się nie da w takich łazić.
I na sobie miałam bluzkę na szyję ale z kapturem i teraz widzę jak się opaliłam, kaptur na plecach :ico_haha_01:

Później poszliśmy jeszcze do biedronki na zakupy ale samochód przestawiłam delikatnie w cień bo jak stał w slońcu jak po targu łaziliśmy to raz że nie dało się wejśc a dwa że te zapięcia od Arturka pasów są czarne i aż parzyły, dobrze że jakaś chusteczka była w samochodzie to trochę przykryłam. Stanęłam, wychodzę i widzę zakaz, choć zawsze tam stawałam, ale liczyłam na łód szczęścia, no ileż te zakupy zrobię, no i wracam i widzę Panów Policjantów czekających, facet za mną też stanął i już stał przy radiowozie. Dochodzę otwieram i Pan P mówi że zaprasza z dokumentami do siebie :ico_noniewiem: no to wywaliłam wszystko z tego wózka,biorę Artura na ręce i przechodze przez ulicę do nich. Od razu na wejście mówię żeby się zlitowali nademną, to on na to że jakby tak wszystkim pobłażali to by samowolka była, ale ja że no ale... i powiedział wkońcu że mam jechać, więc nie czekając dłużej zabrałam się i pojechałam, nawet nie stałam żeby zjeść jak miałam w zamiarach :ico_oczko:

Tagar to te 10dni już nie dużo, wytrzymasz jakoś :ico_sorki: trzymam kciuki

Co do biustów, to choć będą oklapłe to dobry stanik naprawdę może zdziałać cuda, wiem coś o tym już teraz ;-)

Beata_T wkońcu Ci net oddali :ico_sorki: i wcale mi wieloryba nie przypominasz, super wyglądaliście. A jak się do tego laktatora podłączysz to jak krówka a nie wieloryb :ico_haha_01:

megi super że się wyjazd udał, następnym razem to już we trójkę :-D

Beti może jeszcze wszystko wróci do normy, dobrze że akurat dzisiaj miałaś tą wizytę, zaraz po remoncie i lekarz szybko wyłapał :ico_sorki:

resztę przeczytam później bo mój syn mi więcej już nie daje wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

01 lip 2009, 17:30

Renia0601, no tak wystawiłas brzusio i brakło im argumentów :)))))))))))))))))))))))))



ja wróciłam ze spacerku
i spotkało mnie coś dziwnego ... polazlam na poczte a zeby do niej doczolgac sie trzeba tunelem przejsc pod ulica
jak wracalam i wchodzilam po schodach (wchodzilam-kiwalam sie ze zmeczenia) trzymając sie poreczy, wchodz wchodze i z gory schodzil facet
zadbany po 40, dobrze wygladajacy rozmawial przez telefon
chwycił mnie za ręke i powiedział miłym głosem
"do domkuuu, do domkuuuuuu"
ja szok :ico_szoking: jakis tam usmieszek i w gore dalej......nie wiem co myślec poza tym zemoze widział ze mi cieżko :ico_noniewiem:
ale jaki facet bytak powiedział :ico_puknij:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

01 lip 2009, 17:46

Beata_Tychy, yyyy no to rzeczywiscie dziwne :ico_szoking: ale moze widzial, ze upal i chcial byc mily :-P

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

01 lip 2009, 17:56

ale moze widzial, ze upal i chcial byc mily :-P
licze na ta wersje...moze ginekolog czy coo????????? bo nieprawdopodobne...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 19:08

uff... sprzatnełam właśnie dwie szafki w kuchni i umyłam lodówke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: posegregowałam apteczkę :ico_olaboga: :ico_olaboga: ile ja tam miałam po terminie leków :ico_olaboga: :ico_olaboga: jeszcze została mi najgorsza szafka gdzie są buty, śmieci... reklamówki, płyny do mycia... niedługo sie za nią wezme :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: tylko odpoczne

musze jeszcze wyjść z Hakerem :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

01 lip 2009, 19:23

Ja tez sprzatnelam, nawet zalapalam sie na kielbache z grilla i lech free... normalnie gdyby nie te procenty, to powiedzialabym, ze mnie chycilo :-P Teraz wrocilam do mojego zimnego lokum, bo lapska, pakudy, znowu napuchly, a Mlody wierci sie niemilosiernie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 19:26

megi5566, ja też chce :-D
wsuwam nutelle prosto ze słoika bo mi cos cukier spadł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość